Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
znajdź znajomych!
Autor Wiadomość
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   znajdź znajomych!

Jak wyżej. Przystanek to m.in. chmara nowo poznanych wspaniałych ciekawych ludzi. Czasami dopisze szczęście,że się ich akurat odnajdzie :D

Pozwolę sobie zacząć:

1.Bardzo chciałabym skontaktować się z chłopakiem, który śpiewał i grał na gitarze w kilkuosobowej ekipie, a kiedy do nich dołączyłam to "skradł mi serce" zajebistym wykonaniem "Fear of the dark".

2. http://s2.wosp.org.pl/gal...pyvFVRyHdVQ.jpg chłopaku po prawej, zrobiłeś mi na prawdę genialny masaż! :) to była chyba najlepsza atrakcja na tym pasażu :D

P.S. Niewykluczone, a wręcz pewne, że jeszcze sobie o kimś przypomnę.

Do następnego Wooda!
 
 
 
haziczek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   wysiadala we wroclawiu

Czesc, co robicie ;]
 
 
vonknebel  
Forumowy prawiczek
Hrabina Von Knebel

Dołączyła: 22 Lip 2013
Posty: 14
Skąd: Pruszków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Cała ekipa z Piły, która rozbiła się obok nas: w lasku, na górce, przy tojkach i nad gastronomią.
Tak, to ja piłam z Wami to dobre winko i płakałam, kiedy Wasza śliczna koleżanka pojechała do domu :)
 
 
blondynkapogoanthrax
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   SZUKAM CHLOPAKA Z KONCERTU ANTHRAX!

Hej, szukam chłopaka, na którego wpadłam na koncercie Anthrax w pogo, po prawej stronie sceny, kręcił się mniej wiecej w tym samym miejscu co ja przez cały koncert, jednak po koncercie gdzies mi zniknął. Blondyn, o kręconych, sporo za ramiona włosach, dużych oczach, w koszulce RAMONES, i niebieskich spodenkach. Przybijaliśmy piątkę kilka razy, usmiechales sie do mnie, a ja do Ciebie . Widziałam Ciebie też następnego dnia, na początku koncertu Leningradu, w tym samym miejscu, byłeś z kolegą, tym razem bez koszulki ,ale szybko sobie poszliscie.
Jeśli to czytasz, proszę, odezwij się do mnie.
Nieduża blondynka <z jezorem>
 
 
Agata
Gość
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   Człowiek z Wioski Motocyklowej

Hej, szukam faceta z Wioski Motocyklowej. Na imię ma (chyba ;) ) Daniel, określa się również jako Bob, Brat Boba, Łysy oraz Ej! ;)

Kolego, tych kilka godzin przegadanych na krawężniku było moją najciekawszą woodstockową rozmową :) Miło, że chcesz przyjechać do mego miasta odwiedzić Żółwia ;)
Chciałabym zrewanżować Ci się jakimś dobrym trunkiem, jeśli masz ochotę wypić go ze mną w mieście starszym niż Kraków ;), napisz na afara1985@wp.pl albo na gadu: 47656342.

Z tego miejsca pozdrawiam również - ale nie poszukuję ;) - wysokiego, długowłosego chłopaka w kowbojskim kapeluszu, chyba również Daniela, który deklarował, że przytulił wszystkich woodstockowiczów ;)
 
 
gersimi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: M. M
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

dobra to ja szukam chłopaka o imieniu Rafał, Wodzu albo jak ja go nazywałam KOLEGA KOLEGA.
był moim tegorocznym sąsiadem.
przystojny ciemnowłosy chłopak z dredami.

znajdzcie mi go :)
 
 
 
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 06 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

vonknebel napisał/a:
Cała ekipa z Piły, która rozbiła się obok nas: w lasku, na górce, przy tojkach i nad gastronomią.
Tak, to ja piłam z Wami to dobre winko i płakałam, kiedy Wasza śliczna koleżanka pojechała do domu :)


PIŁA ZGŁASZA SIĘ O KONTAKT I UTRZYMANIE KONTAKTU DO NASTĘPNEGO WOODSTOCKU:) winka nie zabraknie !:P

albo to nie my xd były 2 ekipy z Piły które miały wino, nasza była między ASP a Wioską Kryszny.

Korzystając z okazji chciałbym zapytać czy jest tutaj ktoś z ekipy z Chojnic którą poznaliśmy w pociągu i bawiliśmy się w krzyżu, spotkaliśmy się raz na magicznej drodze obok obozu ale potem kontakt się zerwał :D

Również prosiłbym o kontakt naszych "Bartków" , sąsiadów z okolic Lublina:)
 
 
 
motor
Gość
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   szukam koleżanki

szukam koleżanki poznaliśmy się w sobote na wiose piwnej a potem spaliśmy w jednym spiworze na polu na ziemi ...
 
 
córka_lucyfera  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 21 Mar 2012
Posty: 22
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Szukam chłopaka - Maciek mu było na imię ksywka Steve. Chłopak z Wrześni, czerwonobrudnorudojakiśtambordo irokez,kręcił się w okolicach obozu Słupcy.

[ Dodano: Czw 08 Sie, 2013 ]
A i jeszcze szukam gościa o ksywce Sulima, wydaje mi się że był studentem medycyny (xD co chwilę zarzucał medycznymi tekstami i miał przy sobie skalpel o.O). Człowiek był podobno z Radomia, niczym nie wyróżniający się typ. Oprócz skalpela oczywiście ^^
 
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Poszukiwana dziewczyna, zwąca się chyba Magda. Staliśmy koło siebie w sobotę w kolejce po bilety PKP. W pewnym momencie wyszłaś na chwilę z kolejki by kupić zbawienną butelkę Sprita, inaczej chyba bym zdechł z pragnienia w kolejce.
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Poszukiwana blondynka z pokojowego, z którą jechałem najpierw tramwajem, a później pociągiem, niestety rozdzieliliśmy się w w Bydgoszczy a ja nie wziąłem żadnego kontaktu.
 
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

A ja poszukuję dziewczyny którą poznałem w poniedziałkowy wieczór z czerwonym irokezem ;)
Miałem na sobie spodnie długie moro i koszulkę Botox.Ciężko mi powiedzieć jak ma na imię i skąd jest ale odrobina tej cichej nadziei nie zaszkodzi :)
Była rozbita niedaleko wioski Panoramiksa z popisanym sprayem namiotem :)
 
 
 
amane  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 09 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   

Adrianie z Zielonej Góry jesteś pilnie poszukiwany ;D przyszedłeś do naszego obozu z Dawidem i Chodorkiem, byliśmy na Happysadzie, na pewno pamiętasz xd jesli czyta to ktoś z jego zielonogórskiej ekipy to chodzi mi o chłopaka, który chodził w takiej fioletowej koszulce z napisem Dr. Joint czy coś takiego ;p a i miał na szyi koraliki od Krysznowców. Mam Twoje okulary ! ^^ Natalia

Jeśli ktoś wie o kogo mi chodzi i może mnie z nim skontaktować to podaje gg : 36527826
 
 
ethela  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Szukam wszystkich niepełnosprytnych, którzy byli na Woodstock.Wózkersów, coolersów, wszystkich, którzy mają problem z poruszaniem się.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

niepełnosprawnych sie pisze!!!!
 
 
 
ethela  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 13 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

A przewróciło się? ;))

[ Dodano: Czw 15 Sie, 2013 ]
miyuki napisał/a:
niepełnosprawnych sie pisze!!!!

Oj tam, oj tam...A przewróciło się? :))
 
 
oberszlajsen  
Forumowy prawiczek
Punk rock to nie rurki z kremem


Wiek: 32
Dołączyła: 07 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Śląsk
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

Kometta, ten koleś ze zdjęcia to Marcin Borkowsky ; )
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

oberszlajsen, dzięki Ci bardzo, znalezienie tu kogokolwiek to ogromny fuks! ;)
 
 
 
gersimi  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Paź 2012
Posty: 25
Skąd: M. M
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013   

ja jeszcze szukam chłopaka PATRYKA z blond długimi dredami i najfajniejszymi wąsami na wood.

przyszedł do nas zjeść sniadanie bo usłyszał reggae z daleka :)

chodził w koszulki w kratkę (rozpiętą) i jeansowych spodenkach
(widziałam go cały czas na boso)

ktoś go zna/widział/pamieta?
 
 
 
czarny002  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 11 Maj 2012
Posty: 5
Skąd: Będzin
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013   

....
 
 
wpiszlogin  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: wr
Wysłany: Czw 19 Wrz, 2013   

Poszukuję Oli z Krakowa, którą spotkałem pod kranami późno w nocy. Była ubrana w szlafrok, gdyż dopiero co brała kąpiel i czekała na swoją ciemnowłosą koleżankę - też o imieniu Ola. Tego dnia grał Gooral i Mazowsze, co było również tematem naszej rozmowy. Proszę o kontakt na wpiszlogin(małpa)o2.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime