Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Krzysztof Kononowicz na PW 2014
Autor Wiadomość
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   Re: Krzysztof Kononowicz na PW 2014

wloczykijek93 napisał/a:
Bardzo proszę o Wasze opinie/odczucia. Co sądzicie o zabraniu wymienionego na PW?

Pozdrawiam
M. Włóczykij


Mysle ze moze jechac, woodstock jest impreza otwarta. Mozesz smialo go zabrac P.S. niech wezmie ze soba swoj sweterek, bo noce w Kostrzynie bywaja zimne <z jezorem>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 14 Cze, 2014   

A czemu nie, niech przyjeżdża :D Woodstock to w sumie miejsce dla każdego, kto akceptuje pewne zasady. Jeśli się odnajdzie, to czemu nie :) Poza tym mogłoby być ciekawie poznać Kononowicza osobiście :D
 
 
 
Pomarańczowy  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2014
Posty: 27
Skąd: Białystok
Wysłany: Nie 15 Cze, 2014   

Maniek bierz Konona ;d
 
 
baniol  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

Moim zdaniem lepiej usuń temat, bo jak to się rozniesie to myślę, że znajdą się jacyś ludzie, którzy będą chcieli się z niego pośmiać :-(
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   Re: Krzysztof Kononowicz na PW 2014

wloczykijek93 napisał/a:
Bardzo proszę o Wasze opinie/odczucia.
(nie chodzi o naśmiewanie się z Kononowicza!).

Mi się wydaje że to niemożliwe. No chyba że naprawdę wszyscy podejdą do tego pozytywnie ;)
Tak jakoś skojarzyło mi się, że Konon był (ze swoją kozą) na jednym z pochodów i meczów Legii :D
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

A ja mam podobne obawy, co baniol. Choć z drugiej strony żal mi człowieka z powodu straty, której doznał i trochę kolorów w życiu by mu się przydało.
 
 
kaliber44  
Coś już napisał
``Zdecydowany niezdecydowanie..``


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2011
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   Re: Krzysztof Kononowicz na PW 2014

Tasior napisał/a:
wloczykijek93 napisał/a:
Bardzo proszę o Wasze opinie/odczucia.
(nie chodzi o naśmiewanie się z Kononowicza!).

Mi się wydaje że to niemożliwe. No chyba że naprawdę wszyscy podejdą do tego pozytywnie ;)
Tak jakoś skojarzyło mi się, że Konon był (ze swoją kozą) na jednym z pochodów i meczów Legii :D
Obrazek


I co to ma do rzeczy ? HASŁO KIBIC dla Ciebie to coś nagatywnego? Dla mnie nie w normalnym kraju to człowiek jak każdy inny, Wiem co robił tam Kononowicz bo interesowałem sie tematem, Konon po prostu apelował na trybunie Legii do władz o to aby nie zamykać stadionów pod byle pretekstem.

KONON NA WOODSTOCK? Jak najbardziej :)))) ))))) i jeszcze Grupa Operacyjna w pakiecie.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   Re: Krzysztof Kononowicz na PW 2014

kaliber44 napisał/a:

KONON NA WOODSTOCK? Jak najbardziej :)))) ))))) i jeszcze Grupa Operacyjna w pakiecie.


100x TAK. A tak w ogóle to ciekawe co tam u chłopaków słychać. Może kononowicz weźmie swojego przyjaciela Czeczotkiewicza wraz z grupą RP Oi?
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   Re: Krzysztof Kononowicz na PW 2014

kaliber44 napisał/a:
I co to ma do rzeczy ? HASŁO KIBIC dla Ciebie to coś nagatywnego? Dla mnie nie w normalnym kraju to człowiek jak każdy inny, Wiem co robił tam Kononowicz bo interesowałem sie tematem, Konon po prostu apelował na trybunie Legii do władz o to aby nie zamykać stadionów pod byle pretekstem.


Nie nie niee e, akurat sam jestem kibicem (albo jak kto woli kibolem) więc wyjątkowo spudłowałeś. Także sama Legia jest mi dosyć bliska. ;)

Bardziej chciałem tym pokazać, że to nie byłoby pierwsze wyjście Kononowicza do ludu, na jakąś imprezę na której jest sporo ludzi. I do tego tematu moim zdaniem pasuje właśnie przykład Legii, która go wtedy bardzo dobrze przyjęła.

Jak ci straszni, krwiożerczy, okrutni kibole nie mieli problemu z Kononem, to chyba tym bardziej nie będą go mieli Woodstockowicze? ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group