Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: dezaprobator
Czw 23 Kwi, 2009
Skinheads
Autor Wiadomość
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Simon napisał/a:
Ciekawe jest, że na tym forum toleruje się takie wypowiedzi, lub coś w stylu "skini do pieca" a jak się porównuje kościół do faszystów(wyjaśniłbym czemu porównałem, ale nie chce zaczynać kolejnej dyskusji...) to już jest "be" ? podwójna moralność ?


http://ksiega.nigdywiecej.org/brunatnaksiega.pdf

Polecam link, dobra lektura.

Skini pobili kilku moich znajomych, prześladują żydów i mniejszości narodowe wraz z ludźmi o innym kolorze skóry. Takie zachowanie nie może być tolerowane, chyba, że Adolf jest dla Ciebie "wujkiem".

Mówi się o tolerancji, o ich zagubieniu, ja widzę bezmyślne zwierzęta oparte o ideologie przemocy. Poczytajcie brunatną księgę. Zastanówmy się czy w ich "wielkiej polsce katolickiej" jest miejsce dla nas.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Nie ma miejsca, ale uważam, że człowiek ma prawo nawet być w stowarzyszeniu o charakterze faszystowskim pod warunkiem, że nie popełnia przestępstw i nie atakuje innych, u "siebie" sobie mogą mówić co chcą. Krzycząc hasła typu "skini do pieca" zniżamy się dokładnie do ich poziomu.
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Ech i znowu będą mi zarzucali skoliozę podkopulastą.

"http://ksiega.nigdywiecej.org/brunatnaksiega.pdf
Polecam link, dobra lektura."
A ja polecam przeczytać programy tych organizacji, na pewno będzie to lepsze źródło.

Xerox z całym szacunkiem, ale dla mnie twoja wypowiedź jest niezbyt...hmm głęboka? Sporo przeinaczeń, przemilczeń i łączenia sprzecznych rzeczy.

Btw Faszyzmu i nazizmu w Polsce nie ma, jest jedynie nacjonalizm, oczywiście pomijam jednostkowe przypadki, ale mowa chyba o organizacjach.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

jedni i drudzy to durne radykały
środowisko skinheadów się podzieliło,a xerox pewnie jak widzi gościa z białymi sznurówkami,to od razu mu po głowie adolf chodzi xD a sa skini,ktorzy adolfa nie lubią,w dupie maja rasę aryjska i pierdoli ich kto jest Żydem,a kto nie,a skini od pięciu piw ich wkurwiaja :-P xD
  
 
 
morfi  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 141
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

a ja chyba nie wypowiem się w tym temacie :lol:
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

ja bym jeszcze wprowadził podział na skina i skinheada :)
 
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

zUe dazy napisał/a:
Ech i znowu będą mi zarzucali skoliozę podkopulastą.

"http://ksiega.nigdywiecej.org/brunatnaksiega.pdf
Polecam link, dobra lektura."
A ja polecam przeczytać programy tych organizacji, na pewno będzie to lepsze źródło.

Xerox z całym szacunkiem, ale dla mnie twoja wypowiedź jest niezbyt...hmm głęboka? Sporo przeinaczeń, przemilczeń i łączenia sprzecznych rzeczy.

Btw Faszyzmu i nazizmu w Polsce nie ma, jest jedynie nacjonalizm, oczywiście pomijam jednostkowe przypadki, ale mowa chyba o organizacjach.


Istnieje taka organizacja jak "Narodowe Odrodzenie Polski" jeżeli ich "nacjonalizm" nie jest faszyzmem, to powiedz mi czym ? Wejdź na ich stronkę poczytaj :) Wilk udający psa to ciągle wilk ;)

Ps. Nie chciałem zakładać nowego tematu, po prostu dodałem małe "Ps" bo była mowa o punkach do których nic nie mam. Temat się rozwinął i jakiś admin "ztopikował" moją wypowiedź.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

http://www.nop.org.pl/?artykul_id=193
ale z tym to bym się akurat z nimi zgodził...
Jak widać organizacje nacjonalistyczne to nie tylko homofobia, bijatyki i nienawiść. Nie mówie, że ich popieram ale może będzie taki moment, że takie organizacje nam pomogą(w pewnym sensie, może nawet nieświadomie) kto wie....i właśnie dlatego popieram wolność ludzi do wyboru, dopóki nie będą oni agresywni(tak, wiem, że są) dopóki nie będą publicznie obrażać, to mają prawo sobie istnieć.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

są skini i Skinheadzi... nie będę rozwijał... sądzę, że co niektórzy wiedzą o co chodzi :)
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

NOP, to narodowy radykalizm.
Zamówienie 5 piw, którego używają, to salut rzymski, był używany w Polsce przed wojną i różni się od Adolfowego zig hejla.
Zresztą, to jak ktoś chce, to niech krytykuje, ale niech najpierw pozna temat, bo powtarzanie dziwnych mitów nie wygląda profesjonalnie;).
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Simon napisał/a:

Jak widać organizacje nacjonalistyczne to nie tylko homofobia, bijatyki i nienawiść.



Homofobia raczej zawsze - przecież wartością nadrzędną jest bóg


-> http://www.nop.org.pl/?artykul_id=144

i te łyse barany łączą homoseksualizm z pedofilią
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

poczytałem sobie parę tekstów na tej stronie... widzę, że te debile opierają swoje idee na bogu, jaki to bóg jest miłosierny i dobry dla ludzi :D

określę to krótko... ludzie z NOPu są co najmniej żałośni :)
 
 
szczepek  
Rozkręca sie
aka Deithwen

Wiek: 33
Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 118
Skąd: Konin
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Przydadzą się, jak się jakaś wojenka trafi, ale w czasie pokoju nie mają na co liczyć :]
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

"poczytałem sobie parę tekstów na tej stronie... widzę, że te debile opierają swoje idee na bogu, jaki to bóg jest miłosierny i dobry dla ludzi :D
określę to krótko... ludzie z NOPu są co najmniej żałośni :)"
Są żałosnymi debilami, bo Bóg jest dla nich czymś istotnym? Absurdalność i poziom zarzutów przypominają trajektorię lotu pilota kamikadze-.-'
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

zUe dazy napisał/a:
"poczytałem sobie parę tekstów na tej stronie... widzę, że te debile opierają swoje idee na bogu, jaki to bóg jest miłosierny i dobry dla ludzi :D
określę to krótko... ludzie z NOPu są co najmniej żałośni :)"
Są żałosnymi debilami, bo Bóg jest dla nich czymś istotnym? Absurdalność i poziom zarzutów przypominają trajektorię lotu pilota kamikadze-.-'


zobacz, że zrobiłem odstęp miedzy tymi dwoma wypowiedziami i nie powinieneś ich łączyć... no ale coś w tym jest :)
 
 
Xerox  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 106
Skąd: Wałcz
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

zUe dazy napisał/a:
"poczytałem sobie parę tekstów na tej stronie... widzę, że te debile opierają swoje idee na bogu, jaki to bóg jest miłosierny i dobry dla ludzi :D
określę to krótko... ludzie z NOPu są co najmniej żałośni :)"
Są żałosnymi debilami, bo Bóg jest dla nich czymś istotnym? Absurdalność i poziom zarzutów przypominają trajektorię lotu pilota kamikadze-.-'


Autor zapewne zauważył, że Ci panowie opierają się na religii katolickiej zupełnie jej nie rozumiejąc. Jezus nie kazał bić ludzi innych wyznań i innego koloru skóry. Cieszę się, że niektórzy podzielają w pewnym stopniu moje poglądy :)
 
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Tylko, że to bicie następuje w ramach obrony pewnych wartości i religii. Zresztą katolicyzm w porównaniu do judaizmu i islamu jest najłagodniejszy pod względem wyznawców.
 
 
Motorzysta17  
Rozkręca sie
stary wyga

Wiek: 33
Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 136
Skąd: żory
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

zUe dazy napisał/a:
Tylko, że to bicie następuje w ramach obrony pewnych wartości i religii. Zresztą katolicyzm w porównaniu do judaizmu i islamu jest najłagodniejszy pod względem wyznawców.

racja - np wsrod wyznawców judaizmu lub islamu powiedział bys co by obrazilo ich religie- to by cie byli w stanie sabic, a w polsce? :lol:
 
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

zUe dazy napisał/a:
Tylko, że to bicie następuje w ramach obrony pewnych wartości i religii.



Ok, przekonałeś mnie, niech biją.
 
 
zUe dazy  
Rozkręca sie


Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 199
Skąd: Bydgoszcz/Ciechanów
Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

Antifa i inne lewicowe bojówki też stosują przemoc i obserwując ostatnie wydarzenia można stwierdzić, że częściej. Strasburg, Malmo, czy Grecja, to idealne przykłady. Mi osobiście się podoba zwalczanie chorej tolerancji. Zresztą nie spotkałem się z tym by nacjonaliści pobili kogoś za nic.
 
 
Araiser
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Kwi, 2009   

No tak, zawsze bije się za coś, za cokolwiek, też mnie przekonałeś :>
Nikt nie mówi, że Antifa itd. robi dobrze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group