Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z Niebieskimi
Autor Wiadomość
WojtekJurek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   Problem z Niebieskimi

Na jednym z koncertów na Woodskocku byłem z flagą Szczecina zawieszonej na wędce (była ona bardzo widzoczna), podlecieli do mnie Niebiescy - trzech, od razu zwinęli mi wędkę z flagą, poleciałem z mini i po dłuższych rozmowa (ciężkich) dostałem tylko flage; kolega po mnie tez tam poszedł ze i powiedzieli mu ze wedka byla za wysoka i zagrazala zyciu. Dogadałem sie z mini ze wędke odbiore w poniedziałek, podeszłem do nim po ostatnim koncercie bo chciełem ja odebrac bo jachalem wszesniej, to mi Niebieski pokazal tylko mały kawałek. Wy tez mieliscie problem z Niebieskimi ?
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

wiem że to gupotka, ale jednak świadcząca trochę o nich ...
Spotkałam Niedźwiedzkiego w ich towarzystwie, koło błotka, poprosiłam o zdjęcie z nim, i się pytam czy moge sie przytulić (byłam tuz po wyjściu z pod grzybka ;-) ) Niedźwiedzki się roześmiał i tak nie śmiale zgodził się, a jeden z niebieskich grubiańsko "Nie", nie chcąc już sobie psuć humoru darowałam sobie proszenie ich :roll:
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Cytat:
Na jednym z koncertów na Woodskocku byłem z flagą Szczecina zawieszonej na wędce (była ona bardzo widzoczna), podlecieli do mnie Niebiescy - trzech, od razu zwinęli mi wędkę z flagą, poleciałem z mini i po dłuższych rozmowa (ciężkich) dostałem tylko flage; kolega po mnie tez tam poszedł ze i powiedzieli mu ze wedka byla za wysoka i zagrazala zyciu. Dogadałem sie z mini ze wędke odbiore w poniedziałek, podeszłem do nim po ostatnim koncercie bo chciełem ja odebrac bo jachalem wszesniej, to mi Niebieski pokazal tylko mały kawałek. Wy tez mieliscie problem z Niebieskimi ?


Problemy z wędkami są co roku. Osobiście widziałem, że w tym roku nawet niebiescy byli spokojni, no ale takie rzeczy się zdarzają. Nie każdy koks rozumie na czym polega Woodstock.
 
 
 
Ruda  
Rozkręca sie
zuaaa czarownica


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 126
Skąd: Częstochowa/Opole
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

A ja miałam zwałe jak jedną laskę wzięli podnieśli żeby dosięgnęła sceny pod ścianą sceny i niebieski podbiegł i ją po łapach wystrzelał :mrgreen:
 
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Śro 04 Sie, 2010   

Niebiescy bili po łapach nagminnie, raz tylko widziałem jak kogoś znajomi podsadzili do powieszenia flagi, to niebiescy przybili gwoździkiem flagę, ale było to tylko raz chyba na Titus Tommy Gunnie.
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

A co wiecie o dymie z lektyką. Słyszałem z opowieści więc głupot nie chcę powtarzać.
 
 
WojtekJurek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 2
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Nic nie słyszałem, powiedz tak mniej wiecej o co tam chodziło.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 11 Sie, 2010   

[video]http://www.youtube.com/watch?v=HNcLGKJsRIM[/video]
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Śro 11 Sie, 2010   

niez napisał/a:
[youtube ]http://www.youtube.com/watch?v=HNcLGKJsRIM[/video]


Po pierwsze, to z roku chyba 2008 jest nagranie
Po drugie, to nie zadyma z niebieskimi, tylko jak już z służbą porządkową z wioski piwnej.

pokrewne i śmieszne :)/Niez
 
 
wloczykijek  
Coś już napisał
brujo/shaman/poganin


Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 65
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 30 Gru, 2010   

znajomemu tez zabrali bambus od flagi , w dosyc brutalny sposób (wyniesli go za namiot z koszulkami siłą)...
 
 
Rodrigo  
Forumowy prawiczek
i tak wszyscy umrzemy

Wiek: 32
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 26
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

uświadomcie mnie bo jestem nieuświadomiony w tej materii - na zeszłym woodzie nie miałem za bardzo okazji się z nimi zetknąć -
czym jest Niebieski Patrol i na czym wedle założeń polega jego praca?
 
 
Chester  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 205
Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Wysłany: Nie 06 Mar, 2011   

Rodrigo napisał/a:
uświadomcie mnie bo jestem nieuświadomiony w tej materii - na zeszłym woodzie nie miałem za bardzo okazji się z nimi zetknąć -
czym jest Niebieski Patrol i na czym wedle założeń polega jego praca?


Dokładnie bo po waszych wypowiedziach wyglądają oni jak jacyś napakowani tyrani 'przecinający' ręce...
 
 
kaczy196  
Forumowy prawiczek
Mistrz Ceremoni


Wiek: 34
Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 10
Skąd: Złotów
Wysłany: Czw 10 Mar, 2011   

Jest kilka rodzajów patroli. Niebiescy to ci najwięksi. Masa, siła, rzeźba do tłumienia wszelakich objawów powstań. Taki lokalny Specnaz ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group