Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Alien
Nie 07 Sie, 2011
Pare pytań od zieloniaka ;]
Autor Wiadomość
janos113  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   Pare pytań od zieloniaka ;]

Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o życzliwość.

Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do rzeczy, odnośnie moich paru pytań ;)

1) Mam 17 lat czy to jakoś przeszkadza że jestem niepełnoletni?

2) Czy pojechanie samemu jest złym pomysłem? Bo niewielu moich kolegów chce tam jechać i nie mają też kasy ;/

3) Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to jak to jest? Bo pojechanie samemu to chyba niezbyt bezpieczna zabawa.

4) Planuje pojechać tam moim motocyklem Yamaha yzf-r 125, i trochę się o maszynke boje w sumie o siebie też. Czy jest tam jakiś strzeżony parking?

5) Czytałem że jest bardzo dużo złodziei na tej imprezie czy są tam jakieś strzeżone pola namiotowe?

6) Zadymy i różnego rodzaju zaczepki są częste na takich imprezach, pojadę tam sam więc ryzyko dostania po "mordzie" jest większe. Czy zabrać coś do samo obrony? pałkę teleskopową, gaz łzawiący?

7) jechać motocyklem czy jednak lepiej będzie zabrać się z kimś stopem, lub pociągiem?

8) Niestety muszę mieć włączony telefon 24/7 bo brat by mnie zabił ;D czy da radę tam jakoś telefon podładować?

To byłby mój pierwszy raz na woodstoku, czytałem o tym dokładnie rok temu, oglądałem filmiki czytałem opinie, i zawsze chciałem spróbować tej zabawy ;)

ps. jeżeli nie w tym dziale to przepraszam, ale starałem się znaleść jakiś dział dla zielonych.
 
 
moth  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 20 Lip 2011
Posty: 8
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   Re: Pare pytań od zieloniaka ;]

janos113 napisał/a:
Witam, to mój pierwszy post na tym forum więc proszę o życzliwość.

Nie będę owijał w bawełnę i przejdę od razu do rzeczy, odnośnie moich paru pytań ;)

1) Mam 17 lat czy to jakoś przeszkadza że jestem niepełnoletni?

2) Czy pojechanie samemu jest złym pomysłem? Bo niewielu moich kolegów chce tam jechać i nie mają też kasy ;/

3) Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo to jak to jest? Bo pojechanie samemu to chyba niezbyt bezpieczna zabawa.

4) Planuje pojechać tam moim motocyklem Yamaha yzf-r 125, i trochę się o maszynke boje w sumie o siebie też. Czy jest tam jakiś strzeżony parking?


5) Czytałem że jest bardzo dużo złodziei na tej imprezie czy są tam jakieś strzeżone pola namiotowe?

6) Zadymy i różnego rodzaju zaczepki są częste na takich imprezach, pojadę tam sam więc ryzyko dostania po "mordzie" jest większe. Czy zabrać coś do samo obrony? pałkę teleskopową, gaz łzawiący?

7) jechać motocyklem czy jednak lepiej będzie zabrać się z kimś stopem, lub pociągiem?

8) Niestety muszę mieć włączony telefon 24/7 bo brat by mnie zabił ;D czy da radę tam jakoś telefon podładować?

To byłby mój pierwszy raz na woodstoku, czytałem o tym dokładnie rok temu, oglądałem filmiki czytałem opinie, i zawsze chciałem spróbować tej zabawy ;)

ps. jeżeli nie w tym dziale to przepraszam, ale starałem się znaleść jakiś dział dla zielonych.


A na 125 nie trzeba mieć już prawka????

Jedź MOTOCYKLEM do wioski motocyklowej, jest strzeżona, poznasz fajnych ludzi, na Woodstocku jest zbyt dużo ludzi, żeby być samemu;)

Poczytaj: http://uctok.com/topics68...9a09551eb#65803
 
 
janos113  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 02 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

spokojnie mam prawo jazdy kategorii A1 ;) Dziękuje za szybką odpowiedz i że o tej porze.
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Śro 03 Sie, 2011   

janos113, wiekiem się nie przejmuj, mój pierwszy Wood zaliczyłam rok temu mając lat 16, w tym roku również jadę, jest git :) A ludzie są świetni, na pewno poznasz furę osób, z którymi złapiesz kontakt na dłużej :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group