Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kradzieże.
Autor Wiadomość
Generał_Lufa  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   Kradzieże.

To mój pierwszy post na tym forum, więc witam.

Co do tematu, w tym roku byłem na woodstocku 1 raz, i wróciłem do domu bez plecaka, który do tego stopnia spodobał się komuś, że straciłem go już w nocy z czwartku na piątek. Zostałem bez śpiwora, wszystkich rzeczy typu ręcznik, pasta do zębów, z ubrań zostały mi 2 koszulki i 2 pary spodni. Całe szczescie pieniadze, dokumenty, telefon itp mialem cały czas przy sobie, więc byłem w stanie przeżyć cała impreze. Czy komuś z was zdarzyło sie cos takiego? Na odzyskanie rzeczy nawet juz nie licze, ale kiedy rozmawialem z ludzmi z patrolu, to dowiedzialem sie ze wszystko co znajda podczas sprzatania (bo w trakcie woodstocku w znalezionych mojego plecaka nie zastalem, a watpie zeby ktos bral cudze ciuchy do domu, domyslam sie ze chodzilo o przywiazany do plecaka spiwor) trafia do warszawy, moze komus udalo sie w ten sposob cos odzyskac?

Pozdrawiam.
 
 
maniek  
Rozkręca sie

Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 112
Skąd: Żory
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Mi i znaszej wioski obok kranow nic nie ukradli a telefony wszystko co cenne czasami zostawalo w otwartych namiotach :)

moze zgubiles i nie pamietasz hehe
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

hyh. mi w tamtym roku też wzięli plecak - zostawili mi ręcznik i śpiwór, nawet nie próbowałam szukać tych rzeczy, bo to i tak by sensu nie miało, z resztą nie były to aż tak wartościowe rzeczy, żeby trzeba było ich po świecie szukać;] w tym roku miałam fart i mi nic nie zginęło oprócz rurki od namiotu, ale to inna ciekawa historia, bo sama ją zgubiłam (no dobra nie sama;p)
 
 
 
POGO  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2009
Posty: 3
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

ja juz pierwszego dnia stracilem lodowke turystyczna
i to by bylo na tylko z moich strat bo telefon i portfel mialem zawsze przy sobie, ewentualnie dawalem komus na przechowanie
niestety kolezance z mojego obozu ukradziono plecak i portfel, obie tez rzeczy sie potem znalazle jednak juz nie pelna zawartoscia...
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Generał powinieneś zgłosić się do biura rzeczy znalezionych tam masę rzeczy się znajduje.

Mi w tym roku nic nie ukradziono i chyba nikomu z sąsiednich namiotów :mrgreen:
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Ja miałam najlepiej, bo telefon zgubiłam/ukradli mi już w pociągu na wooda. Pozdrawiam serdecznie nowego właściciela mojej pięknej czerwonej nokii.
 
 
 
Bucuch.  
Coś już napisał


Dołączyła: 27 Mar 2009
Posty: 70
Skąd: Zamość
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

mi osobiście nic nie ukradli, ale w namiocie obok naszego okradli jakąś parę. a, i jeszcze koleżanka zgubiła telefon na środku pola, jak szliśmy z pociągu znaleźć jakieś miejsce na rozbicie się. i niesamowite jest to, że przeszłyśmy tą samą drogą i on nadal leżał w trawie... :D
 
 
 
kaspian  
Forumowy prawiczek
I love music !!

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Siedlce
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

i tak było dużo mniej kradzieży w tym niż w tamtym, a połowa z tych co twierdzi że telefon ktoś im ukradł mogę się założyć że zgubili...

ja jak zwykle rozbijałem się za małą sceną w lasku, zero kradzieży :D no nawzajem kradliśmy sobie tylko śledzie do namiotów :D:D u sąsiadów zero kradzieży, a często namioty zostawały pootwierane z cenną zawartością.
 
 
 
juvego1988  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 34
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Faktycznie często rzeczy się gubiło choć kradzieże też sie zdarzają. Ale z drugiej strony, zawsze gdzie jest tyyyyle ludzi takie rzeczy się zdarzają. Mi i moim znajomym nic nie zginęło oprócz szczoteczki do mycia zębów. :shock:
 
 
Generał_Lufa  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 04 Sie 2009
Posty: 2
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

@miminka
W biurze byłem po kilka razy dziennie, i fakt, była tam masa rzeczy, ale nic mojego tam nie znalazłem.
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Ja to mam chyba farta, bo byłam 5 raz i nigdy mi nic nie ukradli :mrgreen: Faktem jest, że w wiosce przeważnie ktoś był
 
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

kaspian napisał/a:
a połowa z tych co twierdzi że telefon ktoś im ukradł mogę się założyć że zgubili...

Pewnie tak, tylko w moim przypadku wyglądało to tak, że telefon zgubiłam idąc do WC w pociągu, przeszłam przez 2 wagony, a pod kiblem nie miałam już tel. Chodziłam potem 5 razy tą samą drogą szukając zguby, więc jeżeli ktoś nie byłby złodziejem to odezwałby się, że znalazł komórkę. Dla mnie zatem to kradzież.
Co innego gdybym zgubiła ją "gdzieś" na polu nie wiedząc kompletnie co i jak.


A w temacie kradzieży chciałabym tylko jeszcze napisać, że całe szczęście, że w tym roku w naszej forumowej wiosce, nie powtórzyły się zeszłoroczne przypadki (przynajmniej ja nic o tym nie wiem). Jednak zaufani ludzie to podstawa.
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

morfi napisał/a:
Jednak zaufani ludzie to podstawa.


:mrgreen:
 
 
 
juvego1988  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 34
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

:mrgreen: już wiem czemu ktoś tą szczoteczkę porzucił... pewnie przez różowy kolor ;-)
 
 
Leser  
Rozkręca sie
WhyDuck Oi!


Wiek: 33
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 119
Skąd: Płock
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

mi nic nie zgineło na szczescie oprucz 3 piw ale podejzewam ze sam je wypiłem ale nie pamietam xD
 
 
 
Rysy  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 01 Mar 2009
Posty: 64
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

mój kumpel zgubił telefon w czwartek , a w sobotę jakaś dziewczyna go znalazła i mu oddała
 
 
 
kurczaczeq4  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Gorzow Wielkopolski
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

mi na szczęście nic nie zginęło.
ale koledze plecak z ciuchami i obok w namiocie saperka.
pozdrawiam złodziei ;P
 
 
 
andrew255  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 15 Lip 2009
Posty: 125
Skąd: Sulęcin
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Byłem rozbity przy samej drodze asfaltowej i nikt mi nic nie ukradł, zawsze ktoś był ze znajomych koło naszego namiotu i to jest ważne, żeby ktoś zawsze pilnował dobytku. To co mnie wkurzało to ludzie którym nie chciało się iść do tojka, a dwóch takich chciało nam centralnie na namiot nalać, ale zostali spacyfikowani w ostatniej chwili :lol:
 
 
 
Jebanana^^,  
Rozkręca sie
No Pasaran

Wiek: 31
Dołączyła: 23 Sty 2009
Posty: 205
Skąd: Knurów
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

Dwóm moim znajomym ukradli plecaki, wszystkie wartościowe rzeczy mieli przy sobie więc złodzieje rozrzucili ich rzeczy w okolicznych krzakach zabierając jedynie papier toaletowy, 3 piwka i bluze. :)
 
 
 
kurczaczeq4  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 7
Skąd: Gorzow Wielkopolski
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

andrew255 napisał/a:
zawsze ktoś był ze znajomych koło naszego namiotu i to jest ważne, żeby ktoś zawsze pilnował dobytku.


niby prawda ale koło mnie kradli w nocy jak akurat ktoś spal w namiocie ;>
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Wto 04 Sie, 2009   

a mi w tym roku pomogła moja technika... wszystko leżało w namiocie porozwalane, złodziej nie zabrał mi plecaka z rzeczami, tylko telefon i buty ;)

szkoda mi butów bo strasznie wygodne były ;/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group