Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kto powie jak przeżyć na festiwalu
Autor Wiadomość
ifar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Gda
Wysłany: Śro 25 Lip, 2018   Kto powie jak przeżyć na festiwalu

Siema!!

Jeżeli te informacje się gdzieś znajdują, to prosiłbym o linki.

Jedziemy pierwszy raz na festiwal PolandRock (dawniej Woodstock).
Proszę o wybaczenie, jeżeli moje pytania wydają się głupie.

1. Jedziemy w 5 osob, samochodem, będziemy spać w namiocie.
Czy dojazd na pole Malinowskiego (darmowe) jest oznakowany, z której strony jechać? Czy przyjeżdżając 2 sierpnia wieczorem, będzie szansa dostania się na ten parking?

2. Gdzie najlepiej rozbic się namiotem, żeby: było bezpiecznie, nie kradli i ogólnie?
3. Czy na festiwalu prysznice są do przystępne? Tam są kabiny? Czy wszyscy Cię widzą jak się kąpiesz? Czy są do nich kolejki?
4. Czy ogólnie ze sceny do sceny, kiedy mamy napięty grafik, jest daleko, ciężko się dostać? Ile czasu należy przeznaczyć na przejście od sceny do sceny?
5. Co ze złodziejami? Wiadomo dowód osobisty i karte bankomatową trzeba wziąć. Ale czy można to zostawić w namiocie, czy trzeba zawsze nosić przy sobie? Czy jak kładziemy się spać do namiotu, to wzystkie cenne rzczy do samochodu chować? Czy rzejście od namiotu do samochodu jest długie?
6. Jakie są ceny alkoholu (czy jest coś innego niż piwo na festiwalu) co jest do jedzenia i czy jest drogo?
7. Czy załatwianie się w toi-toiach jest wykonalne? Czy wszystko jest zasrane?
8. Czy jest możliwość rozstawienia namiotu przy samochodzie.
9. Co z wodą? Należy kupić kilka baniaków 5l z wodą, żeby się nią myć i mieć co pić?
10. Czy jak weźmiemy ze sobą butelki szklane,to czy możemy normalnie z nimi wjechać na parking? Czy możemy z nimi iść do namiotu? GDzie jest zakaz wejścia ze szkłem.
11. Czy ważne jest wzięcie chusty chroniącej przed kurzem?
12. Czy da rade codziennie robic zakupsy w Lidlu? Czy za duze kolejki i nic tam nie ma?
13. Proszę o resztę hintów dla początkującego :)

Ogólnie dla mnie najważniejsze jest byce na koncercie Huntera oraz Łydki Grubasa. Czy jest możliwość spotkania z członkami zespołu?

Dziękuję i przepraszam za pytania.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 25 Lip, 2018   Re: Kto powie jak przeżyć na festiwalu

1. Jedziemy w 5 osob, samochodem, będziemy spać w namiocie.
Czy dojazd na pole Malinowskiego (darmowe) jest oznakowany, z której strony jechać? Czy przyjeżdżając 2 sierpnia wieczorem, będzie szansa dostania się na ten parking?
Może nie być już możliwości wjazdu na pole Malinowskiego - jest zamykane gdy się zapełni, w zeszłych latach następowało to w okolicach wtorku/środy

2. Gdzie najlepiej rozbic się namiotem, żeby: było bezpiecznie, nie kradli i ogólnie?
Ogólnie - wszędzie jest ok - tzn. kradzieże mogą się wszędzie zdarzyć, dlatego nie trzymaj nigdy cennych rzeczy w namiocie oraz najlepiej utrzymywać bałagan (całe plecaki najłatwiej się kradnie)

3. Czy na festiwalu prysznice są do przystępne? Tam są kabiny? Czy wszyscy Cię widzą jak się kąpiesz? Czy są do nich kolejki?
Płatne prysznice z ciepłą wodą kosztują ok. 8 zł i w ciągu dnia można do nich stać w kolejce ok. 3 h, w nocy nie ma problemu. Są tam kabiny w kontenerach. Są też bezpłatne krany, pod którymi można się umyć - sprzyjające integracji, ale woda zimna, że jak myjesz włosy to mózg Ci się mrozi :)

4. Czy ogólnie ze sceny do sceny, kiedy mamy napięty grafik, jest daleko, ciężko się dostać? Ile czasu należy przeznaczyć na przejście od sceny do sceny?
Wszystko zależy ile ludzi pałęta się między scenami - jak ciężko się przebić. Ja bym dawała tak 20 minut na przejście.

5. Co ze złodziejami? Wiadomo dowód osobisty i karte bankomatową trzeba wziąć. Ale czy można to zostawić w namiocie, czy trzeba zawsze nosić przy sobie? Czy jak kładziemy się spać do namiotu, to wzystkie cenne rzczy do samochodu chować? Czy rzejście od namiotu do samochodu jest długie?
Najlepiej wszystko co cenne zawsze nosić ze sobą. Polecam tzw. nerkę. Ja osobiście jak idę spać, to nerkę mam blisko siebie, gdzieś w śpiworze ;) Co do przejścia do samochodu - zależy gdzie zaparkujesz auto, ale ja bym też cennych rzeczy nie chowała do auta, jeśli jest gdzieś daleko. Popatrz sobie na youtube jak szybko można otworzyć auto bez kluczyka :)


6. Jakie są ceny alkoholu (czy jest coś innego niż piwo na festiwalu) co jest do jedzenia i czy jest drogo?
Na festiwalu kupisz tylko piwo Lecha - lane 3,50, puszka 4 zł. W mieście możesz kupić inne piwa, ale jest prohibicja, więc nic mocniejszego od piwa nie kupisz. Na polu jest Lidl, ceny jak w normalnym Lidlu. Jest też gastronomia - ceny różne, ale w miarę przystępne (tak za 15 zł idzie zjeść całkiem spoko obiad)

7. Czy załatwianie się w toi-toiach jest wykonalne? Czy wszystko jest zasrane?
Niektóre toie często czyszczą, więc jeśli trafisz zaraz po myciu to całkiem przyjemne warunki. Gorzej jest w nocy/nad ranem.
8. Czy jest możliwość rozstawienia namiotu przy samochodzie.
Jak wyżej - zależy gdzie parkujesz. Na polu Malinowskiego możesz rozstawić namiot przy samochodzie. Na parkingu płatnym chyba też, ale stamtąd jest daleko wszędzie.

9. Co z wodą? Należy kupić kilka baniaków 5l z wodą, żeby się nią myć i mieć co pić?

Woda do mycia jest w kranach na polu. Baniaki 5l wody oraz wodę do picia możesz kupić w Lidlu na polu.


10. Czy jak weźmiemy ze sobą butelki szklane,to czy możemy normalnie z nimi wjechać na parking? Czy możemy z nimi iść do namiotu? GDzie jest zakaz wejścia ze szkłem.
Zakaz wnoszenia szkła jest na terenie festiwalu - gdzieś na stronie Woodstocku powinna być mapka. Na bramkach czasem sprawdzają, więc lepiej nie brać szkła w ogóle.

11. Czy ważne jest wzięcie chusty chroniącej przed kurzem?
Ja polecam - jeśli długo jest sucho, to kurz jest uciążliwy - zwłaszcza pod sceną.
12. Czy da rade codziennie robic zakupsy w Lidlu? Czy za duze kolejki i nic tam nie ma?
W Lidlu codziennie mają dostawy. Duży wybór, a zakupy najlepiej robić nocą albo w trakcie koncertów.
13. Proszę o resztę hintów dla początkującego :)
Polecam zajrzeć tu: https://polandrockfestival.pl/informacje

Ogólnie dla mnie najważniejsze jest byce na koncercie Huntera oraz Łydki Grubasa. Czy jest możliwość spotkania z członkami zespołu?
Może być ciężko, jeśli nie masz wejściówki prasowej/jakiejś specjalnej akredytacji etc. Są też z niektórymi zespołami spotkania na ASP
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Czw 26 Lip, 2018   

Co do zapelnienia Malinowskiego to nie
Wiem ale ogolnie i w czwartek ludzie sie pojawiaja z rana pozniej moze byc ciezko.
Na prywatnym parkingu( czytaj płatnym) moze byc problem z rozstawilismy sie obok auta kilka lat temu rozbilismy sie na takowym parkingu namiot przyklejony do auta a rano straż pożarna kazała autami odjechac <beksa>
Zarcia pełno. zakupy lidl + tesco(ale daleko). Jak wyzej szklo nie wskazane ogolnie brac ale 5metrow od namiotu sie z nim nie ruszac. Tj pic na miejscu dalej od namiotu puszka piwa i w droge.
Dodam ze na malinowskim mozna namiot skleić z autem bynajmniej bylo tak rok temu. 😀
A kolejki sa ogólnie wszędzie. Jak za komuny😂 w sklepach do zarcia itd
Co do wartościowych rzeczy jedziecie autem więc nie widzę problemu zostawiam w aucie i tyle.
Kradzieże jak wyżej można jeździć 10 lat i nic można 1 i .... ale jak to się mówi okazja .... jak na mocnym kacu lub inaczej upojeniu zostawisz portfel "gdzieś" to nie spodziewaj się, że kasę odzyskasz. Któregoś roku po "2 piwkach" :)) pod grzybek cały majdan w plecak .kumpel zamiast kom do plecaka na glebe po wszystkim plecak na ramie piwo w łape a telefon został. No i jego wina nie pilnujesz nie masz (choć są osoby co znajdą i oddadzą do biura rzeczy znalezionych - jest obok dużej sceny po prawej stronie). Albo ostatnio na Nocym Kochanku laska pod scena leci na łapach do sceny a gostek za nią z ajfonem i krzyczy ze jej telefon wypadł. i w dobrą stronę jest na Woodzie. sam widziałem (nie nie byłem tym gościem z telefonem ale tym dzięki której gościówka "laciała" dalej :)) )
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 26 Lip, 2018   Re: Kto powie jak przeżyć na festiwalu

ifar napisał/a:

Ogólnie dla mnie najważniejsze jest byce na koncercie Huntera oraz Łydki Grubasa. Czy jest możliwość spotkania z członkami zespołu?


Oficjalny mykens jest następujący:

"Najpiękniejszy Festiwal Świata to przede wszystkim spotkania i muzyka. Po raz kolejny łączymy te dwa elementy - tworząc dla Was miejsce spotkań z zespołami!
Namiot Spotkań Antyradia to miejsce stworzone dla tych, którzy prócz uniesień muzycznych - czują potrzebę poznania bliżej wybranych zespołów.
Podczas 24. Pol'and'Rock Festival ponownie damy Wam taką możliwość! Terminy i godziny spotkań udostępnimy już wkrótce!
Tymczasem poznajcie listę zespołów, z którymi będziecie mogli się spotkać podczas Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

DUBIOZA KOLEKTIV
INSPECTOR CLUZO
ALESTORM
HUNTER
BETHEL
BIG CYC
EXTREMA
BOOZE & GLORY
NOCNY KOCHANEK
NA GÓRZE
PPNOU
ŁYDKA GRUBASA
KRZYSZTOF ZALEWSKI
PABLOPAVO & LUDZIKI
CZESŁAW ŚPIEWA
HOPE
SOULFLY
FRANK CARTER & THE RATTLESNAKES
PULL THE WIRE
KONIEC ŚWIATA

Ponownie uruchomimy również namiot "Muzyczne gadżety", w którym znajdziecie płyty oraz akcesoria zespołów grających na tegorocznym festiwalu! Wypatrujcie go tuż obok Namiotu Spotkań.

LOKALIZACJA:

Część spotkań odbędzie się w Namiocie Spotkań Antyradia (po lewej stronie Dużej Sceny), a część w Centrum Prasowym.

-Spotkania w Namiocie Spotkań Antyradia:

Na te wydarzenia będzie obowiązywała kolejka, więc kto pierwszy – ten lepszy! W spotkaniu może wziąć udział maksymalnie 50 osób. Spotkania będą trwały 30 minut, w trakcie których będziecie mogli zdobyć autografy na płytach, zrobić sobie zdjęcie z ulubionym artystą i podziękować mu za koncert.

-Spotkania w Centrum Prasowym

Na te spotkania będą obowiązywały vouchery, które będziecie mogli wygrać w konkursach: podczas audycji na antenie Antyradia, na stronie Pol'and'Rock Festivalu na Facebooku oraz w audycjach Radia Pol'and'Rock Festival nadawanych już na polu!

Cały czas zgłaszają się do nas kolejne zespoły, które chciałyby się z Wami spotkać, więc ich listę uaktualniamy na bieżąco. Konkretne terminy i godziny spotkań podamy Wam już niebawem! "
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group