Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dalajlama

Dobra opcja?
Tak
96%
 96%  [ 26 ]
Nie
3%
 3%  [ 1 ]
I tak nigdy mnie na ASP nie ma i nie będzie
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   Dalajlama

Trzeci z trio zaproszonego przez Jurasa podczas Gali Noblistów w Warszawie. Co więcej jego kandydatura po reakcji Jurka wydaje się być tym oczkiem w głowie.
Krótka relacja video z gali: http://www.youtube.com/watch?v=IPcfid1GuTM
No i gdyby ktoś jakimś cudem nie wiedział kim jest zaproszony gość : http://pl.wikipedia.org/wiki/Tenzin_Gjaco
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

dla mnie ekstra, bardzo się postaram dotrzeć. Owsiak wspomniał też, że może coś się wykombinuje z dużą sceną, gdyby Dalajlama był na otwarciu to już w ogóle wyjątkowo, ej nie ma na świecie festiwalu, który otwierałby Dalajlama.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

Taaa, i nie zmienia tego entuzjazmu fakt, że Dalajlama jest przywódcą POLITYCZNYM (co prawda zrzekł się władzy, ale pod warunkiem, że nowy przywódca zostanie wybrany w demokratycznych wyborach; póki co jest on czynnym politykiem) i duchowym Tybetu? Ale jakby Prezydent otwierał Woodstock to się gromy sypały. Podobno jesteście przeciwni politykom na Woodstocku... Taka malutka hipokryzja, bo oczywiście fakt bycia politykiem nie przekreśla absolutnie wielkości tej postaci.

Co nie zmienia tego, że z ogromną chęcią posłuchałbym Dalajlamy na ASP.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

Mi się pomysł takiej postaci na otwarciu bardzo podoba! Powiedziałabym nawet,że genialny!
Chociaż samo otwarcie i tak należy do Pana Romana Polańskiego :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

Niez napisał/a:
Chociaż samo otwarcie i tak należy do Pana Romana Polańskiego :D

O tak! Chociaż Dalajlama strzelający z armaty to byłby na pewno widok warty zdjęcia :D
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 25 Paź, 2013   

o faktycznie, nawet na to nie wpadłam. Ale ta jego polityczność jest odległa od tej naszej, polskiej, bardziej się zmartwiłam jak Owsiak zaprosił Macierewicza
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pią 08 Lis, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Taaa, i nie zmienia tego entuzjazmu fakt, że Dalajlama jest przywódcą POLITYCZNYM (co prawda zrzekł się władzy, ale pod warunkiem, że nowy przywódca zostanie wybrany w demokratycznych wyborach; póki co jest on czynnym politykiem) i duchowym Tybetu? Ale jakby Prezydent otwierał Woodstock to się gromy sypały. Podobno jesteście przeciwni politykom na Woodstocku... Taka malutka hipokryzja, bo oczywiście fakt bycia politykiem nie przekreśla absolutnie wielkości tej postaci.

Co nie zmienia tego, że z ogromną chęcią posłuchałbym Dalajlamy na ASP.


Ale Dalajlama nie jest mainstreamowy i mniej o nim slychac niz o mlynku serwowanym nam w mediach, wszelkich Obamach, Macierewiczach, poza tym wydaje mi sie nie jest jakis szczegolnie wplywowy ani aktywny wiec ja bym go bral, poza tym dalajlama bardziej mi sie kojarzy z przywodca duchowym niz politycznym
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang