Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mela
Pią 17 Kwi, 2015
Samotnie.
Autor Wiadomość
nonkonformistka  
Forumowy prawiczek
eh

Wiek: 25
Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   Samotnie.

Cześć wszystkim.
Nazywam się Paulina, pochodzę z okolic Gorzowa Wielkopolskiego i mam szesnaście lat. Już przedstawiam sytuację. Moja znajoma, z którą uczęszczam co roku na Woodstock, rozmyśliła się. Stwierdziła, że ma dość tych klimatów i ma zamiar odpocząć.. Na początku definitywnie powiedziałam sobie, że nie jadę, ale uwielbiam te miejsce i przykro by było go nie odwiedzić, skoro czekam na niego już prawie cały rok.
Pewnie były już takie tematy, ale nie znalazłam niczego dla siebie.
Woodstock samemu jest spoko?
Pozdrawiam zagubione duszyczki, które też wystawiono. :-(
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Ja rok temu w sumie sam byłem,jechałem z siostrą ale ona i tak cały czas ze znajomymi była na polu,ja chodziłem z kąta w kąt przeważnie sam i myślę że tak samemu da się przeżyć bez żadnej stałej ekipy jest ciekawie ;)
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

luz, lekko dasz rade :), wioska Formowa czy wioska Wikingów na pewno Cie przyjmą pod swoje skrzydła (widać na forum, że są mili, tak ja ich odbieram), ja również w tym roku chyba bd jechał sam i do nich zawitam :)

mógłbym Cię zabrać lecz ja bd jechał z Katowic lub leciał z Edenburga

pozdrawiam
 
 
 
nonkonformistka  
Forumowy prawiczek
eh

Wiek: 25
Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

goodvibestyla,
gorzej tylko z rzeczami, nie wiadomo gdzie to wszystko zostawić. jakieś ubrania, coś do mycia(?), no.

[ Dodano: Śro 15 Kwi, 2015 ]
aligator87,
dzięki za chęci, ale do Katowic trochę daleko.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Nie no to namiot akurat miałem,by trzymać instrumenty jak szedłem na koncert czy coś, a jechać i być samemu to nie wyklucza tego żeby być niezależnym i zorganizowanym :)
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

nie ma spr, trzeba sobie pomagać 9tak mysle) ;) aaa goodvibestyla mogl napisac wczesniej to moglby wbic do mnie, szkoda, ze bujales sie sam :/

nonkonformistko ja w tym roku wbije to wioski Wikingow lub do wioski Forumowej, wydaja mi sie tam mili ludzie :)

pozdrawiam
 
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

To że byłe sam,nie znaczy że z nikim nie gadałem :) zobaczę jak w tym roku będzie,o ile będę w kraju i czy dam radę wbić a chciałbym,bo zespoły w tym roku dla mnie godne zobaczenia :)
 
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

ogólnie to jestem bardzo zainteresowany festiwalem (wkońcu to jest mój 11 z rzędu), naga mila, grzybkiem, wykładami w asp, samym miastem (bunkry/wały obronne), spotkaniami w środę u Gucia, przygody które mnie czekają ale patrząc na koncerty to jak dla mnie jak na razie przychylna jest środa
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

aligator87 napisał/a:
ogólnie to jestem bardzo zainteresowany festiwalem (wkońcu to jest mój 11 z rzędu), naga mila, grzybkiem, wykładami w asp, samym miastem (bunkry/wały obronne), spotkaniami w środę u Gucia, przygody które mnie czekają ale patrząc na koncerty to jak dla mnie jak na razie przychylna jest środa


Jedyne co mnie przyciąga na scenę kryszny, to świetne programy artystyczne (polecam się kiedyś wybrać każdemu, naprawdę warto). Najlepsze koncerty to w sobotę będą na dużej jak dla mnie :)
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

goodvibestyla napisał/a:
To że byłe sam,nie znaczy że z nikim nie gadałem :) zobaczę jak w tym roku będzie,o ile będę w kraju i czy dam radę wbić a chciałbym,bo zespoły w tym roku dla mnie godne zobaczenia :)


Paweł i tak u nas siedziałeś:D
- Wikingowie Ciebie chętnie przyjmą (od kiedy ni ma Panoramixa to oni przejmują samotnych i robią to zajebisty sposób, polecam, świetna ekipa)
- forumowa ma pewną zasadę - idź zobacz czy się podoba atmosfera w niej panująca i jak się spodoba, to możesz za rok się rozbijać u nich ;) pamiętaj tylko, chcąc być w forumowej, zostaw lepiej wątrobę w domu
- metoda na Pawła - mieć namiot z siostrą (nikt nie wie gdzie:D), a i tak siedział u nas.

W ekipie co jestem też by się pewnie jakieś miejsce znalazło, zapewne w namiocie, pisz jak coś :) Z iksem zawyżamy trochę średnią wieku, ale to spoko miejsce :)

ps. najpewniej będę jechał wraz z grupka znajomych z przesiadką w Krzyżu/Poznaniu (o ile pojadę pocionkiem - 75% szans), to mogę zabrać z Gorzowa, jak nie przeszkadza wyjazd w nocy z niedzieli/poniedziałek.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

Siedziałem siedziałem ale ogólnie nie byłem z wami :) no bo ja chodzę własnymi ścieżkami i lubię sobie radzić samemu :D
 
 
 
nonkonformistka  
Forumowy prawiczek
eh

Wiek: 25
Dołączyła: 15 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

boksu,
z dojazdem to na spokojnie bym sobie poradziła, ale dziękuję.
myślę, że na pewno zawitam do tych wiosek, dzięki. :))
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

ja tam jestem jednoosobową wioską :D
 
 
 
kabanos  
Coś już napisał

Wiek: 34
Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 67
Skąd: legnica
Wysłany: Śro 15 Kwi, 2015   

sprawdz skrzynke
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   Re: Samotnie.

nonkonformistka napisał/a:
Cześć wszystkim.
Nazywam się Paulina, pochodzę z okolic Gorzowa Wielkopolskiego i mam szesnaście lat. Już przedstawiam sytuację. Moja znajoma, z którą uczęszczam co roku na Woodstock, rozmyśliła się. Stwierdziła, że ma dość tych klimatów i ma zamiar odpocząć.. Na początku definitywnie powiedziałam sobie, że nie jadę, ale uwielbiam te miejsce i przykro by było go nie odwiedzić, skoro czekam na niego już prawie cały rok.
Pewnie były już takie tematy, ale nie znalazłam niczego dla siebie.
Woodstock samemu jest spoko?
Pozdrawiam zagubione duszyczki, które też wystawiono. :-(

My Cię chętnie przyjmiemy:D
 
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

U wikingów byłem i polecam :) gdyby nie fakt iż na woodstocku w tym roku raczej sie nie pojawie zawitał bym u nich ponownie :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime