Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Jezuski - jak Wy ich odbieracie?

Czy pozytywnie odbierasz Jezuskow na Woodstocku?
Tak
18%
 18%  [ 15 ]
Nie
37%
 37%  [ 31 ]
Przepraszam, ktoredy do ToiToija?
43%
 43%  [ 36 ]
Głosowań: 82
Wszystkich Głosów: 82

Autor Wiadomość
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 29 Lip, 2009   Przystanek Jezus

Jestem w szoku co znalazłam :shock: już się nie dziwię że ten przystanek jest tak na uboczu żeby płacić za woodstock :evil:
przystanek jesus
 
 
 
Kredka  
Rozkręca sie
Die in Hell!


Wiek: 32
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 191
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

PRzystanek Jezus wyszedł wtedy kiedy Krisznowcy doszli pod dużą scenę zawrócili i trochę dłuzej stalli na ulicy pod dużą sceną, w ogole co to za pomysl zeby pllacic tyle kasy oO?!
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

jaka kasę??? że o co chodzi?
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Nie chciało się czytać? ;)))

"Koszt

* 120zł

Powyższa kwota nie jest zapłatą za udział, ale udziałem w dźwiganiu odpowiedzialności za wspólne dzieło ewangelizacji. Bez wsparcia naszych Dobroczyńców nie bylibyśmy w stanie zrealizować całości przedsięwzięcia."
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Kredka napisał/a:
PRzystanek Jezus wyszedł wtedy kiedy Krisznowcy doszli pod dużą scenę zawrócili i trochę dłuzej stalli na ulicy pod dużą sceną, w ogole co to za pomysl zeby pllacic tyle kasy oO?!



Pisałam (chyba o tym) incydencie już kiedyś na forum. Mamy stała trase która przemiarzamy z tym duzym wozem (Ratha Yatra) i kiedys (ale to chyba 4 lata temu) Przystanek Jezus wyszedł z flagami na przeciw nam, zagrodzili droge i zaczeli do nas spiewać Jezus Cie kocha :lol: wszystko jest nagrane na filmie, który nakrecil mój znajomy, mam to nawet :lol:
Aaaaa nie chce naet się wypowiadać o nich :lol:
 
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Marisha, chciałabym zobaczyć ten film :)))
Najwięcej batmanów uświadamiało "młodych, zagubionych ludzi" właśnie koło Waszej wioski :)))
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Jezus to w ogóle sekta... nie ma o czym rozmawiać ;]

sekta powiadasz... yhm... fakt, skoro tak twierdzisz to w zupełności nie ma o czym z tobą rozmawiać :roll:

Ja za to sobie z owymi "batmanami" porozmawiałem... i wiecie co? mieli zdecydowanie więcej do powiedzenia niż panowie w pytaniach i odpowiedziach u kryszny gdzie jak przychodzę to ma mam taką ramę że masakra :)

Poza tym... uważam że na woodstocku jest strasznie wielu pozerów, którzy niby to sie naśmiewają z księży, z Jezusa itd. a w niedzielę grzeczniutko ze złożonymi rączkami biegną do kościółka :roll: żal.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Milimetka napisał/a:
Marisha, chciałabym zobaczyć ten film :)))
Najwięcej batmanów uświadamiało "młodych, zagubionych ludzi" właśnie koło Waszej wioski :)))


Mam go na dvd bo jest dlugi, ale moge nagrac Ci go i wysłac pocztą :) chociaż nie wiem czy nie ma na necie tego incydentu gdzieś wrzuconego, poszukam i jak znajde to zapodam link.

Co do 'batmanów' to nie bede się wypowiadała na ich temat :)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Jezus to w ogóle sekta... nie ma o czym rozmawiać ;]

sekta powiadasz... yhm... fakt, skoro tak twierdzisz to w zupełności nie ma o czym z tobą rozmawiać :roll:

Ja za to sobie z owymi "batmanami" porozmawiałem... i wiecie co? mieli zdecydowanie więcej do powiedzenia niż panowie w pytaniach i odpowiedziach u kryszny gdzie jak przychodzę to ma mam taką ramę że masakra :)

Poza tym... uważam że na woodstocku jest strasznie wielu pozerów, którzy niby to sie naśmiewają z księży, z Jezusa itd. a w niedzielę grzeczniutko ze złożonymi rączkami biegną do kościółka :roll: żal.
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

voo_doo napisał/a:

Poza tym... uważam że na woodstocku jest strasznie wielu pozerów, którzy niby to sie naśmiewają z księży, z Jezusa itd. a w niedzielę grzeczniutko ze złożonymi rączkami biegną do kościółka :roll: żal.


Skąd wiedziałeś, ja na każdym woodstocku jestem wielkim satanistą :D A tak poważnie to wszystko co napisał voo-doo to się z tym zgadzam w 100 %
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

a co nie pamiętasz jak razem robiliśmy czarno białe msze i taniec wojowników z siekierką? :D toż to czysty satyrytanizm! :P
 
 
 
Milimetka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 36
Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 38
Skąd: Sulejówek
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Ja nie chodzę do Kościoła ale szanuje wiarę innych dlatego nie będę dyskutować na tematy religijne. Mam wyrobione swoje zdanie, które pozostawiam dla siebie. Nie lubię tylko jak ktoś próbuje mnie na siłę uświadamiać ;)
A ten temat zawsze był i będzie kontrowersyjny.
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

Kwestia wiary w Boga to bardzo intymna sprawa i moim zdaniem zdecydoanie nie jest to temat na forum. Bo nigdy w tej sprawie nie dojdzie się do kompromisu, jeden wierzy w to, durgi w coś innego, pozostaje tylko szacunek.
Szanuje wiare Kosciola Katolickiego, ale to co się dzieje na Przystanku Jezus, zachowanie tych ksiezy i mlodziezy, niestety nie zasługuje na szacunek, ot moje prywatne zdanie. Powstrzymuje sie od dalszego komentarza zeby nie urazic nikogo i tym samym koncze moja wypowiedź w tym temacie. Amen :-)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

ohh marisha co do kryszny też by pare rzeczy sie znalazło które straszennie irytują ;) więc powiedzmy że nikt "święty" nie jest. A to że macie kolorowy zorganizowany korowód i żarcie niczego nie zmienia :)
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

voo_doo napisał/a:
ohh marisha co do kryszny też by pare rzeczy sie znalazło które straszennie irytują ;) więc powiedzmy że nikt "święty" nie jest. A to że macie kolorowy zorganizowany korowód i żarcie niczego nie zmienia :)



Kochany panie P. ;-) , niczego takiego nie powiedziałam wiec prosze nie wkładaj swoich słow w moje usta. Dobrze wiem że nikt świety nie jest, że w każdej religi znajdą się ewenementy. Piszac o PJ generalizowałam i wypowiadałam swoje zdanie i doświadczenie, czego zabronić mi nie możesz ;-) Nie chce dalej udzielać się w tym temacie i licytowac kto jest gorszy a kto lepszy bo nie jesteśmy w szkole podstawowej.
peace ;-)
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pią 07 Sie, 2009   

ah i mi o to chodzi ale czasem mam wrażenie że niektórzy chcą zrobić z ksieży na woodstocku szatanów :) i bynajmniej nie chodzi tu o Ciebie ;) poza tym raz już prowadzilem dyskusję na temat religii może więcej nie będę takowej wszczynał bo mnie ktoś zlinczuje :P ja mam swoją wiarę, ty masz swoją i wszystko gra :)
 
 
 
Marisha  
Konto Fikcyjne


Dołączyła: 05 Sie 2008
Posty: 377
Skąd: Kalisz
Wysłany: Sob 08 Sie, 2009   

voo_doo napisał/a:
ah i mi o to chodzi ale czasem mam wrażenie że niektórzy chcą zrobić z ksieży na woodstocku szatanów :) i bynajmniej nie chodzi tu o Ciebie ;)


Aleś mnie teraz zakoczył :-> myślałam ze wg Ciebie jestem juz tą najgorszą ;-)
 
 
 
miminka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 37
Dołączyła: 18 Kwi 2009
Posty: 372
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Wierze że księża z wioski Jezus są naprawdę OK jeżeli chodzi o pogadankę, sama miałam ochotę z nimi pogadać ale jakoś nie miałam kiedy :-P
jednak kurcze no kasa jest największym wrogiem religii :-|
 
 
 
patrolowiec  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 9
  Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   Jezuski - jak Wy ich odbieracie?

Hej

Ciekawi mnie wasz poglad na Dzizuskow na Woodstocku. Czytalem kilka opini w temacie o imprezach techno na Woodstocku i mnie to zaciekawilo, wiec zakladam osobny temat.

Na poczatek moze powiem co ja o nich sadze. A po tym roku mam o nich duuuzo do powiedzenia...

Jako ze jestem w PP trafilem w tym roku akurat do bazy patrolowej na wprost malej sceny. Nie mialem wyboru, musialem tam nocowac. Szczerze zazdrosilem Woodstockowiczom, ze moga sobie w razie potrzeby zmienic miejsce noclegu, gdybym mogl, zrobilbym to pierwszego ranka.

Te barany (boze) budzily mnie (no i wszystkich pewnie dookola tez) codziennie o 10 rano. Repertuar mieli codziennie taki sam - ALE?LUJA!, ALE?LUJA!... i tak cala godzine... pozniej zmieniali utworek i dawaj do wieczora. Trzeciego dnia (mimo ze jestem pokojowy) mialem na ich widok takiego agresora, ze mialem ochote przegrysc im kabel od mikrofonu. Na szczescie od piatku jak ryknela mala scena, to mogli sobie mruczec do tych mikrofonkow dowoli ;) nic ich nie bylo slychac :P

Strasznie duzo bylo ich tez na polu. Gdzie sie nie poszlo to te glaby z pomaranczowymi identyfikatorami. Wkurza mnie to ze zaczapiaja kazdego i pitola glupoty. Jestem ateista i nie mialem ochoty na nawracanie. Postanowilem jednak podyskutowac z jednym z nich. Tak jak sadzilem koles nie potrafil nic powiedziec poza regulkami wyczytanymi z biblii. Nawet nie odpowiadal na moje pytania, tylko pierd... swoje. Po 30min zrezygnowalem, bo dyskusja z glupim to zadna atrakcja.

Szanuje Krisznowcow za to, ze nie narzucaja sie nikomu, nie robia z siebie pajacow, maja godnonsc. Nie tak jak Ci idioci od jezuskow, dorosli ludzie zachowujacy sie jak 5latkowie, udajacy ze sa tacy sami jak reszta woodstokowiczow.

No i co najwazniejsze dla mnie, Kriszna cos daje Woodstokowiczom - jedzenie, co prawda nie za darmo, ale chyba cena nie jest wygorowana skoro sa takie kosmiczne kolejki. A co daja jezuski - pobudke rano i tyle. Jak dla mnie to lepiej by bylo, gdyby nauczyli sie szanowac to ze nie wszyscy musza byc katolikami i przestali sie narzucac. Dziwi mnie to najpotrzniejsza firme na swiecie (Kosciol) nie stac na to, aby konkurowac z Kriszna na Woodstocku. Widac srednio im zalezy na tym nawracaniu.

Z ciekawostek. Wiecie ze oni nie nocuja na Woodsocku? Spia sobie w hotelu gdzies niedaleko i na polu Woodstokowym maja tylko 6h warty? Co 6h przyjezdza autobus z nowa dostawa wrzodow a zmeczone wrzody zabiera do hoteliku. Poswiecenie... nie ma co.

a co wy o tym sadzicie?
 
 
Płomienna  
Forumowy prawiczek
Sfajczone kudły


Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2009
Posty: 20
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

Niestety rozbiliśmy się w lasku obok tych sekciarzy, czyli podobnie jak Ty obok małej sceny. Codziennie wysłuchiwaliśmy tego ich piania.

Cytat:
Wkurza mnie to ze zaczapiaja kazdego i pitola glupoty
Dokładnie to! Mnie nie zaczepiali, bo chyba na kilometr śmierdzi ode mnie antychrystem, ale przydybali mojego chłopaka i "czy mogę zamienić z Tobą kilka słów?".
Jestem też wybitnym antyklerykałem. Ledwo weszłam na teren Woodstocku to już czarni. Opędzić się nie można było. Wziąć kałacha i powystrzelać.
patrolowiec napisał/a:
Szanuje Krisznowcow
Z dwojga złego też wolę Krysznowców.
Cytat:
Wiecie ze oni nie nocuja na Woodsocku? Spia sobie w hotelu gdzies niedaleko i na polu Woodstokowym maja tylko 6h warty? Co 6h przyjezdza autobus z nowa dostawa wrzodow a zmeczone wrzody zabiera do hoteliku. Poswiecenie... nie ma co.
Zawsze wiedziałam, że w ch*ja lecą.
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 10 Sie, 2009   

ten temat juz był i sie na niego wypowiadalem ale jak widac ktos usunął wszystkie posty. wiec krotko i na temat: tak jak napisał patrolowiec sa to wrzody na dupie w dotatku z wyklepanymi na blache formułkami z Biblii bez jakichkolwiek własnych przemyslen i spostrzerzen...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group