Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kijana
Śro 22 Lut, 2012
Podsumowanie dotychczasowych "PEWNIAKÓW"
Autor Wiadomość
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   Podsumowanie dotychczasowych "PEWNIAKÓW"

Zakładam temat, do wyrażania się na temat zespołów, które do tej pory znalazły się w zakładce pewniaki.
Jeżeli temat zostanie to będziemy pisali tak ogólnie jak i osobno o każdym zespole.


No więc moje zdanie jest takie, że zrobiła się istna papka. Mix tak niemożliwy i tak rożny, że ciężko to strawić. Od skrajności do skrajności. W sumie... Od jednej tylko skrajności a mianowicie: "Nic ciekawego jak do tej pory nam nie zaprezentowali". Jak już pisałem. Papka to taka, ze odnajdą się w niej tylko ludzie , którzy "słuchają wszystkiego". A ja nie lubię słuchać wszystkiego, bo to wg mnie jest oznaką niezdecydowania i uległości...

Tak więc nic jaj nie urywa.... Zobaczymy po 8 marca, gdzie podobno będą ogłoszone gwiazdy.
 
 
maju  
Rozkręca sie

Dołączył: 26 Sie 2011
Posty: 214
Skąd: Pyskowice
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   

też z niecierpliwością czekam na 8marca, jednak wydaje mi się aby z tymi gwiazdami trafili w mój gust... jak dla mnie stanowczo jest za mało polskich klasyków takich jak KSU Dezerter T.Love czy ACID... na woodstock nie jeżdżą tylko fani metalu i jego odmian, ale jeżdżą też osoby słuchające reggae, punku (do których ja się zaliczam), funku itp. dobrze że starają się chociaż trochę tym wszystkim grupom uprzyjemnić pobyt na festiwalu
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   

Przekleję część swojego psota z tematu o ADF.

Hardcore Superstar - czysty rock.
Machine Head - pierwsza liga groove metalu.
Elektryczne Gitary - klasyczne rockowe granie, ktorych teksty zna większosć.
Ministry - typowy amerykański metal, tylko z dodatkiem róznych sampli.
Anti-Flag - wysokiej jakości punk rock w amerykańskiej formie.
Dubioza Kolektiv - folkorege rock. Bardzo Woodstockowe IMO.
Asian Dub Foundation - rege,dub, rock z domieszka rytmów d'n'b.
Quemits - D'n'b.
My Riot - Sweet Noise, tylko trochę inaczej.
Piotr Buakrtyk.


Rzeczywiscie mieszanka bardzo różnorodna... Ale nie mówię, że to źle. W Zeszłym roku było zdecydowanie za dużo zespołow dla mnie ciekawych i nie miałem czasu na inne atrakcje, wiec jak na razie jest na plus. : P
'jaj nie urywa' na razie nic, ale Hardcore Superstar, Machine Head, czy My Riot mnie bardzo ciekawią. Takze nie mam powodów do narzekania.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   

Ja się przejdę na Elektryczne Gitary i Machine Head. I to w zasadzie tyle :/ My Riot, ani HS mnie nie przekonują, nie mówiąc o reszcie. Szkoda że rzadko występują zespoły folk-metalowe na dużej.
Jak patrzę po tematach to wnioskuję, że Jurek nie zwrócił uwagi na nasze sugestie... Szkoda, szkoda. Zeszłoroczny zestaw -również różnorodny- o wiele bardziej mi się podobał.

Czekam na 8 marca!
  
 
 
Krzywus13  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Knurów
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   

Nie zapowiada się dobrze, tyle przynajmniej z mojej strony. Po zeszłym roku gdzie znajomi opowiadali, że zjechało się pełno skinów itd. Atmosfera nie była taka jak kiedyś np. robisz pogo wywalasz się wszyscy cie podnosili normalne w tamtym roku robisz pogo i zamiast ktoś cie podnieść jeszcze cie butował. Dochodziło do samych sprzeczek i mało co do rękoczynów przez tych tzw. fanów muzyki elektronicznej. Jadę w tym roku i mam nadzieje, że nie będzie dochodzić do tego typu rzeczy ale kto wie.... Jedno jest pewne, nie mam zamiaru i mam nadzieje, że inni też zszargać opinii PW. Jeden z festiwali na których dochodzi do znikomych bójek i tego typu rzeczy. Wiem jak to jest gdy gubi się komuś portfel i idzie się do działu rzeczy znalezionych i ten portfel się tam znajduje, widać po czymś takim że na tym świecie są jeszcze ludzie normalni i życzliwi (szkoda tylko że portfel znalazł się bez 100zł ale olałem to.... Znaleźne hehe). Chciałbym, żeby w tym roku objawił się na scenie Papa Roach bo według mnie to był najlepszy PW w tym 10-leciu. Atmosfera była nie do opisania. Wszyscy którzy tam byli kochali się nawet się nie znając, nie ma to jak iść na piwko, albo do coś do jedzenia z kimś kogo się nie zna i do tego bawić się tak przez kilka dni.
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   

Wszystko ok. ALE WON Z ELEKTRONIKĄ ! To moja opinia.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 22 Lut, 2012   Podsumowanie pewniaków.

Temat będzie odblokowany, po ogłoszeniu wszystkich pewniaków.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group