Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zdjęcie całego pola Woodstockowego
Autor Wiadomość
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   Zdjęcie całego pola Woodstockowego

Tworzę ten temat bo brakuje mi zdjęcia całego pola pod czas trwania festivalu. Męczyć mnie gdy opisując festival nie mogę pokazać jak przedstawia się układ pola na 1 zdjeciu. Chodzi mi o zdjęcie "z lotu ptaka" które obejmowaloby wzgorze ASP, pole namiotowe za wioska Kriszny, krany, Moto wioskę, duża scenę i oczywiście pole namiotowe za ASP.
Może natkneliscie się albo posiadacie taka fotografie albo z kilku zdjęć moznaby sklecic jedno.
Sugestie miłe widziane :)

Z góry dziękuje za pomoc !!
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

było cos takiego... widziałam.... jak sie nie myle to wrzucił to ktoś w temacie o wiosce forumowej przed ostatnim PW, ale nie mam siły szukać.....
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Ja tez nie znalazłem, wyszperałem jedynie opracowanie mapki na mapy.google z tym że mi chodzi o zdjęcie z namiotami itp. By nie jako namacalnie pokazać co gdzie jak ;)
 
 
Slonik  
Coś już napisał
trąbalski

Wiek: 37
Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: Tychy
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

google prawde Ci powie

http://www.google.pl/sear...fKYfmtQadu8XVBA

mozesz sobie wybrać ;P
 
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Nie 19 Lut, 2012   

Dziękuję "co dwie głowy to nie jedna", jak będę miał chwile czasu ( pisze z telefonu) to sklece kilka zdjęć i może jakoś przystepnie opisze ważne miejsca ;)
Przyda się "świeżakom", a także i mi do namawiania znajomych na przyjazd...
Wiadomo w tym roku będzie mała reorganizacja ale sadze ze nie dużo się zmieni ;)

Oto moje dzieło:



Po kliknięciu "Lupy" po lewej u góry zdjęcia, będziecie mogli sobie przybliżyć, następnie macie po lewej stronie "+ i -" ;)


https://picasaweb.google.com/107412991831771871792/ScrapbookPhotos#5710971447843459218

Wersja do ściągnięcia, gdyż niektóry nie mogą/ nie potrafią sobie przybliżyć obrazu:

Kliknij_TU



Udało mi się również nagranie video z motolotni, ukazuje niemal całe pole Woodstockowe :


https://picasaweb.google.com/lh/view?imgsz=large&psc=G&cuname=llinuxhacker666&uname=llinuxhacker666&q=woodstock+2011&filter=1#5636371364129691714


Kolejny ciekawy filmik, tym razem widok z BUNGEE:


[video]http://www.youtube.com/watch?v=g1hf1Px0sY8[/video]


Nie możecie się zbytnio połapać ?? Piszcie śmiało pomożemy !!

Pozdrawiam
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

http://wosp.org.pl/woodst...tu_latawca.html
 
 
pieprz_cayenne  
Forumowy prawiczek

Wiek: 111
Dołączyła: 20 Wrz 2011
Posty: 43
Skąd: zewszond
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Czy tylko mi nie działa zdjęcie z latawca? Też wpadłam na pomysł odnalezienia go i bardzo się zawiodłam, gdy wyskoczył błąd.
A tak swoją drogą to mam nadzieję, że tak jak i rok temu tuż przed festiwalem pojawi się na stronie przystanku mapka z opisem co gdzie jest. :)
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

pieprz_cayenne napisał/a:
tak swoją drogą to mam nadzieję, że tak jak i rok temu tuż przed festiwalem pojawi się na stronie przystanku mapka z opisem co gdzie jest. :)



Też mam nadzieje, że coś takiego będzie i mam nadzieje, że w tym roku będą informatory. Jeszcze pamiętam jak się szukało w telefonie o której godzinie są dane koncerty.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Mapka zawsze jest przedstawiana przed PW, informacje o koncertach były na bilbordach od wejścia na pole (za rondem i toitoi'ami) oraz na ekotorbach od Lidla (z małymi błędami :P )

W tym roku też będą zmiany, spokojnie zostaniemy o nich poinformowani, ulotki to niepotrzebny syf, każdy zainteresowany może sobie wydrukować albo na bilbordach "oblukać" ;)
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Informatory są ;) Mi jedynie jeden jak narazie udało się przywieźć.Nie wiem gdzie dawali.Ja znalazłem na ziemi ;)
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

A ja słyszałam, że w zeszłym roku miało nie być i żadnego nie widziałam... ;|
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Co do informatorów to w 2006 widziałem ostatnio :P W tym roku była rozpiska na torbach z Lidla papierowych. Jest to na pewno fajna pamiątka (informator), a nie niepotrzebny syf. Narzekanie na brak takowych z innego powodu uważam za głupotę, rozkład można sobie wydrukować. Ja w zeszłym roku pamiętałem mniej więcej chociaż na jakie koncerty chce iść i o której są, a mimo to chyba 3 kopie rozkładów wydrukowanych sobie przywiozłem.
Co do mapek to fajnie, że są, by nie było też dobrze. Jak się pierwszy raz jechało to nie wiedziałem gdzie co jest kompletnie ani tym bardziej co o ktorej gra, a i tak było zajebiście :D
Strasznie rozwydrzone teraz społeczeństwo, zwłaszcza młodsza część. Wszystko podać, narysować napisać i najlepiej jeszcze dzwonić z przypomnieniem.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Podpisuje się pod tym..Rozkład koncertów można sobie wydrukować, ewentualnie przepisać, wpisać do telefonu, jest dużo możliwości. Mapka? ja nigdy na żadną mapke nie patrzyłam bo i po co? To nie jest Warszawa żeby się tam zgubić. No, ale mapka była to i w tym roku będzie pewnie.
 
 
 
Ohimee  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2011
Posty: 309
Skąd: Poznań
Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Pomysł lidlowych worków jest dobry! Raz, że ekologiczny, dwa ludzie wrzucali tam śmieci, dodatkowo ludzie ze swoimi pomysłami robili z nich mase zabawnych rzeczy. Taka mała rzecz, a jaka przydatna.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 22 Mar, 2012   

Przydatne info., oraz mapka na temat ruchu drogowego w Kostrzynie podczas festivalu jak i samego pola Woodstockowego (uwaga info. z 2011roku.):


http://www.mmpoznan.pl/38...ory=spozaMiasta
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 23 Mar, 2012   

Ohimee napisał/a:
pieprz_cayenne napisał/a:
tak swoją drogą to mam nadzieję, że tak jak i rok temu tuż przed festiwalem pojawi się na stronie przystanku mapka z opisem co gdzie jest. :)



Też mam nadzieje, że coś takiego będzie i mam nadzieje, że w tym roku będą informatory. Jeszcze pamiętam jak się szukało w telefonie o której godzinie są dane koncerty.


Proponuję-ja tak robię-wydrukować sobie kilka dni przed Rozkład Jazdy i zaznaczyć najciekawsze koncerty żeby o nich nie zapomnieć-zdarza się nawet za często każdemu w tym natłoku koncertów, libacji, poznawania nowych ludzi^^
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group