Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Duża Scena - Lineup
Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   Duża Scena - Lineup

Czwartek, 14.07.2016
15:00 - 15:10 - Rozpoczęcie 22. Przystanku Woodstock
15:20 - 16:30 - Luxtorpeda
16:50 - 17:40 - laureat Eliminacji
18:00 - 19:10 - Marcelina
19:30 - 20:40 - Inner Circle
21:00 - 22:10 - Vintage Trouble
22:30 - 23:40 - Hey
00:00 - 01:10 - The Hives
01:20 - 02:30 - Molotov

Piątek, 15.07.2016
15:00 - 16:00 - laureat Eliminacji
16:20 - 17:30 - laureat Złotego Bączka
17:50 - 19:00 - The Rumjacks
19:20 - 20:30 - The Dead Daisies
20:50 - 22:00 - laureat Złotego Bączka
22:20 - 23:30 -
23:50 - 01:00 - Apocalyptica
01:20 - 02:30 - laureat Złotego Bączka

Sobota, 16.07.2016
15:00 - 16:10 - laureat Eliminacji
16:20 - 17:20 - laureat Eliminacji
17:40 - 18:50 - Kensington
19:10 - 20:20 - Dragonforce
20:40 - 22:00 - Bring Me The Horizon
22:20 - 23:20 - Dilated People
23:40 - 00:50 - Tarja Turunen
01:10 - 02:20 - Living Colour
02:30 - 03:30 - zakończenie, występ uczestników warsztatów muzycznych z zespołem Kabanos

Pierwsze co się rzuca w oczy - zero elektroniki. Podejrzewam więc, że ostatni artysta może być właśnie z tego nurtu. No i te 3 miejsca dla złotego bączka w piątek - zabawne, że pewnie wszystkie 3 dla zespołów z Polski.

Ale bez względu na to kto będzie ostatnim ogłoszonym artystą powiem szczerze, że to chyba najsłabszy woodstockowy lineup od kiedy tylko pamiętam. I choć dla niektórych pewnie to dziwnie zabrzmi to powiem szczerze - Carlsberg'u wróć..
 
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

nie powiem że słabo, bo większość nic mi nie mówi, ale podobnie jak w zeszłym roku widzę że stawia się na mniej znane zespoły i nie podoba mi się ten trend. Z polskich artystów widzę tylko hey i rumcajsów, pewnie laureatów eliminacji. Czy to będzie rok bez gwiazdy na dużej?
Może słaby lineup ma na celu odstraszanie, by było mniej ludzi a co za tym idzie lepszą atmosferę?

PS. pamięć mi szwankuje czy w zeszłych latach też grali tylko do 2? Mam wrażenie że po 3 w nocy jeszcze coś dudniło.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

fakt nie rzuca na kolana. ale i tak mam już swoje "zespoły" które pewnie zobaczę na żywo z bliska ;)) lepszy taki wood niż z super gwiazdami? zobaczymy :) koncerty różnie się kończyły w zeszłym chyba też okolice yyyy 2(?) a mniej ludzi o tak poproszę tzn wole mniej niż iść na rekord w ilości ludków (np. 1 mln czy więcej)
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

Bączki w piątek to 2x z małej i jeden z dużej, gdzie na małej po jednym z polski i zagranicy z tego co wiem. Póki co widzę tu tylko 2 zespoły na które mam zamiar się wybrać: The Rumjacks i The Hives, no i jeśli wygrają bączka i przyjadą: Finnegan's Hell. Poza tym bardzo cienko, czekam jeszcze na zespoły z małej i krysznej, ale z tego co widzę większość czasu będę spędzał w polu/na obozie.
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Nie 22 Maj, 2016   

Ubolewam bardzo nad brakiem elektroniki (nawet na małą mogliby COKOLWIEK rzucić). Cały czas miałam nadzieję na modestep, ale z tego co wiem jedyny dzień jaki mają bez koncertów to 14.07 więc raczej nie mamy co liczyć na nich w tym roku :( no ale woodstock to woodstock i tak będziemy się zajebiście bawić
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

Mnie tam się podoba, na pewno będzie dobra zabawa :))
 
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

Ech... Jestem cholernie niepocieszony. Inner Circle, Vintage Trouble, Hey i The Hives to cztery zespoły, na które bardzo chciałem dotrzeć w tym roku, a przez takie ułożenie, po prostu nie ma szans żebym zobaczył wszystko. Będzie trzeba coś wykluczyć (a jeszcze o Luxtorpedzie myślałem).
Do tego w sobotę nie kręci mnie kompletnie nic, a w piątek będzie trzeba wybierać między The Rumjacks a Nine Treasures... Uj by to strzelił.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

Wydaje mi się że problem ze składem koncertowym jest taki że przy festiwalu który łączy różne gatunki nie da się zadowolić wszystkich. Dla mnie z reguły lineup był średni bo lubię ciężkie brzmienia, ale jeśli choć na dzień jest jeden taki zespół to jak na wooda jestem zadowolony. W końcu to nie brutal assault. Pewnie pójdę na otwarcie, gitarową masturbację Dragonforce i Apocalyptica. Liczę że Decapitated wygrają złotego bączka bo zeszłoroczny koncert to była miazga. Co do elektroniki to na moje nie widzę tej muzy na woodzie. Myślę jednak że od takich eksperymentów jest mała scena.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

zygmunt napisał/a:
bo większość nic mi nie mówi, ale podobnie jak w zeszłym roku widzę że stawia się na mniej znane zespoły


w sumie mniej znane to nie koniecznie gorsze, nie raz się zdarzało że mało znany zespół wykonywał dużo lepszą robotę od znanego zespołu, który po prostu przegrał ze swoją sławą ;)
w sumie ja nie narzekam na mało znane, może nie planuję iść wtedy na dane koncerty ale przechodzą pasażem słyszę że coś ciekawego jest i wpadam na taki koncert

w sumie jest tu dla mnie kilka ciekawych opcji, i z tego co wiem to na małej i w krysznej też ma być trochę spoko zespołów, więc żeby tylko nie nałożyły się w tym samym czasie, może jeszcze na tej nowej scenie coś ciekawego zabrzmi, a jak będzie jakiś wolny moment bez ciekawych koncertów to też dobrze żeby się móc swobodnie napić, czy iść do Tesco po kolejną porcję %% :D
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pon 23 Maj, 2016   

Ja zawsze rozdzielam na :Obowiazkowo i jak najblizej sceny ; Moze sie przejde posluchac z dalsza ;Na pewno nie pojde,wole do Toitoia zajsc.Na razie z duzej 5 kapel wliczajac Decapitated,wjec jest dobrze.Do tego kilka z malej i kryszny a reszta polne zabawy i picie wody swieconej <rotfl3>
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

toitoilover napisał/a:
Ubolewam bardzo nad brakiem elektroniki (nawet na małą mogliby COKOLWIEK rzucić). Cały czas miałam nadzieję na modestep, ..............i tak będziemy się zajebiście bawić


co tam modestep

jak by dali Pendulum <rotfl3> <oklaski> <oklaski> <rotfl3>
[video]http://www.youtube.com/watch?v=ikm-gJi-SLQ[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=uFMPLEqAK6w[/video] <rotfl3>

albo Chase & Status :) taki kawałek jak poniżej na PW <haha>
[video]http://www.youtube.com/watch?v=dbxeuBaUCxg[/video]
 
 
toitoilover  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączyła: 16 Sty 2015
Posty: 32
Skąd: wro
Wysłany: Wto 24 Maj, 2016   

harris napisał/a:

jak by dali Pendulum <rotfl3> <oklaski> <oklaski> <rotfl3>

jakby dali pendulum to umarłabym ze szczęścia :D
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

Cał czas jest ten pusty slot w piątek od 22:20 do 23:30, może to być coś dużego.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

W tym czasie, co podałeś, to co najwyżej Patyczak z szybkim setem mógłby wpaść. :PP
 
 
Elys  
Coś już napisał
Zawodowy prokrastynator.

Wiek: 31
Dołączył: 12 Sie 2015
Posty: 64
Skąd: Inowrocław
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

Typo :F
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 25 Maj, 2016   

Dahomej napisał/a:
Patyczak z szybkim setem mógłby wpaść.

nie narzekałbym :D
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 26 Maj, 2016   

Jeśli mnie pamięć nie myli, to w plotach dawno temu był Maleńczuk, ale to była mocna plota , ktoś się powoływał na "dyrygenta orkiestry" że tak powiedział ;]
Może właśnie on uzupełni piątkową dziurę ;] <haha>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Gdyby miałby to być faktycznie Maleńczuk to w sumie czemu miałoby służyć to czekanie z jego ogłoszeniem? ;] Raczej trudno oczekiwać, by się wciąż dogadywali, jeśli plota poszła już kilka miesięcy temu.
Miło byłoby gdyby był to ktoś z grubej rury, przynajmniej tak znany jak Apocalyptica lub BMTH
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

zygmunt napisał/a:
nie powiem że słabo, bo większość nic mi nie mówi, ale podobnie jak w zeszłym roku widzę że stawia się na mniej znane zespoły i nie podoba mi się ten trend. Z polskich artystów widzę tylko hey i rumcajsów, pewnie laureatów eliminacji. Czy to będzie rok bez gwiazdy na dużej?
Może słaby lineup ma na celu odstraszanie, by było mniej ludzi a co za tym idzie lepszą atmosferę?

PS. pamięć mi szwankuje czy w zeszłych latach też grali tylko do 2? Mam wrażenie że po 3 w nocy jeszcze coś dudniło.


Padłam. Apocalyptyca to nie gwiazda? Tarja też nie? Nawet Bring me the horizon nie jest jakimś słabym zespołem.
Sorry, imo każda z opcji wymienionych na górze jest dla mnie lepsza niż Prodigy czy Sabaton :x
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 28 Maj, 2016   

Wedlug tego co Juras powiedział we vlogu, to to jest jakiś zespół ze świata, z którym jeszcze negocjują.
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Nie 29 Maj, 2016   

Nie nastawiam się jednak na jakąś petardę, bo dodał również że ze względu na datę festiwalu, ceny tych większych zespołów są nieprzystępne.

A skoro problemem są pieniądze, nie rozumiem dlaczego nie korzystają z zagranicznych kapel, które zgłosiły się do eliminacji. Widziałem na tej liście wiele młodych, świeżych grup, które już jednak jakiś posłuch zdobyły i ograły się na innych dużych festiwalach w Europie. Jak choćby Kadavar albo Blues Pills. Skoro godzili się grać za darmo/za czapkę gruszek, to IMO lepiej było już postawić na nich niż ściągać zapomniane gwiazdy kilku utworów z lat 80/90.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime