Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Projekt Breakout ?
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012   Projekt Breakout ?

4 marca minie 5 lat od śmierci "taty" polskiego bluesa, Tadeusza Nalepy. 25 października 7 lat od śmierci Miry Kubasińskiej.Myślę że aby uczcić ich pamięć można by wzorem Projektu Grechuta albo Projekt Republika stworzyć kolejny taki projekt tym razem związany właśnie z twórczością zespołu Breakout.Co sądzicie o takim projekcie ? Owszem jest (był?) festiwal poświęcony twórczości zespołu Breakout ale co zaszkodzi aby i na Woodstocku odbył się koncert w hołdzie temu zespołowi ?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 18 Lut, 2012   

Jeśliby to miało mieć ręce i nogi, to jestem za.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Z "Projektem Grechuta" to akurat było tak, że po prostu Plateau nagrali tribute album i przyjechali z nim na Woodstock ;p

Ale inicjatywa super, z chęcią posłuchałbym odświeżonych piosenek Breakoutu właśnie w Kostrzynie.
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

A mnie się nie podoba, bo nie lubię Nalepy :D

Jak dla mnie takie projekty są jednymi z najbardziej popularnych spędów, więc powinno być coś taiego "lżejszego"
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Ossie napisał/a:
A mnie się nie podoba, bo nie lubię Nalepy :D

Jak dla mnie takie projekty są jednymi z najbardziej popularnych spędów, więc powinno być coś taiego "lżejszego"


Może i w twórczości solowej Tadeusza było sporo bluesowego dołowania ale takie szlagiery Breakoutów jak: "Poszłabym za Tobą", "Gdybyś kochał , hej!" , "Takie moje miasto jest" ,
"Nie zapalaj światła" , "Co to za człowiek?" , "Pomaluj moje sny". Nie są wcale czymś ciężkim :/ Oczywiście zespół Breakout czy to Tadeusz Nalepa funkcjonuje w mediach jako Ten od "Kamieni", "Modlitwy" , "Oni zaraz przyjdą tu" albo "Kiedy byłem małym chłopcem" ale to wcale nie wyczerpuje repertuaru tej kapeli! Wyciągnąć na otwarcie te utwory z kopem i wszyscy by szaleli! Oczywiście "Modlitwy" czy "Kiedy byłem małym chłopcem" nie mogło by zabraknąć ale dobrze by było jakby nie standardowo ułożyć ten koncert. Jacy goście ? Myślę ze jakby Lipali czy Acid Drinkers , Farbeni i Lao Che z jednej strony a z drugiej Habakuk i Bethel z drugiej to by już uwagę zwróciło. Jeżeli macie jakieś typy artystów do konkretnych utworów to piszcie. A nuż coś z tego wyjdzie ? Jak nie w tym to może w następnym ?
Taki cover "Oni zaraz przyjdą tu" na Woodzie to by było coś!
[video]http://www.youtube.com/watch?v=5MvMEQP_J9k&feature=related[/video]
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

No możliwe, ale wydaje mi się, że zespoły grają albo utwory promujące płytę, albo z ost. płyty, albo, jeśli chodzi właśnie o tego typu kapele, te, które były znane i najpopularniejsze.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Mar, 2012   

Cover marzenie. Acid Drinkers z Litzą: "Takie moje miasto jest". Litza wchodzi "na kaczce" , później Titus na basie. I formalnie taki pojedynek pomiędzy basem a gitarą. Krótko po tym wkracza Ślimak i podkręca całą zabawę ;) Oj by się działo idealny numer dla Acidów , oby go dostrzegli. Działo by się pod sceną. Sieka niesamowita. A tu oryginał:
[video]http://www.youtube.com/watch?v=Pyece4k8BKs[/video]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi