Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Haribol
Autor Wiadomość
Hipo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Kobiór/Tychy
  Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   Haribol

Wie ktoś może dlaczego Haribol nie mantrował w tym roku? Byli tylko we wtorek wieczorem a przez resztę PW namiot był zamknięty. Pierwszy raz tam byłem i bardzo mi się spodobało.
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Sama nie wiem. W zeszłym roku śpiewali mi do snu, a teraz rzeczywiście w ogóle ich nie było. A szkoda, liczyłam na darmowe żarcie :P
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja liczyłem na ekstatyczny alkoholowy rozpierdol łba i dupa :/
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

gdzies mi migło na forum, że Jurek im zamknął namiot ;x
 
 
 
defirujaca  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 99
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

byłam koło nich rozbita i rzeczywiście tylko w pierwszy dzień grali, ale za to 2 dnia przyszli do nas i poczęstowali nas pysznymi domowymi wafelkami, mmm ;D i zapraszali nas na tańce, ale jak patrzyłam to namiot był później zamknięty
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja zdążyłem tylko we wtorek na samo zakończenie, ostatnie sekundy. A potem zamknięte. ;< Szkoda bardzo, bo uwielbiam.
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Ja też byłam rozbita obok nich, we wtorek bawiliśmy tam chwilę, nawet mam foty. Na drugi dzień mam zdjęcia Owsiaka jak rozmawia z nimi w ich namiocie! Może gadali o zamknięciu? :c

W zeszłym roku też spać mi nie dawali... Najlepszy był moment jak po kilkugodzinnym HA-RI-BOL nagle zaległa cisza i jakaś kobieta krzyknęła: UWAGA! Teraz Harry będzie rzygał! xD
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Brak Hariboli był straaaaaaaszny :/ Pół klimatu Wooda poszło w pizdu <beksa>
 
 
kellybubble  
Forumowy prawiczek
Suck my luck

Wiek: 34
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Wroclove
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

mam wiadomość z pierwszej ręki bo dziewczyna która śpiewa w Haribolu zaczepałiła nas przed Woodem na dworcu i potem ją spotkaliśmy w Haribolu w środe ( a że my uwielbiamy Haribola:D oczywiscie na fazie:D) To też podeszliśmy i pytamy co sie dzieje kiedy graja, okazuje sie że Jurek im zabronił grać bo powiedział ze we wtorek byli za głośno;/ ech.. niestety probowali jeszcze jakos tak probowac stali np. przy kranach przy wejsciu na wood ale to nie wypaliło bo na wolnym powietrzu w trzy osoby slabo naglosnieni.. Szkoda Szkoda wydaje mi sie ze bardziej wporzadku z jego strony było by po prostu im zwrócic uwage a oni sami by byli troszke ciszej. Ale co zrobic... BRAKOWAŁO HARIBOLA!!! <zab>
 
 
Ważka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lip 2012
Posty: 2
Skąd: Promilowy Las
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Haribol grał jeszcze w środę po południu przy ulicy jak się wychodziło z pola na miasto (przez las). I częstowali pysznym bigosem <mniam> Żałuję, że nie mieli namiotu na PW, bo na pewno spędzałabym tam część dnia.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Wto 07 Sie, 2012   

Za głośno byli. Kurwa na Woodstocku byli za głośno. Brak mi słów.
 
 
Bullet  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 08 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: Dziki Wschód
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

W zeszłym roku mieliśmy obóz rozbity nieopodal nich. Wszyscy się wkurwiali, że nie można spać. W tym roku też obozowaliśmy w tym samym miejscu i kiedy zaczęły się ich śpiewy, kilku chłopaków od nas w złości postanowiło pójść tam i ich uciszyć. Co z tego wyszło to nie wiem, ale z tego co widać wyżej ludzie ostro musieli się na nich skarżyć, dlatego Owsiak kazał to co kazał.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Wiem, że to inna kwestia i bez porównania w ogóle, ale ja np: nie mogłam spać, bo na scenie grały koncerty, które mało mnie interesowały. Też miałam iść na skargę? :p Za rok biorę stopery i baj :D
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 08 Sie, 2012   

Bullet napisał/a:
W zeszłym roku mieliśmy obóz rozbity nieopodal nich. Wszyscy się wkurwiali, że nie można spać. W tym roku też obozowaliśmy w tym samym miejscu i kiedy zaczęły się ich śpiewy, kilku chłopaków od nas w złości postanowiło pójść tam i ich uciszyć. Co z tego wyszło to nie wiem, ale z tego co widać wyżej ludzie ostro musieli się na nich skarżyć, dlatego Owsiak kazał to co kazał.

No to po cholerę się tam rozbijaliście?!?!?! Haribole to jedna z ciekawszych rzeczy na Woodzie i ich brak w tym roku był ciosem poniżej pasa.
 
 
Hipo  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2012
Posty: 8
Skąd: Kobiór/Tychy
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Bullet napisał/a:
W zeszłym roku mieliśmy obóz rozbity nieopodal nich. Wszyscy się wkurwiali, że nie można spać. W tym roku też obozowaliśmy w tym samym miejscu i kiedy zaczęły się ich śpiewy, kilku chłopaków od nas w złości postanowiło pójść tam i ich uciszyć. Co z tego wyszło to nie wiem, ale z tego co widać wyżej ludzie ostro musieli się na nich skarżyć, dlatego Owsiak kazał to co kazał.

To może w przyszłym roku róbmy cisze nocną od 22:00 i koniec koncertów, żeby każdy mógł się w spokoju wyspać a każdemu zakłócającemu kopa w ryja.
Chciałem tam spędzić więcej czasu a mogłem tylko 2h we wtorek, rok temu nawet nie miałem pojęcia o Ich istnieniu.
Jak się nie podobał Haribol to za rok rozbijcie się koło Kryszny albo Lidla.
Za głośno na Woodstocku, dobre sobie.
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Jurek zamknął, bo to sekta, okultyzm, szatan i seks oralny za piwo...
 
 
 
wiśniowy  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 11 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Haribol mantrowali w sobotę koło wyjścia do ul. Gorzowskiej, poczęstowali mnie pysznym bigosem (mega porcja). Gadałem z nimi i zapraszali mnie do swojego namiotu za rok, mówili że w tym roku nie mogą rozdawać darmowego żarcia bo konkurencje robią...
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

outi napisał/a:
seks oralny za piwo...


Teraz mi mówisz ?!



<rotfl3>
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

na pch24.pl pisali ;)
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Bullet, jedziecie na woodstock spać? łapy precz od Haribola. A już teksty, że kilku chłopaków w złości poszło ich uciszyć... brzmi jakbyście przyjechali tylko na Sabatona.

Zwłaszcza, że piszesz, że rok temu się tam rozbijaliście i też wam hałas przeszkadzał. To po co znowu w tym samym miejscu? Zawsze mogliście się rozbić obok dużej sceny i chodzić potem ją uciszać.

A ja myślałem, że zgłoszenia, że woodstock zagłusza ciszę nocną użytkowników to żart, i opowiadałem to jako zabawną anegdotę ludziom, a tutaj wyszło jej źródło ;x Byłoby to śmieszne, gdyby nie odbyło się kosztem żelkowej sekty.
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja też byłam na przeciwko ich namiotu.. Pierwszy raz na woodzie, ale znajomi mówili ze Haribol co roku jest i graja cala noc.. Pierwsza godzine mnie bardzo irytowali a później zarazili mnie ta melodią xD i gdy juz nie jeśli ja chodziłam i "śpiewałam" Haribool, hariboll ^^ ;D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group