Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Behemoth

Behemoth na PW
Tak
61%
 61%  [ 33 ]
Nie
38%
 38%  [ 21 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
Marcu  
Forumowy prawiczek
Zuo wcielone

Wiek: 29
Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 8
Skąd: Nowa Ruda
Wysłany: Czw 06 Gru, 2012   Behemoth

Kontrowersyjnie. Chciałbym zobaczyć Nergala i resztę na dużej scenie szczerze mówiąc. Jeśli Vader mógł to dlaczego nie Behemoth?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=SXFjZvWgaeI[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=bdXc-GxKrDE[/video]
i na wesoło:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto[/video][/video]
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Taaaak :D jestem za :D
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Marcu napisał/a:
Kontrowersyjnie.

Co jest tu kontrowersyjnego? Zespół metalowy jakich wiele, tyle,że bardziej w mediach popularny.
Jestem na tak bo zespół na żywo robi świetne show i mimo,że nie jestem wielkim fanem,a w domu słucham ich naprawdę rzadko to na koncert wybiorę się z przeogromną chęcią.
Jestem ciekaw co kierowało osobami które były na nie:) chciałbym jakieś uzasadnienie przeczytać. No chyba,że standardowo "nie bo darcie ryja"
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Hmm, na koncertach, na których byłem szału nie zrobili, ale szansę u mnie mają nadal :)
 
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
Hmm, na koncertach, na których byłem szału nie zrobili, ale szansę u mnie mają nadal :)


To może na 666 lecie Bydgoszczy przygotowali specjalne show, bo oprawa była miażdżąca.
Na innych koncertach Nergula nie byłem więc się nie wypowiadam.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Hmm, ja tam na show raczej mało co uwagę zwracałem, bardziej na brzmienie. I nawet mój ukochany Slaves Shall Serve mnie nie zachwycił na koncertach, może wina dźwiękowców, może atmosfera nie ta. W każdym razie liczę, że jeszcze na żywo mnie powalą kiedyś:)
 
 
 
kamilos96  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lis 2012
Posty: 23
Skąd: Janikowo
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Ja jestem na nie. Nergal robi z siebie i z Behemotha taką komerchę, że klękajcie narody. Nie.
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Nie szalałbym z radości, ale przeszedłbym się ;P
 
 
 
Aero0  
Nie mam czasu,walczę ze smokiem

Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Behemoth- Black-like-satans-ass-metal na woodzie ! :D
Jak najbardziej k***a tak !!!!!
HAIL SANTA
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Ja byłem na ich koncercie na Sonisphere w którymś tam roku (nie pamiętam) ale uważam że byli tam skrzywdzeni poprzez czas koncertu i nagłośnienie (15%mocy?) :(
ale mimo wszystko i tak byłem zachwycony jako fan Behemotha :) Nergal jest bardzo autentyczną i inteligentną osobą. Zawsze miałem dla jego dorobku artystycznego i osoby ogromny szacunek :) No i inferno - jak można tyle czasu i w takim tempie napi**dalać na dwie stopy? :D
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

...eeee Jestem za i na 100%- tylko jedno pytanie DLACZEGO "Kontrowersyjnie" ? Zespół jak każdy inny- no trochę lepszy. A na koncertach grają świetnie.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Myślę, że kontrowersyjnie jedynie z uwagi na fakt chociażby spalenia Biblii na koncercie, co w obecności Przystanku Jezus etc. może różnie się skończyć. Jakieś protesty itp, wiecie. Tak samo, jak wielka afera była (nie wiadomo o co), bo Nergal zasiadał w Jury w TVP.

Ale no ogólnie, jestem baardzo na tak. :D

//Marcu, siema! xD
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

kamilos96 napisał/a:
Ja jestem na nie. Nergal robi z siebie i z Behemotha taką komerchę, że klękajcie narody. Nie.


Hehehehehe ;] No kurde.. A sprzedając płyty nie jesteś komercyjny? Nergal powinien grać w piwnicy i nie sprzedawać płyt? No ok - nawet przyznajmy, że "sprzedał się" - czy jego muzyka się zmieniła od tego?
Podsumowanie - tak, tak, tak! Behemotha nigdy za dużo!!!
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

powiem szczerze że ani mnie to zięby ani mnie to parzy czy zagrają na woodstocku. Byłem na ich koncercie i powiem szczerze że show dają naprawdę bardzo dobry: krew, pirotechnika i cała sceneria są świetnie zrobione natomiast jakoś muzyczne nigdy do końca mnie nie przekonywali. Gdyby zagrali chętnie poszedłby ich zobaczyć ale jeśli by się nie pojawili raczej nie byłbym rozczarowany.
kamilos96 napisał/a:
Ja jestem na nie. Nergal robi z siebie i z Behemotha taką komerchę, że klękajcie narody. Nie.

Każdy zespół jest komercyjny, bo każda kapela chce się wypromować i sprzedać jak najwięcej płyt, koszulek itd. Tyle tylko że jak dla mnie istniej coś takiego jak dobra komercja gdy zespół robi wszystko z umiarem by zwiększyć ilość fanów czy sprzedaż płyty. Tak jak zrobił to np Nergal przy okazji promocji swojej autobiografii gdzie stworzono wręcz filmowy zwiastun jego książki. Istniej też coś takiego jak zła komercja czyli tak jak np Korn swego czasu wydał płytę akustycznie bo wszyscy tak robili i to się sprzedawało, czy tak jak teraz gdy dupstep przeżywał szczyt popularności to wydali oni płytę dupstepową, czy jak metallica próbująca swoich sił w praktycznie nu-metalu (st anger) gdy było to poplurane
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 07 Gru, 2012   

Nie zapomninajmy o tym,że Woods obraca się też wokół tolerancji, a niektore z zachowań członków zespołu [tak,spalenia Bilbii] tolerancyjnymi zdecydowanie nie są
Jak dla mnie na nie.
 
 
19kojot91  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 22 Kwi 2011
Posty: 504
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 08 Gru, 2012   

kaaarolina napisał/a:
Nie zapomninajmy o tym,że Woods obraca się też wokół tolerancji, a niektore z zachowań członków zespołu [tak,spalenia Bilbii] tolerancyjnymi zdecydowanie nie są
Jak dla mnie na nie.


:D Wywalmy z woodstocku wszystkie zespoły które przejawiają objawy jakiejkolwiek nietolerancji! xD
 
 
Rootwater  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Maj 2012
Posty: 44
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 08 Gru, 2012   

Powiem krótko: http://www.youtube.com/watch?v=ngtS-T-qDfs
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Sob 08 Gru, 2012   

I've got Erection :D
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

Tak dla Dodomiota :D Nie jestem wielkim fanem i rzadko ich słucham, ale na koncert bym się przeszedł
 
 
farfalla  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Cze 2012
Posty: 16
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

ej nie chodzi o to żeby zespoły występujące na scenie głosiły milość, przyjaźń itd. ale jednak tolerancja jest ważna, a spalenie Biblii to przegięcie, ok mogą nie wierzyć, ale po co obrażać to w co wierzą inni? nie chcemy taniej szopki i kolejnych konfliktów z Przystankiem Jezus -.-
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Nie 09 Gru, 2012   

a jak podrę Harrego Pottera? też nie będę mógł przyjechać na Woodstock?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group