Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Pon 02 Kwi, 2012
Zbigniew Hołdys
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Ale Ty tak na serio? ;-)
Ja jestem na nie, ponieważ http://www.facebook.com/p...355568941137732 :-D
 
 
 
radochzg  
Forumowy prawiczek
Radosław pohling

Wiek: 29
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

To są tylko propozycje . ; >
Może i wiele osób ma go za nie wiem kogo ale różnych ludzi można byłoby zaprosić nawet polityków po to aby pokazać im jak jest a nie jak im się wydaje poprzez zadawanie różnych pytań i grupowe komentowanie tego.
Nie wiem , może mam inne spojrzenie na to : (
 
 
incognito  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 23
Skąd: wieś
Wysłany: Wto 24 Sty, 2012   

Hołdys? To jakiś żart. Chciałbyś zobaczyć człowieka, który mówi o każdym Internaucie, że jest złodziejem? Nastawiony przeciwko "piratom" Hołdys sam miał problem z legalnością oprogramowania.

Co do Palikota, jestem jak najbardziej za. Uważam go za inteligentnego człowieka, pokładam w nim nieco nadziei. Oddałem na niego głos w wyborach.
 
 
regret666  
Rozkręca sie
jawna szydera


Wiek: 30
Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 264
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 25 Sty, 2012   

precz z Hołdysem, nie ma dla niego miejsca w internecie, nie ma i na świecie!

nie chciałabym też oglądać tam ludzi prezentujących politykę, mam nadzieję, że Woodstock 2012 będzie absolutnie apolityczny.

a może Tomasz Lipnicki? : )
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

To było by jego ostatnie wystapienie...
 
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Weźcie tego buca .... nigdy go nie lubiłem jako człowieka czy muzyka ......Nieeeee
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Skąd pewność, że hołdys będzie ?
 
 
 
poison  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Lip 2011
Posty: 59
Skąd: Żywiec
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

kas Hołdys, dajcie spokój.
Są ciekawsze osoby ;p
 
 
AlterEgo  
Forumowy prawiczek
Mateusz


Wiek: 31
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 23
Skąd: Bytom
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

incognito napisał/a:
Hołdys? To jakiś żart. Chciałbyś zobaczyć człowieka, który mówi o każdym Internaucie, że jest złodziejem? Nastawiony przeciwko "piratom" Hołdys sam miał problem z legalnością oprogramowania.


O każdym? Skąd ta informacja? :)
Nie powiem, facet trochę przesadził, ale zastanowiłbym się na Waszym miejscu, czy warto 'płynąć z nurtem' ludzi z ruchu 'antycokolwiek', na co ostatnio jest moda... Najlepsze jest to, że wiele osób nawet nie wie, kim ten człowiek jest (tego forum mam nadzieję się to nie tyczy).
Zresztą ciekawe, dlaczego nikt się nie czepiał Kazika, który miał dużo ostrzejsze zdanie na temat piractwa, czy też "piractwa".

Nie przepadam za muzyką Hołdysa i jego zespołu, ale chętnie zobaczę go na ASP, chociażby po to, żeby podjąć z nim KONSTRUKTYWNĄ dyskusję na temat np. piractwa. Po to właśnie jest ASP.

pozdrawiam
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 02 Kwi, 2012   

Przecież Owsiak sam go zaprosił, w którymś z blogów o tym mówił.
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

taa on pewnie nie przyjedzie przecież " Owsiak kradnie na tą spelunę zwaną Woodstockiem "
 
 
 
Ramirez666  
Coś już napisał
Kindermetal ze mnie:)


Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 76
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Jeśli oglądacie bloga Jurka i słuchacie w trójce "Się Kreci" to zapewne wiecie że Zbyszek Hołdys będzie na ASP po za tym to właśnie On z Jurkiem stworzył ASP wiec nie wiem dlaczego takie negatywne opinie na jego temat
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Bo gdzieś coś zasłyszeli, albo nie odpowiada im że ma inne zdanie o ACTA niż my.
A sporo nie zdaje sobie sprawę że to dzięki niemu i Jurkowi mamy dziś ASP na festivalu ...
Wstyd !!

Oby rozmowa była konstruktywna ze strony publiki a odpowiedzi ze strony Hołdysa ;)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Ja nigdy go nie lubiłem, udaje, że zna się na wszystkim, nie odpowiada mi jego sposób bycia, jest hipokrytą (w sprawie ACTA m.in.). Ot chociażby dla tego. A ASP jak nie on to kto inny by zrobił, teraz jakoś bez niego dobrze daje sobie radę.
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

Kefir masz dużo racji :)
 
 
Diza998  
Forumowy prawiczek
evviva l'arte

Wiek: 30
Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 4
Skąd: Piekary Śl.
Wysłany: Wto 03 Kwi, 2012   

A ja jestem za, Mam nadzieje że zmienicie zdanie na jego temat... I ja trochę ;)) też
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Polski Clapton, na Twitterze porównał sam siebie do MJ, nie lubię tego że jest za ACTA, ale do samego Hołdysa nic nie mam
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

incognito napisał/a:

Co do Palikota, jestem jak najbardziej za. Uważam go za inteligentnego człowieka, pokładam w nim nieco nadziei. Oddałem na niego głos w wyborach.

Pozwolę sobie na offtop. Palikot nie jest nadzieją dla tego kraju - jest populistą, zbierającym przypadkowych ludzi, którzy pomagają mu zdobyć poparcie (np. Biedroń, reprezentujący środowiska gejowskie, Anna Grodzki, reprezentujący sam nie wiem co, czy Roman Kotliński reprezentujący antyklerykałów), a nie w realizacji "postulatów". Pan Janusz rzuca hasłami, które pomagają mu przyciągnąć jakiś tam elektorat (np. legalizacja marihuany) i wieloma innymi, "postępowymi" postulatami. A jaka jest prawda na temat tego ugrupowania? Wystarczy pooglądać wywiady z posłami wywodzącymi się od Palikota - nie mają pojęcia o podstawowych pojęciach politycznych czy o funkcjonowaniu kraju. Jako przykład wystarczy podać posła Biedronia, który nie wiedział co to jest konwent seniorów. Zastanówcie się zanim będziecie chwalić pana Janusza.

A jeśli chodzi o Hołdysa - w jego wypowiedziach zawsze dało się wyczuć nieco megalomanii, możliwe że to kwestia jego osobowości, tego nie wiem, jednak nie można mu odmówić tego, że jest świetnym muzykiem i napisał wiele dobrych kawałków - czy to z Perfectem czy już bez niego. Niektórzy z wypowiadających się zapomnieli też chyba, że pan Zbigniew był w zasadzie twórcą ASP i przez długi czas prowadził ją, stąd nie rozumiem o co ten cały dym :)
 
 
 
dabi  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 12
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 15 Kwi, 2012   

Who the fuck is Zbigniew Hołdys?!

Temu Panu podziękowałem już jakiś czas temu.

Jest w stanie zrobić wszystko, by o nim mówiono. Nie może pogodzić się z tym, że nie ma dla niego miejsca w polskim "szołbiznesie" (o ile takowy istnieje). Dla mnie to człowiek-widmo, muzyczne nic.

Wyjątkowo irytujący buc.
 
 
Cooba
Gość
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Polski Claptą zwie się muzykiem i kompozytorem, lecz od 11 lat nie nagrał nic nowego, żyje z tantiemów za Perfect(które zresztą mu się nie należą polecam ten http://www.perfectrockband.pl/?page_id=2 artykuł pisany przez Seweryna Reszkę).
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 16 Kwi, 2012   

Może się powtórzę - wszyscy tak na niego najeżdżają (podejrzewam że gdyby nie wypowiedź o ACTA nawet byście o nim nie wiedzieli) - a zastanówcie się - czy na Woodstocku byłoby ASP gdyby nie Zbigniew Hołdys? Polecam poczytać książkę o Woodzie - on na woodstocku był niejednokrotnie, więc znowu nie wiem o co cały dym. Ludzie mówiący, że Hołdysowi nie należą się pieniądze za działalność Perfectu nie mają racji - cała masa genialnych utworów Perfectu jest napisana przez Hołdysa, więc powinien jakieś wynagrodzenie za to otrzymywać.
  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime