Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat gastronomii na PW
Autor Wiadomość
Draglex  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączył: 05 Wrz 2012
Posty: 23
Skąd: Hajnówka
  Wysłany: Nie 04 Sie, 2013   Opinie na temat gastronomii na PW

Witam!
Chciałbym poruszyć temat gastronomii na PW.
Smakowało?A może wręcz przeciwnie?
Zapraszam do dyskusji ;)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ohydna pizza, marne gofry, ziemniaczki z kiełbaską zacne :D Więcej nie jadłam
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Nie żywiłem się tam w ogóle, mimo, że rozbity byłem 50 metrów od nich. Niemniej opinie tych co tam zaglądali były zazwyczaj kiepściutkie. Na szczęście patrząc po frekwencji dla obu stron był to pewnie pierwszy i ostatni rok współpracy na woodzie.
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Ja byłam krótko i jadłam tylko zapiekankę (znośna), ale nie podobał mi się sam system. Jeśli dobrze wywnioskowałam, w określonych kasach można było kupić tylko wymienione w wywieszonym menu rzeczy. Czyli jeśli chciałam zapiekankę to musiałam iść do kasy przykładowo nr 1, w której niedostępna była już np kawa mrożona na którą miałam też ochotę. No i ponowne stanie w kilku kolejkach - raz, żeby zapłacić i drugi raz, żeby dostać jedzenie...
Najlepiej oceniam gastronomię z lat 2003,2004 itd. Wtedy jedzenie dostarczały lokalne i niewielkie firmy. Stoisk z samymi np. zapiekankami było kilka - i musiały one ze sobą czymś konkurować. Jedzenie było więc i tańsze i smaczniejsze... I każdy znalazł coś dla siebie. Było wszystko od kiełbaski z grilla, poprzez pizze do placków ziemniaczanych i pierogów...
A teraz... wrzątek za 2 zł... :/
 
 
 
havik  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 16 Lis 2011
Posty: 202
Skąd: Bełchatów
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Prawie wszystko było na katastrofalnym poziomie.
Chyba tylko ziemniaki z kiełbasą i pyszny bigos podnoszą trochę moją ocenę gastronomii.
 
 
 
ser-o  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Myślałem, że nie może być już nic gorszego niż olewnik z zeszłego roku. A jednak...

Zapiekanka - nic specjalnego, ziemniaki z kefirem twarde i zimne, pizza katastrofa. Ale najbardziej rozjebał mnie hot-dog. Bułka gumowa, parówa i trzy plasterki ogórka za 7PLN. Zresztą z cenami ładnie ich pojebało.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Po co w ogóle o tym mówić ? Ja już mówiłem jak pierwszy raz ujednolicano żywność, że tak będzie. Monopol to monopol i tyle.
 
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

O wiele łatwiej jest wykonać przetarg na jedną firme, niż na 20 mniejszych. Woodstock wyrównuje do norm światowych, ale nie zawsze moze sie to podobać. Standaryzacja i Wood... To mi jakoś nie idzie w parze... Ale trudno, cieszmy się, że tak wiele mamy za tak niewiele.
A jedzenie? Bułki plus pasztet/parówa/czekolada/dżem przez dni plus dwa razy Krisznowa papa i nie narzekam na nic. :)
 
 
Kicaj  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 10 Sie 2011
Posty: 54
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Najgorsze były małe porcje.
Ziemniaki z kiełbasą były całkiem dobre. Na hot doga też nie narzekam - ale tego z cebulką prażoną. Ten z ogórkami był dziwny.

A o pizzy z biedronki szkoda gadać.
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Porażka ani hamburgera,pierogów zapiekanka zimna jednym słowem niesmaczne
 
 
Yuri8  
Forumowy prawiczek
hey miłego dnia daj buziakaaa <;


Wiek: 30
Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 38
Skąd: się wziołeś?
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Dla mnie prócz ziemniaków z kiełbasą, ogromna porażka, której się nie spodziewałem, BIG FAIL!
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Nic tam nie jadłem. Miałem swoje żarcie m.in. słoiki z klopsami itp i wystarczyło.
Plusem była kawa mrożona, która w ostatnie dni schodziła jak świeże bułeczki :D
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

bylam ostatniego dnia kupic zapiekanke to kazali sie czestowac i tak zgarnelysmy ziemniaki z kielbasa dwie porcje i zapiekanke za fre XD jedynym plusem bylo to, ze za darmo
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jedynie co mi tam najbardziej smakowało to karkówka w bułce. Ruszyło to mój żołądek bo dzień wcześniej zbyt dużo wypiłem. A tak reszta to bardzo słabo pod względem ilości. Za tą cenę szło się lepiej najeść :)
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Również zjadłem karkówkę w bułce, ale tylko dla spróbowania i własnej oceny. Smak niczego sobie, ale porcja za mala i horrendalnie droga. Cała gastronomia strasznie wywindowana cenami w górę, a więc nie jadłem i nie zamierzam.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

na sam myśl i się niedobrze robi.. najgorsza i najdrosza gastronomia odkąd jeżdżę.. bleh ;/
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Chujnia, Chujnia i w ogóle tylko ziemniaki z kiełbasą wyśmienite. Reszta chujnia wiem bo wpierdalałem żeby potem móc skonstruować taki ambitny post jak "chujnia".
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

a tak. zimniaki z kiełbą byy spoko, wyjadłem kiełbę. tłuste
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

...jadłem tylko bułkę z kiełbasą ...była Ok ,ale rok wcześniej u Olewnika była większa i smaczniejsza...
 
 
 
Jvegi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 27 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Z oficjalnego gastro jadłem w tym roku tylko krisznę, bo dostałem za darmo trzy talerze prawie nieruszone od jakichś niejadków (chyba zawsze już tak będę robił, ludzie nie znoszą tego żarcia i tylko szukają komu oddać). Nauczyłem się za to paru rzeczy o jedzeniu. 2 kg pysznych jabłek za 6,50 to zapas witaminek i orzeźwienia na parę dni. A kiełbachy w prawdziwym sklepie mięsnym w mieście są taniutkie, wartościowe i pyszne. Znacznie lepszy deal niż parówy z lidla.
 
 
Waw
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   gastro

Żarcie słabe: bigos rozwodniony (czyli iw sumie kapuśniak), pizza niedopieczona, porcje bardzo niesprawiedliwe (jedna osoba dostawała ziemniaki z 3 plastrami kiełbaski, inna 3 ziemniaki i w cholerę kiełbasy, to samo jeśli chodzi o pizze), słaby wybór dań, ceny masakryczne.
Fajnie jakby to się zmieniło, bo z roku na rok jest coraz gorzej z gastro, co widać, bo ludzi też coraz mniej tam jada.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi