Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co do warsztatów gitarowych i harmonijkowych:)
Autor Wiadomość
Jot  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Lip, 2009   Co do warsztatów gitarowych i harmonijkowych:)

Hej! Jadę w tym roku pierwszy raz na Woodstock i tym co mnie bardzo przyciąga tam (oprócz muzyki i wspaniałej atmosfery oczywiście) są właśnie warsztaty.
Chciałam się was zapytać jak to mniej więcej wygląda? Czy jest ograniczona liczba miejsc i trzeba się jakoś wcześniej zapisywać czy to poprostu takie otwarte warsztaty? I jest w tym wszystkim jakaś ciągłość ,że trzeba być raczej na wszystkich po kolei ,żeby wiedzieć co i jak czy raczej nie?
Zastanawiam się jeszcze jak to wykombinować z gitarą ,bo harmonijkę wziąć to nie problem ,ale gitarę trochę się obawiam ,a gdzieś na gronie chyba czytałam ,że jest możliwość wypożyczenia sprzętu na warsztaty ,to prawda?

Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi:)
 
 
 
rizaki  
Rozkręca sie
ymm?


Wiek: 34
Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 147
Skąd: no
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

dwa lata temu widziałem pod ASP warsztaty gitarowe i wiosła były już na miejscu. wydaje mi się, że po prostu czekasz na swoją kolejkę, bez żadnych formalności. chociaż głowy nie daje, bo nie miałem (niestety) okazji uczestniczyć.. :-(
 
 
tutus
Gość
Wysłany: Śro 08 Lip, 2009   

Rok temu gitarowe wyglądały tak, że musiałeś się zapisać wcześniej, bo miejsca były ograniczone (kto pierwszy ten lepszy). Wiosła były przygotowane (i to całkiem niezły sprzęt), a przyjść sobie pograć mogłeś w każdej chwili, o ile nie było warsztatów.
Harmonijkowe w dużym namiocie. Koleś na scenie pokazywał co trzeba, a kto miał harmonijke to sobie na widowni z nim pograł, chociaż reszta też się dobrze bawiła ;-)
 
 
Kryshna  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 2
Wysłany: Pią 24 Lip, 2009   

Hohoho! Czyli można sobie brzdękać i szalec jak się chce! To mi się podoba! Chętnie pogram. Ktoś chętny zagrać wspólnie? :D
 
 
abrahus  
Forumowy prawiczek
nie mam czasu na nic, bo jutro jade na woodstck ;p

Wiek: 34
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 29
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

A mnie interesuj Rock Band na marchewkowym polu... tam będzie czad :D
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Sob 25 Lip, 2009   

no takie marchewkowe jam session do rana ;DD
 
 
 
Valy  
Forumowy prawiczek
Drummer Amator;p

Wiek: 37
Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 16
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

A w kwesti tego rock bandu na marchewkowym. Ktos wie jak bedzie wyglądala sprawa perkusji?
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Wto 28 Lip, 2009   

pewno będzie stała taka sobie, bo nie sądzę ,aby dali jakąś lepszą takie blachy jak usiądzie ktoś kto nie gra to bez problemu połamie także sam osobiście nie dawał bym tam dobrego sprzętu skoro każdy ma tam dostęp
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group