Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jerzy Sthur
Autor Wiadomość
japan13  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 07 Maj 2014
Posty: 6
Skąd: Szamotuły
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   Jerzy Sthur

Ogłoszone w audycji "Się kręci".
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

No fajnie, aktor, dobry i ma o czym opowiadać. A jednocześnie tak bardzo razi, że Juras wybrał go dlatego, że obaj Stuhrowie jasno opowiedzieli się politycznie. I na spotkanie pójdą ci, którzy liczą, że Stuhr będzie głównie jechał po dudzie i kaczorze. Oczywiście w ramach misji by "Polaków łączyć a nie dzielić"
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Piwonia napisał/a:
A jednocześnie tak bardzo razi, że Juras wybrał go dlatego, że obaj Stuhrowie jasno opowiedzieli się politycznie.


W świetle tego co wyprawia obecny rząd, opowiedzieli się jak najbardziej słusznie ;)
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 20 Kwi, 2016   

Mam nadzieje ze o polityce nie bedzie nic,tylko o tym co przezyl bedac aktorem,anegdoty itp.Mam nadzieje ze sie na P. Jerzym nie zawiode ;))
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Piwonia napisał/a:
I na spotkanie pójdą ci, którzy liczą, że Stuhr będzie głównie jechał po dudzie i kaczorze.


A skąd to przypuszczenie,hm? Ja-być może naiwnie-wierzę,że Woodstockowicze mają już na co dzień tak dosyć politycznych klimatów,że pójdą na to spotkanie z nadzieją na usłyszenie co świetny aktor ma do powiedzenia na temat swojego zawodu. Nie ma co wpadać w przesadę typu-Juras zaprosił Iksińskiego,sprawdźmy na kogo głosował w ostatnich wyborach i tą miarą go mierzmy.
 
 
babel311  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 17
Skąd: Gryfino
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Pan Jerzy na ASP to cudowna wiadomość :D Byłem chyba 2 lata temu na spotkaniu autorskim z Panem Stuhrem i szczerze wszystkim polecam. Dużo humoru i dystansu do siebie i świata. Oraz inteligencja i dobre rady nie tylko aktorskie ale i życiowe. Myślę że pytań i kultowych cytatów bedzie sporo :D Jak to zaśpiewa to ja padnę !!! https://www.youtube.com/watch?v=fmRBj5sDJAw
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

Fajowo, ale młodym Stuhrem też by człowiek nie pogardził. Mogli by być np w duecie ;)
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 23 Kwi, 2016   

babel311 napisał/a:
Jak to zaśpiewa to ja padnę !!!


[video]http://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko[/video] to lepiej :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 25 Kwi, 2016   

Myślę, że Jerzy Stuhr ma tyle do opowiadania, że daruje sobie polityczne wywody. Mam tez nadzieję, że nie będzie jakichś tępych prowokacji wśród słuchaczy.
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 28 Kwi, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
Myślę, że Jerzy Stuhr ma tyle do opowiadania, że daruje sobie polityczne wywody. Mam tez nadzieję, że nie będzie jakichś tępych prowokacji wśród słuchaczy.


Oczywiście, że sobie nie daruje. On tam po to jest zaproszony. Mam jednak nadzieje, że publiczność nie da się sprowokować i wybuczy agitacje polityczne jakiekolwiek one by nie były.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group