Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Radio woodstock - pyanie
Autor Wiadomość
kaninchen1991  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: skądinąd
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011   Radio woodstock - pyanie

W woodstockowym radiu grano co jakiś czas jako część reklamy cover utworu Dead Or Alive - That's The Way (I Like It), tylko, że za cholerę nie mogę znaleźć wykonawcy coveru. Help, anyone? ^^
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 02 Lis, 2011   

Trochę nachachmęcileś i pogubilem się o co konkretnie pytasz.Ale śmiem podejrzewać,że o oryginalnego wykonawcę "That's The Way (I like it"),więc jeśli tak-odpowiedzią niech budzie poniższe video:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=q3svW8PM_jc[/video]
 
 
incognito  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 23
Skąd: wieś
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Mój post nie łączy się w 100% z tematem wątku, ale dotyczy również radia woodstockowego. Pamiętam, że utwór pt. "Żyję w kraju" wykonywany przez Strachy na Lachy został ocenzurowany. Czy na tym festiwalu obowiązuje cenzura słowa?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

incognito napisał/a:
Mój post nie łączy się w 100% z tematem wątku, ale dotyczy również radia woodstockowego. Pamiętam, że utwór pt. "Żyję w kraju" wykonywany przez Strachy na Lachy został ocenzurowany. Czy na tym festiwalu obowiązuje cenzura słowa?


Ta piosenka istnieje w dwóch wersjach:oryginalnej z bluzgami i tej ocenzurowanej na potrzeby mediów (tzw. radio edit).I przypominam sobie,że jak piosenka była power-play'em w Esce Rock,to zawsze leciała w tej drugiej,ocenzurowanej wersji.Ot,cała tajemnica.
 
 
kaninchen1991  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 25 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: skądinąd
Wysłany: Pią 11 Lis, 2011   

milan napisał/a:
Trochę nachachmęcileś i pogubilem się o co konkretnie pytasz.Ale śmiem podejrzewać,że o oryginalnego wykonawcę "That's The Way (I like it"),więc jeśli tak-odpowiedzią niech budzie poniższe video:

No właśnie nie, chodzi mi o cover tego utworu który był grany w radiu woodstockowym :<
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group