Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ładowanie elektroniki / depozyt bagażu
Autor Wiadomość
uuuuuuuu  
Coś już napisał


Dołączyła: 04 Sie 2014
Posty: 86
Skąd: planeta ziemia
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   Ładowanie elektroniki / depozyt bagażu

Czesc.
Mieszkam na stale za granica, i mam taką pracę ze nie moge sobie pozwolic na bycie offline zadnego dnia, ale za to stac mnie by wpasc tu raz na rok <szok> na szczescie to praca zdalna wypelnienie raportow zajmie mi jak sie zepne maks godzine dziennie
Wiem ze najlepiej nie brac zadnej elektroniki ale majac do wyboru nie jechac, a brac i jechac to chyba to drugie to najlepsza opcja

i moje pytanie jest takie - czy jest tam jakiś cichy kącik gdzie bede mogla sie podlaczyc z laptopem chociaz na godzine dziennie, miejsce gdzie mozna go naladowac i przechowac?
najlepiej bezplatnie

i przechowalnia dzialajaca na zasadzie podejmowania w dowolnym momencie

wiem ze na pasazu jest jakas ladowalnia komorek ale dopchac sie tam to cud, a podobo i tak z tego co drugie gniazdko nie dziala. podobno na toi campie tez jest prad, ale podobno tylko symboliczny by sobie naladowac telefon, slyszalam ponoc zabraniaja podlaczac i zajmowac to jedno gniazdko i nie odpowiadaja za prywatne rzeczy

myslalam tez o wyspie lidla

mam wlasny internet 3G, wpinany na usb

jakbym jechala samochodem to zostaje alternator, ale poniewaz mieszkam na wyspach, to przeciez nie przywioze samochodu samolotem <niedowiarek> nie chce sie tez nikogo prosic, na razie moj wyjazd jest uzalezniony wlasnie od dostepnosci pradu na polu i chce sie dowiedziec jak najwiecej na ten temat
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

Z ciekawości: jak sobie wyobrażasz depozyt - do tego bezpłatny - dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi?

I żeby nie było, że tylko wyśmiewam: może warto zainwestować w jakiś turystyczny powerbank? To załatwiłoby sprawę ładowania, natomiast przechowanie to większy problem. Podobno istnieje jakaś namiastka depozytu na płatnym toicampie, ale nie znam szczegółów. W tym przypadku zamykanie sprzętu w samochodzie wydaję się najrozsądniejsze. To chyba oczywiste, ale nie polecam zostawiania sprzętu w namiocie.
 
 
rus_one  
Coś już napisał

Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 71
Skąd: K-n
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

Najlepiej podepnij się do kogoś z samochodem i dogadać dostępność. Mogę nawet kogoś polecić, ale dogadywać musisz sama bo ja w tym roku tylko gościnnie się pojawiam. Jakby co- namiary na pw.
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

w wiosce Play-a jak co roku będą darmowe gniazdka aby podładować sprzęt.
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

Cytat:
jak sobie wyobrażasz depozyt - do tego bezpłatny - dla kilkudziesięciu tysięcy ludzi?

ja mam pewien koncept - ale dosc prowizoryczny
mozna by ogrodzic teren wielkosci lidla, zatrudic ciecia do noszenia, narysowac na ziemi kwadraty 25x25cm i 50x50, nakryc to jakas folia malarska na paru badylach z parku i wydawac numerki - swoja podstawowa funkcje powinno spelnic. <rotfl3>
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Nie 19 Lip, 2015   

zygmunt, inpost mógłby pomyślec i na terenie wielkości lidla postawić swoje stanowiska ze skrytkami max na laptopa czyli około 40x25x10 albo i też w innej mniejszej konfiguracji. oczywiście płatne, bo jak inaczej. albo na zwykły kluczyk choć wiadomo, że trochę osób by pogubiło i był by problem albo hasła na sms albo jeszcze inaczej.

uuuuuuuu, co do Twojego problemu z przechowaniem lapka, to najsensowniejszym pomysłem jest ten z przechowaniem u kogoś w aucie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime