Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[koncert] Projekt Republika
Autor Wiadomość
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   [koncert] Projekt Republika

Jestem ciekaw waszych odczuć propo tego projektu i jego wykonaniu.

Mi pozostał delikatny niesmak bo grali jakoś tak martwo, lecz chwała Titusowi i Glacy.
 
 
Kacper  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 13
Skąd: Trzebęszyn
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak dla mnie Glaca zrobił show, fajnie się zaprezentował, a koncert ogólnie udany.
 
 
Tysk1e  
Rozkręca sie


Wiek: 34
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 135
Skąd: Sie biorą dzieci
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak dla mnie piekny koncert titus srednio sie spisal natomiast Glaca mistrz!! Jego wykonanie Białej Flagi cudne !! bardzo podobalo mi sie także Bikini oraz to jak panie śpiewały.

Z checią zobaczyłbym ich za rok

Jedyne minusy jak dla mnie to że nie zargrali Mamony oraz to ze nie grali dłużej
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ogólnie dopóki nie zaprosili gości to było ponuro i cieszyliśmy się, że akurat kolega i koleżanka skakali na bungee więc nie byliśmy na samym koncercie tylko z daleka ogladaliśmy. Wykonanie Glacy białej flagi poprostu mistrzostwo!!! I na końcu na skoczył ze sceny....^^^ :D
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Nie widziałem skoku ale widać, że się przełamał po tym jak złamał dziewczynie kark w 2001 roku.
 
 
 
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Mnie zabolały sceny pod sceną gdy dosłownie 4m od sceny siedzieli na 4rech literach a kilku miotało się jak na rave... Brakowało tam życia pod sceną...

Jest jeden moment gdy glaca krzyczy kilka razy "hejjj..." dość specyficznym tonem głosu gdy zerkną że pod sceną ludzie siedzą lub śpią... To było takie heh...
 
 
bartek  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lip 2011
Posty: 27
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ale trzeba ptzyuznac ze ten początek chyba sprawił taką astmposferę. pod nazwa projekt republika chciely wypromowac sie podstarzałe gwiazdy. polowe czasu zajęły te smętny a dopiero pod koniec własciwy koncert, widać ze goniono z czasem. nie dziwie sie spiochom pod sceną, sam zasypiałem nieco dalej.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

ja oglądałam z leżaków i mi się podobało. titus nieco tyłka dał, ale pozytywnie wyszło jak dla mnie. z resztą wtedy wszystko dla mnie było pozytywne 8-)
 
 
 
kunako  
Forumowy prawiczek

Wiek: 38
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 22
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Bartek: Sam widzisz że tak czy siak było to trochę przykre.

Ku pamięci republiki stałem wraz z grupą osób i wypiliśmy ku chwale a dnia następnego przeprosiłem Glace za to że zamiast być pod sceną z zapalniczkami w łapie wyliśmy na polu.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Jak dla mnie ustawiono ich na złą godzinę. Byłoby o wiele lepiej, gdyby grali wcześniej. Koncert był ok, ale ciemność + wolna muzyka nie współdziałają ze sobą. Wiele osób w moim obozie usnęło.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

...Koncert OK, do bani "włąsne" projekty...najlepsze wykonania; Dąbrowska, Glaca i Kowalska oraz Całość na koniec...ale to też dlatego,ze najbardziej znane utwory...
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 08 Sie, 2011   

Ja tam miałem łzy w oczach jak grali "Nie pytaj o Polske", poza tym w całości dobry koncert - no może na początku te projekty przynudzały.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Mi tam się podobał cały projekt, oczywiście Glaca najlepszy, stałam trochę dalej od sceny, ludzie naokoło mnie się bawili.
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Jak dla mnie koncert był magiczny. Nie ukrywam że jestem fanem republiki i że nie zawiodłem się tym koncertem, choć z początku troche smętnie było. Za długo trwała ta prezentacja projektów (choć Krzywański wypadł ciekawie). Najlepiej wypadła Kowalska, Titus no i oczywiście Glaca który rozj*** system. Trochę za krótko trwał ten koncert, zabrakło mi pare kawałków, min. "mamony", "masakry" i na samym końcu "mojej krwi". Liczyłem na ten ostatni kawałek, nawet zacząłem krzyczeć z jakimiś ludźmi co też sie tego spodziewali.

Fajnie by było gdyby ten koncert został wydany na dvd, lub chociaż w całości znalazł się w necie.

A czy mi się tylko wydawało że Kobra był nawalony? :-P
  
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 09 Sie, 2011   

Ja z moimi znajomymi bardzo się postaraliśmy by ten koncert ominąć, więc tam nie byłem, ale Glaca na prawdę pokazał klasę w swoim wykonaniu Gdzie są przyjaciele moi ? co widziałem na YT i o czym słyszałem.
 
 
Gandzia24  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   Republika,Republika,Republika!!!

Na tym koncercie kompletnie zdarłam sobie gardło:P Jak dla Mnie koncert magiczny z racji tego że Republika grała tak samo jak kiedyś..gorzej z wokalistami , wydaje mi się że mało serca w to włożyli...najlepszy był Glaca :P W ogóle śpiewać nie potrafi za to nieźle nadziera ryjka:P
 
 
niekontrolowana  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączyła: 25 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Guzikolandia
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Ja tak czekałam na ten koncert, że mimo mojego stanu nietrzeźwości doczołgałam się na niego ! Również podobało mi się wykonanie Białej Flagi i Bikini śmierć- bo to moja najulubieńsza piosnka .
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Mi się bardzo podobało, najlepszy występ wiadomo Glaca, jego wykonanie Białej Flagi mnie zmiażdżyło, podobało mi się również wykonanie Tak Tak To Ja Kasi Kowalskiej, trochę żałuję tylko że Titus się średnio popisał, ale ogólnie było super :->
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 38
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 10 Sie, 2011   

Brak Mamony i Telefonów, poza tym nieźle. Nagłośnienie takie, że aż się namioty gięły od naporu dźwięku ;P
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Znakomity koncert! Faktycznie ten początek i prezentacja teraźniejszych zespołów muzyków z Republiki było zbyt długi można było ograniczyć to do jednego coveru i jednego utworu własnego i byłoby ok. Co do gości to najlepsi byli Lipa, Titus i Kowalska, a Glaca to Glaca - mistrz i tyle.
 
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 32
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Czw 11 Sie, 2011   

Projekt Krzywańskiego i Bończyka bardzo mi podpasował. Uwielbiam ten duet! Już w dzień, kiedy próbowali na scenie Jeńca wiedziałem, że będzie ok. I nie zawiedli mnie. Drugi projekt znudził mnie i zmęczył. Szczególnie ten wokal..
A co do reszty projektu. Większość wykonań mnie mile zaskoczyło. W sumie to tylko co do coveru Glacy byłem pewien. Tak w sumie to chyba wszystkie wykonania mi się podobały. Ale i tak nic nie przebije końcowego 'Nie pytaj o Polskę'. Najbardziej wzruszający moment tego woodstocku.. chyba nie było osoby w moim otoczeniu, która nie uroniłaby chociaż jednej, małej łzy. Pięknie, pięknie i jeszcze raz pięknie!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group