Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co warto zobaczyć?
Autor Wiadomość
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   Co warto zobaczyć?

Witam, nie wiem czy był już taki temat na forum. Ale co waszym zdaniem warto zobaczyć na Woodstocku? Co warto tam zrobić, gdzie się wybrać? Bądźcie kreatywni, słucham :) !
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Co warto zobaczyć czy raczej co warto zrobić ? Zobaczyć można naprawdę wiele na Przystanku Woodstock i to wszystko zależy też i od programu jaki jest na kolejne edycje. Komuś będzie odpowiadać pójść do ASP na spotkanie a komuś innemu nie, lepsze będą koncerty. Co warto zrobić ? Nie byłem ale wiele słyszałem o skoku na bungee. Bodaj stówę jeden skok. Wspaniała panorama Kostrzyna :D
Warto zobaczyć sam Kostrzyn, zwłaszcza starą część i pozwiedzać jak komuś nie odpowiada koczowanie w jednym miejscu a do koncertu daleko. Słyszałem też o jeziorze w Sarbinowie, je też pewnie warto odwiedzić ale z głową się tam zachowywać ;P
To chyba wszystko o czym mi wiadomo.
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Jeśli kogoś interesuje religia i filozofia to warto pójść do pokojowej wioski kryszny i posłuchać wykładów na temat ich religii. Jest też możliwość podyskutowania z księżmi i zakonnicami, którzy są w większości pozytywnie nastawieni. Spotkania z interesującymi ludźmi w ASP. Trzy sceny z różną muzyką. Jakieś warsztaty ponoć gdzieś są z tym,że nie wiem gdzie i jak. Ale i tak najlepszą rzeczą na woodstocku jest niesamowita atmosfera i ludzie którzy tam przyjeżdżają
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Wódka cie poprowadzi.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Aras666 napisał/a:
Wódka cie poprowadzi.


albo piwo/wino/ludzie

co warto zobaczyc ? wszystko :) jeden woodstock to za malo
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

http://s1g.wgrane.pl/vide...kA&e=1390849612

Generalnie można tam zobaczyć wiele. Swoją drogą porównanie do zoo jest całkiem trafne przede wszystkim ze względu na zapach, chociaż czasem myślę, że na woodstocku bardziej jebie niż w wyżej wspomnianym zoo. :))
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

ale to inne zapachy tez sa xD chyba ze w okolicach toiek
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Prawda jest taka, że nie starczy Woodstocku żeby wszystko zobaczyć. Nawet jeśli mamy już jakiś plan dnia to i tak jest on z reguły niewykonalny :D Od siebie mogę polecić stare fortyfikacje, które znajdują się jakieś 20min drogi w lesie za gastro. Trzeba iść wzdłuż drogi, która jest równoległa do zaplecza gastronomii. Teren jest chroniony i obowiązuje zakaz wstępu ;) Sam kompleks piękny. Las rosnący na budynkach, które mają 3 piętra! Dalej za szosą są również ciekawe rzeczy, ale bez lokalnego przewodnika może być niebezpiecznie.
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Ja doszedłem do wniosku, że najciekawsi tam są ludzie, zwykli przechodnie, ich pomysły, zachowania i uśmiech to najlepsza rozrywka. ;D Niestety wszystkiego się nie da zobaczyć, ale czasami się trafi dobrze w miejsce i czas to można się załapać na dobrą akcję.

Prowizoryczny plan dnia też trzeba sobie ustalić, kto i kiedy i gdzie gra/przemawia, gdzie się co dzieje, chociaż zwykle wychodzi to jak wychodzi, jak poprzednik pisał, ale dobrze jest się orientować w czasie. ;)
 
 
scorpion1077  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 08 Maj 2010
Posty: 93
Skąd: Gryfino
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Na pewno warto zobaczyć swoje odbicie w lustrze po woodstocku <haha>

Brak tego magicznego przyrządu na pw nie przeszkadzał mi, aż do momentu przechadzki po sklepie w oczekiwaniu na pociąg powrotny. Tak zdążyłem zarosnąć, że aż nie poznałem się w lustrze. Musiałem się cofnąć i spojrzeć jeszcze raz, czy to na pewno ja :D
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Ja wychodzę z założenia, że na pewno nie siedzieć w jednym miejscu ;-) a już na pewno wooda nie przechlać (to zawsze można odrobić przed lub po <haha> )
poza koncertami-pewniakami raczej nie tworzę sobie żadnych planów.. i w sumie najlepiej nie mieć, by potem nie żałować, że coś się ominęło ;]
 
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 29 Sty, 2014   

W zeszłym roku zrobiłam sobie listę wydarzeń spoza dużej sceny, na które chcę dotrzeć. niektórzy goście ASP, jakieś warsztaty z bodypejntingu, takietam. Praktycznie na nic nie dotarłam, poza koncertem Andrusa na małej scenie. Ale zobaczyłam inne fantastyczne rzeczy. Np. każdego dnia, w południe na placu w mieśćie występował jakiś wariacki teatr. Pierwszy raz trafiłam przypadkiem, potem specjalnie na to wstawałam. Ktoś kojarzy co to za jedni? - odjechani na maksa
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Czw 30 Sty, 2014   

Ja nie bede kreatywny, bo bez okreslonego planu dnia na woodstocku mozna przezyc cos fajnego, uczestniczyc w fajnych akcjach lub takowe poprostu ogladac <haha> Duzo sie dzieje ogolnie. Ja na swoim pierwszym woodstocku dostawalem oczoplasu od nadmiaru tego calego ogromu ludzi, zdziwiony bylem mega pozytywna atmosfera i zyczliwoscia ludzi, wydawali sie tacy bezposredni <z jezorem>

Na swoim pierwszym woods tez wypisalem na kartce, na co chce isc itp. itd. dotarlem jedynie na my riot, machine head i the analogs. Pod ASP w ogole nie doszedlem....mala scene odkrylem w tamtym roku, pod ta gore pierwszy raz tez wtedy podszedlem <rotfl3> Pierwszy woodstock mnie poniosl, smieje sie ze pilem chyba ze wszystkimi, ale nie zaluje, pomimo tego ze 50% nie pamietam. Teraz juz troszke mniej pije bardziej zwiedzam, dla mnie szlajanie sie po polu woodstockowym to chyba najlepsza rozrywka tiaaa
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

A ja proponuję zająć się skrupulatnym poszukiwaniem Damiana bądź Andrzeja jak kto woli. :P
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

Piwonia napisał/a:
(...) Np. każdego dnia, w południe na placu w mieśćie występował jakiś wariacki teatr. Pierwszy raz trafiłam przypadkiem, potem specjalnie na to wstawałam. Ktoś kojarzy co to za jedni? - odjechani na maksa


Internety podpowiadają, że chodzi o teatr TaQ z Nowej Soli. A Fej Zbuki nawet zdjęcia przechowują:

https://www.facebook.com/...41732377&type=3
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Ja polecam choć raz wstać ze wschodem słońca (romantycznie w chuj :-P ). Pochodzić po polu, pogadać z nielicznymi przechodniami, pooglądać te zapite mordy na pasażu, skorzystać ze świeżo wymytego toika i delektować się ciszą, której na woodstocku brakuje :-) .
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Kothaar napisał/a:
Ja polecam choć raz wstać ze wschodem słońca (romantycznie w chuj :-P ). Pochodzić po polu, pogadać z nielicznymi przechodniami, pooglądać te zapite mordy na pasażu, skorzystać ze świeżo wymytego toika i delektować się ciszą, której na woodstocku brakuje :-) .

wstałem tak w czwartek zeszłego roku, jakieś 30 minut przed wschodem... na pasażu już było ludzi od cholery, w niektórych miejscach trzeba było się przeciskać ;p wood nigdy nie śpi ;p
toiki? te obok allegro przyjechali sprzątać dopiero po 6 ;] a o tej ciszy nawet nie wspomnę ;D .. gdzie Ty się chłopie rozbijasz?
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Gdy trzy lata nazad wstałem przed piątą (kupiłem był w tesko namiot z którego wystawały mi nogi i zrobiło się zimno) to cisza była zadziwiająca, ruch niewielki a toiki właśnie przątane. Na pasażu leżały zgony, nierzadko bezpośrednio na asfalcie (a zimno było nawet jak człek łaził). Natomiast nastrój romantycznego poranka psuł efekt zapierniczających na sygnale traktorków medycznych z przedawkowanymi pacjentami w przyczepkach
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

aqu32, Podejrzewam, że trafiłeś na moment, w którym JESZCZE było dużo osób. Ci co byli aktywni całą noc zazwyczaj idą w kime wczesnym rankiem. Z tą ciszą to może przesadziłem, jest po prostu cicho jak na Woodstock :-) . Około piątej rano jest na prawde mało ludzi, niebiescy i prywatna ochrona na pasażu i pojedynczy ludzie przy kranach.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 01 Lut, 2014   

Warto zobaczyć wszystko, choć na chwilę się zatrzymać, posłuchać, popatrzeć, ale nie jest to możliwe, bo choćby się miało najlepszy pod zakurzonym woodstockowym niebem plan, to albo ktoś albo coś człowieka zatrzyma, zainteresuje czy coś.
Osobiście przychylam się do zdania, że dobrze jest, aby pewien plan sobie zrobić, bo wszystkiego człek nie spamięta. Choćby takich najważniejszych wydarzeń, koncertów jak się wie, że się chce tam być. A poza tym w międzyczasie pozwiedzać całość, a przynajmniej starać się i wtedy na pewno można trafić na kolejne interesujące wydarzenia.
Trzeba być jak młody napalony :D Latać wszędzie tu chwilę tam chwilę :P
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Pią 07 Lut, 2014   

Ja stwierdzam, że im dłużej jestem na woodstocku tym mniej widzę, jak byłam pierwszy raz na jeden dzień to byłam w każdym miejscu, wszystko zobaczyłam, wszędzie bawiłam się na koncercie itp a w tym roku jak byłam 5 dni to ani razu nie byłam na małej scenie, na asp poszłam na pięć minut i ogólnie bieda :D
Jak będzie rozpiska dokładnie co, gdzie i jak to ustal sobie listę co chcesz zobaczyć, ale nastaw się na to że na połowę i tak nie dotrzesz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group