Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Lady Pank
Autor Wiadomość
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 30 Lis, 2014   Lady Pank

polski zespół rockowy założony w 1981 w Warszawie przez Jana Borysewicza i Andrzeja Mogielnickiego. Jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka.

Zespół wydał ponad 20 płyt i dziesiątki przebojów, m.in. „Mniej niż zero”, „Wciąż bardziej obcy”, „Kryzysowa narzeczona”. Nazwa grupy pochodzi od tytułu pierwszego nagrania „Mała Lady Punk” (z nieco zmienioną pisownią). Pierwszy oficjalny koncert pod szyldem Lady Pank zespół zagrał w czteroosobowym składzie (Jan Borysewicz – wokal, gitara; Edmund Stasiak – gitara; Paweł „Kawka” Mielczarek – gitara basowa; Andrzej Polak – perkusja) 14 sierpnia 1982 roku z okazji otwarcia studenckiego klubu Park[a].

[video]http://www.youtube.com/watch?v=at9rE1VbzAc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=pyewz3w3pnA[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=Y_zfLepNkwI[/video]
 
 
Greenboy1993  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Śliwice
Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Jak najbardziej taaak ;) Na pewno bym poszedł na koncert :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 01 Gru, 2014   

Ten zespół to czysta zrzynka z The Police i może trochę Dire Straits. Poza tym jaką mamy gwarancję obecnie, że Panasewicz się nie nawali jak szpadel :D?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014   

Ja myślę, ze Lady Pank odnalazłoby starą formę koncertową po dobrym odwyku. Chociaż Panas już podobno głosu nie ma.
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Wto 02 Gru, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Poza tym jaką mamy gwarancję obecnie, że Panasewicz się nie nawali jak szpadel :D?


Kaziu spokojnie, Panas potrafi jeszcze wiele innych rzeczy, zajebać butelką czy pokazać dupsko, więc koncert mógłby mieć wymiar mocno humorystyczny, a tak poza tym to oni są w jakiś sposób gwiazdami polskiej sceny kabaretowej :D


Ale mimo wszystko ja bym chętnie polazł, ich muza od zawsze mi się podoba, prawdę mówić nigdy na żywo nie wiedziałem, wiec bym sobie tego nie odpuścił :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 03 Gru, 2014   

Ja ich ostatni raz widziałem jakieś 6 lat temu i szczerze - wybawiłem się cudownie. Mimo wszystko jest to jeden z najważniejszych zespołów w historii polskiego rocka.
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 03 Gru, 2014   

Nie bo zaczną rzucać butelkami znowu
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Czw 04 Gru, 2014   

A ja z chęcią bym sobie gdzieś usiadła z boku z piwkiem w ręce i posłuchała ich na żywo. Nigdy nie miałam okazji a bądź co bądź kawałek mojego dzieciństwa <rotfl3>
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 05 Gru, 2014   

Oj nie... dziękuję. Prostactwa nie toleruję.
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Takie zespoly jak Lady Pank powinny co roku grac na Woodzie to legendy Polskiego Rocka 😀
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Roni1133 napisał/a:
Takie zespoly jak Lady Pank powinny co roku grac na Woodzie to legendy Polskiego Rocka 😀


Szybko by się to znudziło wszystkim, jak dla mnie powinni zapraszać głównie takich wykonawców, którzy jeszcze nie grali :) W tym momencie Lady Pank wpisuje się w zespoły, które mogłyby zagrać, ale no napisałem już wcześniej dlaczego jestem na nie :)
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Jesli chodzi ci o Panasa to mozesz miec pewnosc ze na duzym koncercie Panas bedzie w rewelacyjnej formie 😊
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Rozumiem, że Lato z Radiem w Tarnobrzegu to był mały koncert?
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

No duzy raczej nie 😊 a widze ze nie ktorzy wypominaja tylko ten jeden koncert w Opolu Panas juz byl w rewelacyjnej formie 😊
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 14 Gru, 2014   

Lato z radiem to ogólnopolska akcja, na te koncerty zawsze przychodzi dużo ludzi. Nie mówiąc już o tym, że transmisja szła na całą Polskę. Co do wypominania koncertów - Panas tą świetną formę ma naprawdę sporadycznie - w internecie oglądałem koncert z Juwenaliów Politechniki Warszawskiej i niestety Panas był w formie katastrofalnej. Nie od dziś wiadomo, że zarówno Borysewicz jak i Panasewicz to starzy alkoholicy, którzy często są w stanie odwalić niesamowitą kaszanę (chociaż Borysewicz twierdzi że przestał pić). Nie mówiąc już o tym, że koncert duży czy nie - słuchaczowi który tam przychodzi należy się szacunek moim zdaniem. Na koniec dodam, że Owsiak chyba na tym woodzie nawiązał do nawalonego Panasa, więc wydaje mi się, że nie ma ochoty ich zapraszać.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 28 Gru, 2014   

Taki zespół zmusiłby mnie do przyjazdu. Tyle w temacie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania