Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kukiz
Autor Wiadomość
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   Kukiz

Wiem, wiem, nikomu o zdrowych zmysłach nie przyszło by do głowy domagać się Kuzkiza na Woodstocku.

Wiadomo, jest to festiwal APOLITYCZNY więc ktoś kto naprawdę kontestuje układ, to jest politykiem i niech wy pierw dala.

Co innego, miłościwie nam panujący Pan Prezydęt. Ten akurat nie jest politykiem bo pochwalił uczestników Woodstock i kocha Prezesa, czym udowodnił, że jest obiektywny.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 06 Kwi, 2014   

Można by było dopisać Kukiz i Piersi, bo chyba pod taką nazwą Kukiz będzie występował (z tego co wiem - płyta Kukiz i Piersi jest w przygotowaniu). Co do tego politykowania, myślę, że z muzykami nie ma żadnego problemu. Atari Teenage Riot było mocno polityczne, Anti-Flag także, w tym roku będzie polityczny Ska-P (niech mnie ktoś oświeci, jeśli oni nie politykują), to myślę że zaproszenie politycznego Kukiza, który w swojej twórczości też w jakiś tam sposób wyrażał bunt (a czy bunt nie pasuje do idei Woodstocku?). Myślę, że w jego twórczości nie ma treści, które mogłyby być jakoś szczególnie nie do przyjęcia na Woodstocku (nawet płyta Siła i Honor). Oprócz tego, wydaje mi się że sam Kukiz jest dosyć niechętny Woodstockowi, ale jak dla mnie to mógłby wystąpić i byłbym pod sceną na pewno.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Kukiz dałby taki smutny pokaz, że byłoby mi go szkoda. Wam nie? Serio, ten koleś dawno gdzieś się zagubił.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Kukiz dałby taki smutny pokaz, że byłoby mi go szkoda. Wam nie? Serio, ten koleś dawno gdzieś się zagubił.


Byłeś na koncercie? Bo ja byłem, i to w momencie w którym rzekomo "gdzieś się zagubił". Jeżeli to, co jest na jego koncertach nazywasz smutnym pokazem, to Twoje życie musi być naprawdę smutne ;) Uwierz mi, że Kukiz energią grania na koncertach miażdży niejeden zespół.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

Muzycznie to mnie on nie interesuje od dawna. Chodziło mi raczej o wysokie ryzyko, że na koncercie będzie pieprzył to samo co w mediach od wielu lat.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Muzycznie to mnie on nie interesuje od dawna. Chodziło mi raczej o wysokie ryzyko, że na koncercie będzie pieprzył to samo co w mediach od wielu lat.

Tym bardziej podtrzymuję, że nie byłeś w ostatnich czasach na jego koncercie :D Jeśli już jest cokolwiek politycznego na koncertach, to pocisk głównie na SLD, ale to z Piersiami robił od dawna, więc nie wiem o co chodzi. A jeśli ma gadać o JOW, to wg. mnie niech gada, ale zaręczam, że na koncertach raczej nie politykuje.
 
 
 
technopunk  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Kwi 2011
Posty: 10
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Kukiz dałby taki smutny pokaz, że byłoby mi go szkoda. Wam nie? Serio, ten koleś dawno gdzieś się zagubił.


Właśnie dzięki takiej postawie na naszej scenie politycznej jest jak jest, jeśli ktoś chce coś zmienić nazywany jest oszołomem lub w najlepszym wypadku że się zagubił. Zwróćcie uwagę że w sejmie są ci sami ludzie od zawsze, zmieniają się jedynie nazwy partii.

SLD to spadkobiercy kumunistów, min. tych którzy kiedyś mordowali polskich bohaterów i dla mnie osobiście też to jest jakiś niewiarygodny paradoks że w kraju który tyle wycierpiał w rządowych ławach zasiadają poniekąd czciciele bądź sami oprawcy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime