Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Brak dobrych polskich kapel
Autor Wiadomość
jonsnow  
Forumowy prawiczek
jonsnow


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Żory
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   Brak dobrych polskich kapel

Nie chce wpisywać się tym postem w typowo polską malkontencję, ale słów kilka o zespołach. W tym roku nie ma absolutnie żadnego zespołu, który mi odpowiada... :/ Rozumiem, że są różne gusta muzyczne i dla niektórych Gentelman czy Prodigy to spełnienie marzeń. Jednak brakuje czegoś, brakuje typowo polskiego, rockowego zespołu. Dżem, Hey, Kult, T.love, Perfect, TSA, tak trudno ich zaprosić? Oczywiście na wooda przyjadę, dla tej niesamowitej atmosfery, chociaż muza w moim przekonaniu do bani
 
 
 
Kamilotto  
Rozkręca sie
Leniuchus pospolitus


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 126
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Ja może i jestem dziwny ale zespoły mają dla mnie dość niską siłę decyzyjną co do "atrakcyjności" woodstocku dla mnie najważniejsza jest zabawa, atmosfera, ludzie których tam poznam a dopiero na końcu są koncerty... W zeszłym roku ludzie narzekali że kijowate zespoły itp. itd. a dla mnie to była najlepsza impreza w całym moim życiu (ale fakt wtedy byłem na woodstocku 1 raz :-D )
 
 
edd  
Forumowy prawiczek
pożeracz mandarynek

Wiek: 33
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Są gusta i guściki, nie da się dogodzić wszystkim. Ale prawdę mówiąc na zespoły które wymieniłeś wystarczająco się nałażę w ciągu roku ponieważ oni bez przerwy koncertują po Polsce. Hey'a widziałem już miliardy razy, Kult tak samo - a takiego Gentlemana nie często ma się okazje zobaczyć na żywo :) Dla tego jak dla mnie obsada jest w tym roku bardzo dobra.
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

jonsnow napisał/a:
Nie chce wpisywać się tym postem w typowo polską malkontencję,


Właśnie to zrobiłeś.

Marudzisz jak potłuczony. Jest od zarypania zespołów, z prawie wszystkich gatunków okołorockowych, a Ty narzekasz. Jeżeli Twoim zdaniem muzyka w tym roku jest do bani, to słuchaj dalej Dżemu. ;-)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Temu to dopiero ciężko dogodzić :D Ja to marudzę, że chyba nie znajde czasu na 12 zespołów, na których chcę się pojawić.
 
 
jonsnow  
Forumowy prawiczek
jonsnow


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Żory
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   Przecież napisałem, że przyjadę dla atmosfery:)

Napisałem, że dla mnie zespoły są do bani, ale szanuje gusta innych. Chcę poznać opinię jak największej ilości osób na temat zespołów
 
 
 
HighwayToHell2  
Coś już napisał


Dołączyła: 10 Cze 2011
Posty: 61
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Mi tam pasuje to co jest;p Nie przepadam za Prodigy, ale jest przecież Helloween i dużo innych także ciekawych;p Ważne, że w ogóle tam będę i nie ma co wybrzydzać... Wiadomo, że nie da się wszystkim dogodzić:)
 
 
tyczunia89  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 173
Skąd: Beskid Niski
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Kamilotto napisał/a:
Ja może i jestem dziwny ale zespoły mają dla mnie dość niską siłę decyzyjną co do "atrakcyjności" woodstocku dla mnie najważniejsza jest zabawa, atmosfera, ludzie których tam poznam a dopiero na końcu są koncerty... W zeszłym roku ludzie narzekali że kijowate zespoły itp. itd. a dla mnie to była najlepsza impreza w całym moim życiu (ale fakt wtedy byłem na woodstocku 1 raz :-D )


zgadzam się :D zespoły to jest taki miły dodatek do festiwalu :D
ludzie są tam genialni
zabawa przednia
koncerty - zależnie od gust - ja tam mam na razie na oku z 6-8 koncertów :D
 
 
 
Kudłaty  
Rozkręca sie
Born to lose, live to win


Wiek: 38
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 242
Skąd: Z Mordoru
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Jak dla mnie to jest lepiej niż w zeszłym roku. Ale przydało by się trochę polskich legend. Nie mniej jednak grafik mam zapełniony i cieszę się na większość kapel :mrgreen:
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   Re: Brak dobrych kapel

jonsnow napisał/a:
Jednak brakuje czegoś, brakuje typowo polskiego, rockowego zespołu. Dżem, Hey, Kult, T.love, Perfect, TSA, tak trudno ich zaprosić?


O,to trochę nadepnąłeś na odcisk takim jak ja.Bo ja uwielbiam być na Woodzie zaskakiwany i zaintrygowywany ofertą muzyczną.A-z całym szacunkiem-zespoły przez ciebie wymienione raczej dużo niespodzianek by nie oferowały,tylko odegrały mniej lub bardziej tradycyjny set,z którym pewnie i Ty,i ja mieliśmy już do czynienia. No właśnie,to 2 kamyczek do ogródka.Przeca te zespoły jeżdżą w bardzo regularne trasy koncertowe po całej Polsce i naprawdę niewiele fatygi trzeba,by je zobaczyć (bywa,że i za symboliczną kasę). No tak,ale zaraz ktoś zagai,że na PW to nie to samo co na Juwenaliach czy w klubie...I że dobrze jest pośpiewać na tysiące gardeł ogólnie znane texty...I cóż-na swój sposób,budzie miał rację.

P.s.Dla mnie-obiektywnie i subiektywnie-tak dobrego zestawu koncertowego jaki jest na tegorocznym Woodstocku,nie było od wielu lat.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

..nie czytałem całości-ale najlepsze zespoły były 2lata temu...Vader, Closterkeller i KREATOR...ale mnie nie było...widziałem na żywo -jak było jeszcze OTV...i żałowałem ,że mnie Tam nie ma...rok temu było świetnie..w tym...się zobaczy...Helloween :mrgreen: ,a reszta się zobaczy-choć liczę na duuużżooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 06 Lip, 2011   

Imho w tym roku jest jeden z najlepszych składów, nie jest to jakieś rockmańskie marzenie, ale festiwalowe na pewno, bo zabawa będzie fpytkę!
 
 
jabbadabbadahat
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

mój ulubiony band jest :D czyt plateau :X
 
 
Kermitaniu  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 06 Paź 2010
Posty: 135
Skąd: ZG/Bournemouth
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Farbenow masz na malej scenie. Kurde, dla mnie to troche dziwne, Owsiak sciagnal takie kapele, a komus jeszcze zle, no ludzie. Nigdy nie bedzie tak, zeby WSZYSTKIM bylo dobrze, jedni wola stare, oldschoolowe, dobre, polskie kapele, inni lubia lekkie "dojebanie". Mi np. osobiscie podoba sie, ze bedzie np. Helloween, bo wychowalem sie na tym zespole i dla mnie to bedzie mega przezycie zobaczyc kapele, ktorej piosenki spiewalem do monitora majac 15 lat NA WOODSTOCKU. Wiec jaram sie niesamowicie. Prodigy swoja droga, fajnie, ale szczerze, to nie jaram sie jakos niewiadomo jak. Podoba mi sie ze bedzie Airbourne, bardzo fajna olskulowa kapelka, napewno zrobia zajebisty show, po prostu bawcie sie i kurde no, przestancie narzekac... :)
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

też nie bardzo odpowiadał mi skład Wooda w tym roku, ale postanowiłąm się dostosować i zapoznać z kapelami. Wiem, że na pewno idę na Zebrahead, Airbourne, H-blocx czy Dog eat dog, bo są to genialne kapele, które poznałam tylko dzięki temu, że grają w tym roku i postanowiłam ich posłuchać. :)
jonsnow, nie marudź, bo Cię tam znajdę ;]
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

ale na niego wsiedliście..wyraził tylko swoje zdanie, że jemu się nie podobają i tyle..to już nie można tu nic napisać 'przeciw' PW? Szanuje Wasze zdania to uszanujcie i jego..

Co do koncertów to na pewno są lepsze jak dla mnie niż w zeszłym roku, ale trochę rozumiem co autor wątku miał na myśli ;-) Sama bardzo bardzo lubię polską muzyke rockową..właśnie tą co znają wszyscy..i na pewno ucieszłybym się jakby był któryś z wymienionych w temacie zespołów. Jednocześnie wiem, że zespoły te są bardziej osiągalne i że niektórym być może już się znudziły..mi akurat nie przeszkadza oglądanie tych kapel po 15 razy.
 
 
 
jonsnow  
Forumowy prawiczek
jonsnow


Wiek: 36
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 12
Skąd: Żory
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Rozumiem, że są tam zespoły, które kochacie i na które czekacie z niecierpliwością, ale ja nie czekam z niecierpliwością na żaden z koncertów ponieważ lubię inną muzę, co oczywiście nie znaczy, że jakiś koncert mi się nie spodoba, tak było chociażby z Maleo w zeszłym roku :) Peace, love Rock'n'roll :):):) Widzimy się za 4 tygodnie :)
 
 
 
kasiulaaa666  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 17 Maj 2010
Posty: 165
Skąd: Nietążkowo
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Mnie bardzo odpowiadają zespoły w tym roku... Wiadomo, ze są gusta i guściki, niektórych, podobnie jak mnie tegoroczny skład zachwyca, innych nie, naturalne. Wiadomo, że Jurek nie jest w stanie dogodzić każdemu, kto zjawi się na tym pięknym festiwalu. Ale najlepszy jest sam festiwal i to, jak tam jest ;-) No i tak jak jonsnow napisał:
jonsnow napisał/a:
Peace, love Rock'n'roll :):):) Widzimy się za 4 tygodnie :)
 
 
Arom  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 13 Maj 2011
Posty: 38
Skąd: UK/Jelenia Gora
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Moim zdaniem sklad tego roku jest jednym z lepszych, nie narzekam, jest przeswietnie, swiatowa klasa jesli chodzi o line up, czy to dobrze, czy zle, to oceniac przyjdzie nam po Woodzie ;)
 
 
woodstock92  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 372
Skąd: Pieniężno
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Moim zdaniem też by sie przydał jakiś polski klasyk na dużej!!
 
 
smiercionosna  
Forumowy prawiczek
Zaczarowana Tobą


Wiek: 32
Dołączyła: 08 Cze 2011
Posty: 15
Skąd: Dobroszyce
Wysłany: Czw 07 Lip, 2011   

Po części zgadzam się z Wami wszystkimi.
Lubię dobrą, polską klasykę i brakuje mi tego bardzo. Ja rozumiem, że Jurek chce ściągnąć wielkich z całego świata, ale zapomina o wielkich zespołach z naszego kraju.
Mnie na samo wyobrażenie jak parę tysięcy gardeł śpiewa pod sceną np. "Autobiografię" przechodzą ciary nie porównywalne z niczym innym i chciałabym móc to przeżyć, tak jak 2 lata temu wraz z paro tysięczną publiką śpiewałam (darłam się xD) "Do Kołyski". Takich rzeczy się nie zapomina, a według mnie Jurek troszkę zapomina o naszych ojczystych zespołach. I nie mówię - w tym roku zjawię się na kilku koncertach bo są warte uwagi, jednak brakuje mi dobrego, polskiego klasyka. Amen.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime