Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
TOI CAMP 2013
Autor Wiadomość
kiaglor  
Coś już napisał
~V~

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: innąd
Wysłany: Śro 12 Cze, 2013   TOI CAMP 2013

Dzisiaj ruszyła rezerwacja Toi Camp'a na PW13

http://toicamp.eu/rezerwacje.php?event=65

Cennik :

http://toicamp.eu/show_news.php?id=102

Czyli Ci bardziej wygodni, rodziny z dziećmi, niepełnosprawni itp. itd. mogą przesać się martwić :)
 
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

eee co to za frajda jechać na Wood'a i izolować się w takim TOI Campie osobiście znam kilka rodzin z dziećmi co jadą i rozbijają się normalnie na polu ... a jak już widzę jakieś ekipy znajomych jak tam się rozbijają to już w ogóle uważam to za nielogiczne.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Fifi Czołgista napisał/a:
eee co to za frajda jechać na Wood'a i izolować się w takim TOI Campie


zareklamowano podaż- to znajdzie się i popyt. Bo niedrogo.

Poza zwyczajowymi rodzinami z małymi dziećmi, widzę dwie potencjalne grupy:

1. zzagranicy czyli szwabów, dla mnie to dużo lepiej bo w zeszłym roku miałem takich za sąsiadów i od rana mi nad głową gadali po szwabsku a to trudno wytrzymać. Niech se siedzą w gettcie

2. polskojęzycznych hipster-woodstokowiczów; mama z tatą zapłacą by synusiowi było wygodnie, dowiozą synka SUVem pod sam namiot, a synusie będą się mogli po wakacjach w liceum chwalić jak to musieli na tym bezludziu wytrzymać arcyprymitywne warunki i jacy są niesamowici dlatego

Oczywiście, w tym roku można dodatkowo obstawiać kibiców strongmeństwa ale - póki można - staram się nie myśleć o tej innowacyjnej innowacji
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Oj Hipsterów to fakt ... po Ostatnim Jarocinie i Hip Hop kempie 4 lata wstecz to mam ich dość konkretnie <zly>
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Jak ktoś ma pieniądze i ochotę, to niech się rozbija, święte prawo, CO KOMU DO TEGO?? Po cholerę to oceniać i roztrząsać? Nie rozumiem, jak można obrażać zupełnie obcych ludzi tylko dlatego, że rozbili się w takim, a nie innym miejscu, po kiego taki podział na lepszych i gorszych woodstockowiczów. Jest informacja o ToiCampie i tyle, nikt nie każe korzystać z oferty. Widocznie jest ktoś, komu to sprawia zajebistą frajdę - w jakiś sposób zmniejsza to waszą?
Mi za to trudno wytrzymać takie zrzędzenie, szkoda że nie ma getta dla czepiaków i malkontentów. Ludzie, dajcie sobie żyć nawzajem.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Osoby które znam wykupują TOI CAMP dla wygody. Są prysznice, ładne toiki, śniadanka :P Nie oszukujmy się, jak kobiecie okres wypadnie akurat na czas PW, to buda z gorącą wodą staje się zbawieniem. Ale - nie śpią na szczęście tam, tylko z nami, w obozie ;) Nie mi oceniać, czy to dobrze wydany pieniądz - jak ktoś ma to niech sobie wydaje :P
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

ja mam pieniądze i chyba rozbije tam jakiś mały namiocik tylko po to by móc tam iść, wziąć prysznic :p
 
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

xxl napisał/a:
Nie rozumiem, jak można obrażać zupełnie obcych ludzi tylko dlatego, że rozbili się w takim, a nie innym miejscu, po kiego taki podział na lepszych i gorszych woodstockowiczów


Koleżanko wskaż mi tylko słowo jakie użyłem będące obraźliwe w stosunku do tych ludzi. Napisałem tylko, że WEDŁUG MNIE jest to nielogiczne. Mam tylko swoje zdanie na ten temat jak każdy i nikogo nie miałem zamiaru obrazić ... nie napisałem, że Ci ludzie są tacy i tacy bo tak nie uważam tiaaa
 
 
xxl  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączyła: 15 Lis 2011
Posty: 93
Skąd: Żary/Wro
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Nie chodziło mi akurat o Twój post. Ale żeby poznać logikę campowiczów, można ich po prostu zapytać. No i nikt tam nie siedzi przez 3 dni non stop, żeby nazywać to izolacją.
 
 
Fifi Czołgista  
Coś już napisał
Czołgista


Wiek: 33
Dołączył: 03 Cze 2013
Posty: 62
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

No z tą całkowitą izolacją to fakt trochę przesadziłem, możliwe, że TOI Camp to kwestia wygody po prostu jak ktoś wyżej napisał, ale mi osobiście to nie bardzo tak pasuje i tyle ;))
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Ja osobiście nie korzystam, ale znam osoby, dla których warunki na polu mogą być zwyczajnie za ciężkie i to nie kwestia wygodnictwa tylko czasem zdrowotna, dotyczy to głównie kobiet - imho to wcale nie jest getto ani nic z tych rzeczy tylko rozsądna propozycja dla tych, którzy chcą brać udział w tym świetnym wydarzeniu, nie chcą opuszczać pola, ale jednak potrzebują ciut więcej od zaplecza sanitarnego. Imho pomysł dobry, nam pola nie zabierają ani nic - więc nie rozumiem o co te spięcia.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Pomysł dobry, ale mylisz się mówiąc, że nie zabierają nam pola.
 
 
 
kiaglor  
Coś już napisał
~V~

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: innąd
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

_Szajba_ napisał/a:
Pomysł dobry, ale mylisz się mówiąc, że nie zabierają nam pola.

W sumie zajmują bardzo niewiele, bo gdyby nie TOI CAMP, to i tak by się Ci ludzie gdzieś rozbili. Więc co za różnica czy rozbijają się na "normalnym polu" czy za jakimś płotem.

Mi tam takie wygody są całkowicie niepotrzebne, ale znam osoby, które rozbiją się tam żeby pierwszy wood przeżyć troszkę mniej hardcorowo. Ich sprawa :)
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

MWzWM napisał/a:


1. zzagranicy czyli szwabów, dla mnie to dużo lepiej bo w zeszłym roku miałem takich za sąsiadów i od rana mi nad głową gadali po szwabsku a to trudno wytrzymać. Niech se siedzą w gettcie



Jezeli piszesz serio, to jestes ignorantem na maksa, jezeli to forma zartu, to na prawde na bardzo niskim poziomie. Czasami warto pomyslec, zanim sie cos wyklepie na klawiaturze. tyle z off topu.

Jak ktos chce, tam mieszkac to mieszka. Wiekszy spokoj, nikt nie szcza mu na namiot, ryzyko zlodziei mniejsze. Sam sie zastanawiam czy sie kiedys tam nie przeniose. Nie musze sobie niczego udowadniac, jaki luzacki i hardkorowy jestem, bo zbyt wiele na woodzie czasu spedzilem. I za pewne wielu ludzi, ktorzy biora dzieciaki, tez chca im zapewnic komfort, a nie udowadniac sobie na wlasnych dzieciach, ze sa luzakami. Oczywiscie to wciaz kwestia indywidualnego wyboru.
A co do nowobogackich hipstersow, to oni chyba wlasnie wola hardcory typu, nasrac kumplowi do namiotu, gdy spi najebany, oczywiscie zrobic fotki, powstawiac na wszytskie portale spolecznosciowe. to jest cool, a nie namiot na posprzatanym Toi Campie.

Jedyne co mnie zastanawia jak wyglada kwestia picia alku? Wg regulaminu jest miejsce wyznaczone czyli ze nie wolno przy namiocie? Czy ktos byl probowal i moze sie podzielic tym info?
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

No właśnie mnie też to interesuje, bo też już ze 3 lata się wożę, czy by się tam nie rozbić i jedyne co mnie powstrzymuje to właśnie ten zakaz picia, ale nigdy nie zagłębiałem się czy dotyczy całego toicampu czy tylko części ??
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Ja podobnie jak Szajba rozbiłabym się tam tylko dla prysznica <rotfl3> Ale pieniędzy nie mam, przynajmniej takich "zbędnych", więc pozostają krany :p A tak poważnie to myślę, że jakbym miała dzieci i chciała się z nimi wybrać to byłaby to dobra opcja.
 
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Z Toi Camp'em sprawa wyglada tak - jest to ciekawa opcja bo jak by nie bylo, nikt bez odpowiedniej opaski tam nie wejdzie i ochrona tez czesto spaceruje, takze o swoje rzeczy nie trzeba sie w ogole martwic. Ciepla woda, kabinki prysznicowe i konkretne toalety (nie tojki xd ) sa wliczone w cene. I na tym koniec plusow <haha>
Jesli planujecie rozbic namiot na tym polu i w nim "mieszkac" musicie wiedziec, ze wnoszenie swojego alkoholu jest zabronione i nie "tylko w regulaminie" bo sprawdzaja plecaki i torby z zakupami, a co za tym idzie - trzeba wodke przelac w cos innego <rotfl3> a jak zlapia kogos w trakcie spozywania alko na polu to moga wywalic i tyle po ToiCamp'ie :D Jedyna dozwolona forma picia na tzw. legalu to zakup piwa w punkcie gastro znajdującym sie na polu, co smieszniejsze - z browarkiem od Carlsberga tez nie wpuszczaja xd
Depozyt, ladowanie fona i wszystkie tego typu rzeczy sa dodatkowo platne.

W zeszlym roku wykupilismy z kumplem karnecik, rozstawilismy tam jeden namiot i tylko trzymalismy w nim rzeczy, a melanze toczyly sie u ekipy, ktora rozbila sie na normalnym polu. Korzystalismy tylko z prysznicy i toalet zeby kasa nie poszla na marne.

Reasumujac, jak ktos chce poimprezowac i nie planuje duzo przebywac w namiocie to opcja ToiCamp'u jest nieoplacalna :D te kilka dni da sie na lajcie przezyc bez wygod oferowanych przez Toi'a. Ja w tym roku sobie go odpuszczam bo szczerze mowiac jest tam zbyt "grzecznie" xd ta cisza i spokoj blokuja prawdziwy klimat woodstock'u :D
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

a jest szansa podmianki opaski??
 
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

Teoretycznie nie bo opaski są zaciskowe - jak zalozysz to nie zdejmiesz bez jej zniszczenia. Jeśli Ci sie jednak rozwala to możesz wymienić, ale zapinaja od razu na rękę.
Praktycznie - wystarczy lekko skleic albo czyms spiac na ręce bo jak jest widoczna to im sie nie chce sprawdzać xd ewentualnie wystarczy tylko machnac reka i pokazać, ze sie ja ma :d
Jedyny warunek to taki, ze trzeba miec oryginalna (albo swoja albo od kogos kto ja wykupil)
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Czw 13 Cze, 2013   

no to kwestia alkoholu rozwiazala, moje dylematy. To chyba nie dla mnie. Picie przed namiotem i w namiocie i pod i nad i gdziekolwiek jest dla mnie tym czym modlitwa dla muzulmanina-musi byc, bez wzgledu na ustroj.
A szkoda...
Chociaz pewnie jest zadyma jak najebany sie potkniesz o czyjas linke, no i towarzystwo dzieci mnie odstrasza, chyba ze czesc rodzinna, jest oddzielona.

Ogolnie na nie.
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Pią 14 Cze, 2013   

W zeszłym roku, zupełnie niespodziewanie rozbiłem się na 'TC', z prostego powodu.. na ogólnym polu nie było już za bardzo miejsca.. :(
W tym roku także, zastanawiam się nad 'TC', fakt że klimat woodstockowy, jest tam trochę mniej wyczuwalny ale w zabawie, kompletnie mi to nie przeszkadzało, bo większość czasu i tak spędziłem poza płatnym polem, z resztą jak większość, rozbitych tam ludzi ;)
Do tego, nie musiałem stać w gigantycznych kolejkach do prysznicy, kibelka, czy też po zimnego browarka ;p
Przy wejściu na pole ochrona tylko pierwszego dnia konkretnie trzepała zakupy itp. a później bez problemu dało się w torbie wnosić/wynosić piwko, więc luz :)

Mam jak najbardziej pozytywne odczucia jeśli chodzi o 'TC', był to mój drugi PW, ale nie uważam, żebym.. przeżył go jakoś mniej.. ciekawie, aktywnie, itp. niż poprzedni, kiedy to byłem rozbity na Ogólnym polu ;)

Pzdr!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime