Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016
Autor Wiadomość
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 04 Paź, 2015   Nasze sugestie, pomysły na usprawnienia festiwalu na rok2016

Zapraszam do dyskusji.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

1)LIDL - WCZEŚNIEJ! Nawet jedna kasa, ale chociaż coś. Umrzeć można.
2)wywalić zielonych ekologów na pole a nie do lasu.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

1) Zakaz wjazdu żukiem na teren festiwalu.
2) Zakaz wstępu dla punków.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

KazikHansen napisał/a:
1) Zakaz wjazdu żukiem na teren festiwalu.
2) Zakaz wstępu dla punków.


co do 1, zakaz wjazdu samochodem innym niż maluch/trabant

co do 2, może nie zakaz, ale ograniczyć występowanie do kryszny xd d
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

W tym roku Lidl był, według mnie, w sam raz. Nie mogą go otworzyć wcześniej, bo tak dużo pieniędzy pompują w codzienne chłodnie, oświetlenie etc., że zaczęłoby to być nieopłacalne. Będą płacić grube pieniądze 3 dni więcej, a przyjdzie tam 200 osób po bułkę i sok, bo wtedy jeszcze można na spokojnie przejść się do miasta (nie obawiając się, że przegapi się wymarzony koncert), kupując jednocześnie piwo /wino/cokolwiek, osoby zmotoryzowane też udadzą się do miasta, żeby zaopatrzyć się w coś, czego na polu nie ma, przy okazji wstępując na prysznic do MOSiRu czy basen. Nie mówiąc już o tym, że aż tyle przed (w tym roku Lidl był otwarty od wtorku? poniedziałku?), na polu jest pustawo. Bo ilu jest Woodstockowiczów w sobotę? Weterani, przyjeżdżający wcześniej, albo nie mogą, bo to już ten wiek, że praca, albo dzieci i nie będą ich męczyć tam aż tyle, a samych w domu nie zostawią. Młodziaki z kolei przyjeżdżają późno, bo się obawiają, jak to będzie tyle czasu, albo zwyczajnie rodzice nie puszczają. Pole zauważalnie zapełnia się od nocy z wtorku na środę, zatem i Lidl jest "w punkt".
My przyjechaliśmy w czwartek tydzień przed, w zeszłym roku w środę i było w porządku. Wizyta w mieście i tak jest potrzebna, zwłaszcza przy zeszłorocznych temperaturach, kiedy człowiek mógł się utopić we własnym pocie, a jeden tylko rząd kranów działał, jakby chciał, a nie mógł.
Według mnie pomysł nietrafiony, albo raczej słabo przeanalizowany ;)
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

woooooow "zakaz wstepu dla punkw" kazik nie no.... no nie wiem jak to skomentowac... moglbym tu jeb*ac obszerny felieton na temat punkow na woodstocku. Punki to nierozlaczny element wooda!. Jezeli kiedys to nastapi to Owsiak zaprzeczy calej ideii tego festiwalu a moja noga tam nie postanie. ludzie opamietajcie sie. Co do tematu to wiecej kranow i zakaz chrzczenia piwa w wiosce piwnej!!!!
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 05 Paź, 2015   

zlowieszczy4 napisał/a:
woooooow "zakaz wstepu dla punkw" kazik nie no.... no nie wiem jak to skomentowac... moglbym tu jeb*ac obszerny felieton na temat punkow na woodstocku. Punki to nierozlaczny element wooda!. Jezeli kiedys to nastapi to Owsiak zaprzeczy calej ideii tego festiwalu a moja noga tam nie postanie. ludzie opamietajcie sie. Co do tematu to wiecej kranow i zakaz chrzczenia piwa w wiosce piwnej!!!!


Dla mnie właściwie nieodłączne elementy wooda to te hippisowskie, sam Owsiak pisał w książce o festiwalu, ze na pierwsze woodstocki kapel punkowych nie zapraszali, bo punkowcy robili bydło (co w sumie nie zmieniło się wiele, tylko może nie robią aż takich burd). Jak dla mnie ten festiwal dużo by zyskał po takiej zmianie. Większość woodstockowiczów ma inne zdanie, ale to głównie przez punków tworzą się te negatywne stereotypy. Idea Woodstocku nigdy nie była związana z muzyką punkową, taka jest prawda.
 
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

a kogo do interesują stereotypu ? Oj kaziu. Daj spokój. Popieram inicjatywę z chrzczonym piwem. Tego się pić nie da i głowa boli po tym nieziemsko.

Propos Lidla, to racja. :P po 2 soki i bułkę; P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

zokolic napisał/a:
a kogo do interesują stereotypu ? Oj kaziu. Daj spokój. Popieram inicjatywę z chrzczonym piwem. Tego się pić nie da i głowa boli po tym nieziemsko.

Propos Lidla, to racja. :P po 2 soki i bułkę; P


Co nie zmienia faktu, że dalej jestem za zakazem wstępu dla punków, podobnie jak za zakazem wjazdu żukiem na festiwal ^^ A co do stereotypów - niby nikogo nie interesują, ale jednak często się słyszy teksty typu "zjadą się technomuły" i różne inne w podobnym tonie xd
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Wto 06 Paź, 2015   

Najbardziej bym chciał zlikwidowania niebieskiego patrolu bo to agresywni policjanci.Widziałem w tym roku jak glebują typka za blanta nawet go nie palił tylko miał wsadzonego za ucho a oni go potraktowali jak jakiegoś morderce <urwanie glowy> MASAKRA
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 07 Paź, 2015   

Chociaż tak czy siak nie jest to możliwe, ale mimo wszystko - zawsze brakowało mi na Woodstocku sceny z muzyką ekstremalną, po prostu konkretne strzały w pysk bez łaskotania :D
 
 
Żarou  
Rozkręca sie
Demon ruski


Wiek: 30
Dołączył: 16 Paź 2014
Posty: 109
Skąd: Białystok
Wysłany: Czw 08 Paź, 2015   

To faktycznie by się przydało :)
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Pią 09 Paź, 2015   

Żarou napisał/a:
To faktycznie by się przydało :)

Służby medyczne są - więc niebezpieczeństwo zniwelowane.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 10 Paź, 2015   

A ja chciałbym żeby było mniej dresów, białych kozaczków, sanrajsów i innych przypadkowych ludzi.

BTW. Mój znajomy na jakimś lajtowym koncercie tak lajtowo sobie podskakiwał. Jakaś wypacykowana niunia obok niego powiedziała: Weź nie rób pogo...
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Pon 12 Paź, 2015   

-VIKING- napisał/a:
A ja chciałbym żeby było mniej dresów, białych kozaczków, sanrajsów i innych przypadkowych ludzi.

BTW. Mój znajomy na jakimś lajtowym koncercie tak lajtowo sobie podskakiwał. Jakaś wypacykowana niunia obok niego powiedziała: Weź nie rób pogo...

100 % racji to saturysci a nie woodstokowicze
 
 
Pawlosek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 37
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 17 Paź, 2015   

-VIKING- napisał/a:
A ja chciałbym żeby było mniej [...] sanrajsów [...]

A sam masz foty z jednym, baa, nawet do obozu przyjąłeś już takiego 2gi rok z rzedu <rotfl3>
// Dynia

@topic
Moja sugestia kierowana do aury pogodowej, żeby już się nie powtórzyły przymrozki po 7stopni po nocach ;/. I najważniejsze - cofnąć zakaz wjazdu pojazdów od niedzieli/poniedziałku.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Sob 17 Paź, 2015   

panowie pierdolicie hipolicie. Woodstock jest festiwalem otwartym i to jest piekne. Gdybyscie byli w Zarach to byscie zrozumieli co to chamstwo i brutalnosc sle i tak bylo pieknie. pozdro
 
 
cinekrce  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko
Wysłany: Wto 20 Paź, 2015   

zlowieszczy4 napisał/a:
zakaz chrzczenia piwa w wiosce piwnej!!!!

Piwo na Woodstocku nie jest chrzczone. W ogóle piwo z beczki bardzo trudno jest chrzcić, polecam poczytać trochę na ten temat przed rzucaniem pustych sloganów. Piwo na Woodstocku po prostu jest słabsze niż sklepowe, a wynika to z ustawy o imprezach masowych. Nie mogą sprzedawać piwa z zawartością alkoholu większą niż 3.5 procent, więc dają słabsze gatunkowo, ale chrzczone nie jest. Już to widzę jak na tak ogromnej imprezie główny organizator pozwala sobie dolewać wody do piwa xD
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 20 Paź, 2015   

cinekrce napisał/a:
zlowieszczy4 napisał/a:
zakaz chrzczenia piwa w wiosce piwnej!!!!

Piwo na Woodstocku nie jest chrzczone. W ogóle piwo z beczki bardzo trudno jest chrzcić, polecam poczytać trochę na ten temat przed rzucaniem pustych sloganów. Piwo na Woodstocku po prostu jest słabsze niż sklepowe, a wynika to z ustawy o imprezach masowych. Nie mogą sprzedawać piwa z zawartością alkoholu większą niż 3.5 procent, więc dają słabsze gatunkowo, ale chrzczone nie jest. Już to widzę jak na tak ogromnej imprezie główny organizator pozwala sobie dolewać wody do piwa xD


Mnie się wydaje że wioska piwna to w ogóle prawnie jest traktowana jako osobna impreza. Ktoś to kiedyś tu wyjaśniał.
 
 
 
cinekrce  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko
Wysłany: Śro 21 Paź, 2015   

KazikHansen napisał/a:

Mnie się wydaje że wioska piwna to w ogóle prawnie jest traktowana jako osobna impreza. Ktoś to kiedyś tu wyjaśniał.

Bez znaczenia, i tak z pewnością jest traktowana jako impreza masowa, więc % wartość alkoholu w piwie jest ograniczona do 3.5.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 21 Paź, 2015   

Wioska piwna - nie odwiedzałbym (z racji beznadziejnego piwa) gdyby nie to, że nawet takie siuśki to niezłe żródło witamin i mikroelementów.

A najdziwniejsze dla mnie jest od lat to, że ludzie na woodstocku kupują WODĘ. W lidlu, w mieście, wherever. Spotkałem nawet kiedyś znajomą, która po to by móc dostać butelkę mineralnej - zbierała śmieci (a praktycznie padała już wtedy z pragnienia)

Na woodstocku jest woda. W kranach. Jest zimna, bardzo smaczna, zero chloru. Jasne, zaraz po podłączeniu do sieci są tabliczki by nie pić ale szybko znikają bo rurki się przeczyszczą.

To trochę tak, jakby na woodstocku było stanowisko z plikami mp3, oblegane w czasie koncertów, bo "wolimy słuchać takich bezpiecznych nagrań, nie wiadomo co na tej scenie zaśpiewają. Trzeba uważać"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime