Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wejściówki na backstage na Woodstocku 2013 ;p
Autor Wiadomość
Graboch96  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 17 Sty 2013
Posty: 1
Skąd: Strzelce Kraj
  Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   Wejściówki na backstage na Woodstocku 2013 ;p

Witam mam pytanie odnośnie wejściówek na backstage na Woodzie;p Jak można je zdobyć ? Bardzo bym prosił o odpowiedzi :D
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

Musiałbyś tam pracować,ale jesteś za młody. Nie ma szans.
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

Wejściówki jako taki nie istnieją z tego co wiem, ale istnieją alternatywne sposoby, w zeszłym roku na przykład osoby który najaktywniej angażowały się w w internecie w woodstock ( wypowiadanie się i inne aktywności) zostały potem zaproszone przez Jurka na zwiedzanie zaplecza, co roku jest również organizowane spotkanie z fanami OwsiakNetu i są oni również zapraszani za scene.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

Spodziewam się jednak,że mu nie chodziło o zwiedzanie,a spotkanie jakiegoś muzyka,czy muzyków. W przeciwnym razie po co pchać się na backstage? Zwykłe zaplecze,o ile nie marzy się o takiej pracy.
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 03 Kwi, 2013   

W programie tego zwiedzania było spotkanie z jakąś gwiazdą. Ale fakt tak żeby sobie chodzić i porozmawiać z kim się chce to się nie da. Może i zwykłe ale ja bym chętnie zobaczył wszystko od drugiej strony. myślę że to mogło by być całkiem ciekawe ;D
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 04 Kwi, 2013   

Było coś takiego, ludzie z owsiaknet zwiedzali ale nie wiem na czym polegał wybór tych osób
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

hm, po ostatnim woodstocku napisałam do Owsiaka maila na temat jego "agresywnego" zachowania (grzecznie oczywiście :D w formie wyrażenia własnej opinii xd ) i odpisał, że jak chcę, to może mnie zabrać właśnie na zaplecze, żebym zobaczyła, jak to wszystko wygląda, nad czym on musi ciągle panować i, żebym przy tym wszystkim się nie denerwowała. Kazał mi napisać kolejnego maila przed samym przystankiem, podać numer telefonu to zadzwoni i zaprosi xd Zastanawiam się, czy nie skorzystać z oferty xd

Choć podejrzewam, że nawet jeśli tego maila z numerem bym wysłała to i tak by nie zadzwonił. Pewnie brak czasu i masa obowiązków mu to uniemożliwi. Kto normalnie pamiętałby o czymś takim, mając na głowie tyle spraw :D
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

berndsen napisał/a:
hm, po ostatnim woodstocku napisałam do Owsiaka maila na temat jego "agresywnego" zachowania (grzecznie oczywiście :D w formie wyrażenia własnej opinii xd ) i odpisał, że jak chcę, to może mnie zabrać właśnie na zaplecze, żebym zobaczyła, jak to wszystko wygląda, nad czym on musi ciągle panować i, żebym przy tym wszystkim się nie denerwowała. Kazał mi napisać kolejnego maila przed samym przystankiem, podać numer telefonu to zadzwoni i zaprosi xd Zastanawiam się, czy nie skorzystać z oferty xd

Choć podejrzewam, że nawet jeśli tego maila z numerem bym wysłała to i tak by nie zadzwonił. Pewnie brak czasu i masa obowiązków mu to uniemożliwi. Kto normalnie pamiętałby o czymś takim, mając na głowie tyle spraw :D

Agresywnego owsiaka? Ja też tak chcę :P warto spróbować ;3
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Na takie a nie inne zachowanie Jurka na scenie na Woodstocku składa się wiele czynników, o których mamy i nie mamy pojęcia. Nieraz wynikają różne sytuacje typu: "musimy zagrać punktualnie bo potem lecimy grać gdzie indziej" itp. Nie bez znaczenia są te wszystkie biadolenia o skład Woodstocku i o tym jak to on nie upada. No i presja, przede wszystkim ogromna presja jaka towarzyszy tej imprezie. Nieporównywalnie większa od takiego Ołpenera czy innego PŁATNEGO festiwalu.

Co do backstage to kiedyś było się na scenie jako wioska forumowa forum.wosp.org.pl ale nie wiem czy ta tradycja dalej istnieje.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

berndsen napisał/a:
Zastanawiam się, czy nie skorzystać z oferty


Próbuj, a nóż się uda ;)
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

A spróbuję :D Zobaczymy... obiecał mi też wejscie na scene, to jak coś to wypatrujcie xd pomacham wam :D
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Bezsensu :P Będziemy wypatrywać jak będzie potwierdzenie ;) Jeśli odpiszę, że tak zadzwoni to zapytaj czy możesz wziąć ze sobą kumpla - i'm in !
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pią 05 Kwi, 2013   

Zapytam, zapytam... jam nieśmiały człowiek, sama się boję xd
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

I jak ?
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

Jak mnie poprosił o adres po mailu to dostałam DVD z koncertem. Myślę,że dotrzyma słowa ;]
 
 
Muffin  
Coś już napisał
Twoja ulubiona woda?


Wiek: 28
Dołączył: 24 Mar 2013
Posty: 74
Skąd: Koszalin
Wysłany: Nie 07 Kwi, 2013   

W sensie mnie to bardzo interesuje bo z wielką chęcią bym się tam wybrał --> też coś wymyślił aby mnie zaprosił. Przydałby się mail kontaktowy .
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Teraz w sumie nie pytam, zapytam tak z kilka dni przed samym woodem, tak czaisz - na świeżo :D Ale byłoby całkiem nieźle. Nie bój się, będę o Tobie pamiętać, jakby co :P
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Oczywiście idź! Widziałem ludzi i ich pracę "na tyłach" na Openerze gdy grała grupa Pearl Jam.
 
 
remol24  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 15 Kwi 2012
Posty: 53
Skąd: Kostrzyn nad Odrą
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

Berndsen. Mogę cię prosić o meila do Jurasa. jakos nie moge nigdzie znalezc. Jak możesz to wyslij mi na priva. Z góry dzieki. ;)
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 09 Kwi, 2013   

kmicic i jak wrażenia :D?

remol24 się robi
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 10 Kwi, 2013   

Teraz będziecie pisać jak bardzo się nie podoba agresywny Jurek,żeby dostać się na backstage? <rotfl3>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group