Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Wjazd na pole autem.
Autor Wiadomość
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
  Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   Wjazd na pole autem.

Jak to jest z tym wjazdem na pole autem? <urwanie glowy>
Można wjeżdżać czy nie?
Wyjeżdżamy 25.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

My też 25-tego :)
Kręcioła.TV pisze:
"Wszyscy, którzy na Przystanek Woodstock postanowili wybrać się samochodem, muszą pamiętać, że wjazd na jego teren możliwy jest do końca 31 lipca.


Ostateczny termin wjazdu może się zmienić zależnie od zapełnienia pola - decydują o tym względy bezpieczeństwa. Z tych właśnie względów podczas trwania Festiwalu na polu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. W związku z tym opuszczenie pola będzie możliwe dopiero 5 sierpnia.


Ograniczenia mające zapewnić Woodstockowiczom bezpieczną zabawę dotknęły także sfery powietrznej. Podczas Festiwalu przestrzeń powietrzna nad polem zostaje zamknięta i niedostępna dla samolotów, balonów czy paralotni."

5 Sierpnia?! JAK TO?!
 
 
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Czyli dobrze rozumiem, że 25 będzie można wjechać normalnie na pole?
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
My też 25-tego :)
Kręcioła.TV pisze:
"Wszyscy, którzy na Przystanek Woodstock postanowili wybrać się samochodem, muszą pamiętać, że wjazd na jego teren możliwy jest do końca 31 lipca.


Ostateczny termin wjazdu może się zmienić zależnie od zapełnienia pola - decydują o tym względy bezpieczeństwa. Z tych właśnie względów podczas trwania Festiwalu na polu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. W związku z tym opuszczenie pola będzie możliwe dopiero 5 sierpnia.


Ograniczenia mające zapewnić Woodstockowiczom bezpieczną zabawę dotknęły także sfery powietrznej. Podczas Festiwalu przestrzeń powietrzna nad polem zostaje zamknięta i niedostępna dla samolotów, balonów czy paralotni."

5 Sierpnia?! JAK TO?!


Względy bezpieczeństwa prawdopodobnie i poza tym ma to odstraszyć tych co jednak chcą się autem załadować na pole.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Jak domniemam pole namiotowe to tereny przy dużej małej scenie?

Względy bezpieczeństwa, to ja wiem. Wjadę 27 z rańca na tyły - niedaleko asp ?
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
My też 25-tego :)
Kręcioła.TV pisze:
"Wszyscy, którzy na Przystanek Woodstock postanowili wybrać się samochodem, muszą pamiętać, że wjazd na jego teren możliwy jest do końca 31 lipca.

Ostateczny termin wjazdu może się zmienić zależnie od zapełnienia pola - decydują o tym względy bezpieczeństwa. Z tych właśnie względów podczas trwania Festiwalu na polu obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami mechanicznymi. W związku z tym opuszczenie pola będzie możliwe dopiero 5 sierpnia.

Ograniczenia mające zapewnić Woodstockowiczom bezpieczną zabawę dotknęły także sfery powietrznej. Podczas Festiwalu przestrzeń powietrzna nad polem zostaje zamknięta i niedostępna dla samolotów, balonów czy paralotni."

5 Sierpnia?! JAK TO?!


A jest możliwość podania linkowego źródła tej wiadomości?Bo moim skromnym zdaniem daty 31lipca i 5 sierpnia-bijcie,zabijcie-nasuwają na myśl,że to informacja dotycząca któregoś Woodstocku z poprzednich lat. Bo jakoś sobie nie wyobrażam by nie można było wyjechać niczym z pewnych określonych m-jsc pola namiotowego aż do środy (!) rana.
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Na sronie http://woodstock.maps.arc...db142b7c745728c chyba wszystko jasno jest opisane. 27zamykają pole, a wyjechać na pewno bedzie można już w niedzielę rano. TO info z kręcioły to jakiś stary temat na pewno
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

"Ograniczenia mające zapewnić Woodstockowiczom bezpieczną zabawę dotknęły także sfery powietrznej. Podczas Festiwalu przestrzeń powietrzna nad polem zostaje zamknięta i niedostępna dla samolotów, balonów czy paralotni."

To mnie bardziej dotknęło, ciekawi mnie teraz czy Iskier na rozpoczęciu też to się tyczy? bo to że nie można się poruszać samochodem po terenie to duży plus.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

brd napisał/a:
"Ograniczenia mające zapewnić Woodstockowiczom bezpieczną zabawę dotknęły także sfery powietrznej. Podczas Festiwalu przestrzeń powietrzna nad polem zostaje zamknięta i niedostępna dla samolotów, balonów czy paralotni."

To mnie bardziej dotknęło, ciekawi mnie teraz czy Iskier na rozpoczęciu też to się tyczy? bo to że nie można się poruszać samochodem po terenie to duży plus.


Wojsko i tak poleci, przestrzeń jest zamykana dla lotów cywilnych (śmigłowce medyczne i wojsko mogą latać)
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

Dalej zupełnie nie ogarniam na które pole można kiedy dokładnie wjechać.
Powinni dokładnie je opisać:
-pole namiotowe
-pole samochodowe
I wszystko by się wyjaśniło.
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 08 Lip, 2015   

kolego Winiacz,

przecież masz na zielono zaznaczone i widzisz gdzie te drogi prowadzą (do parkingów jak byk oznaczonych P) i tam możesz wjechać również w poniedziałek i dalej, natomiast tam gdzie masz na czerwono zaznaczone, to max. do niedzieli do północy możesz wjechać, widzisz gdzie te drogi prowadzą...cała patelnia, okolice asp, kryszny, noo kurde widac jak byk.
czyli na chłopski rozum, kawa na ławę byle nie grochem o ścianę, raz jeszcze...gdzie chcesz do niedzieli do północy, a później poruszaj się zielonym tropem, jeśli kiedykolwiek chodziłeś po górach, to dasz radę, od poniedziałku poruszaj się zielonym szlakiem jeśli masz 4kółka
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Proszę, otoo źródło tych całych bezcelowych rozmów.
: ) MOŻE TO STARE INFO
Uważam, że taka ważna infotmacja jak -dojazd i powrót powinna być bardziej dostępna.

Oficjalnie wychodzi na to, że

Autem wjedziemy do 27-mego właściwie każdą drogą.
W Poniedziałek(27) możemy dojechać tylko drogami wyznaczonymi.(zielone trasy)

Okazuje się, że będzie można wyjechać samochodem już 2 sierpnia.

Wszystko jasne, a zabierajcie jakieś narzędzia. - o awarie w takim upale łatwo
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
a zabierajcie jakieś narzędzia. - o awarie w takim upale łatwo


Zabieram jedno narzędzie, DICODRAL 60 w saszetkach- Elektrolity(działają cuda po ciężkich nocach). Jedyna awaria jaka może się przytrafić to awaria kierowcy, czyli mnie :) Raczej jak auto stoi ok 5 dni nieruszane to mu się nic nie stanie.
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Pająk napisał/a:
zokolic napisał/a:
a zabierajcie jakieś narzędzia. - o awarie w takim upale łatwo


Zabieram jedno narzędzie, DICODRAL 60 w saszetkach- Elektrolity(działają cuda po ciężkich nocach). Jedyna awaria jaka może się przytrafić to awaria kierowcy, czyli mnie :) Raczej jak auto stoi ok 5 dni nieruszane to mu się nic nie stanie.



Jak się rozkraczy na polu, to wspomnisz moje słowa. Jak cos będę niedaleko asp.
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
Pająk napisał/a:
zokolic napisał/a:
a zabierajcie jakieś narzędzia. - o awarie w takim upale łatwo


Zabieram jedno narzędzie, DICODRAL 60 w saszetkach- Elektrolity(działają cuda po ciężkich nocach). Jedyna awaria jaka może się przytrafić to awaria kierowcy, czyli mnie :) Raczej jak auto stoi ok 5 dni nieruszane to mu się nic nie stanie.



Jak się rozkraczy na polu, to wspomnisz moje słowa. Jak cos będę niedaleko asp.


Na dużo samochodów które u nas były jedyny problem to był rozładowany akumulator u Cinka, wystarczyły kable ;) Właśnie kable rozruchowe najbardziej polecam mieć w bagażniku jadąc na Woodstock, koło zapasowe i jakiś zestaw naprawczy do opon :)
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

zokolic napisał/a:
Jak się rozkraczy na polu, to wspomnisz moje słowa. Jak cos będę niedaleko asp.

To Będzie mój 6 uctok autem, 3 samochód, prawie 4 leni. Poprzednie starsze przetrwały, ten też przetrwa. Takie rzeczy jak kable, linka, koło zapasowe, podstawowy zestaw kluczy to zawsze mam w aucie, nawet nie musze myśleć żeby to specjalnie brać. A coś więcej...chyba nic więcej nie trzeba.
Jednakże dziękuję za wyrażenie chęci ewentualnej pomocy :)
 
 
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

czyli z waszych wypowiedzi rozumiem, że 25 wjadę na pole bez najmniejszego problemu? <zawstydzony>

[ Dodano: Czw 09 Lip, 2015 ]
http://gorzow.tvp.pl/2076...i-i-kanalizacja <zdziwiony>
 
 
butalbital  
Coś już napisał


Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 84
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Na Woodstocku już bywałam, ale w tym roku 1 raz jadę autem, dopiero 28 dotrzemy. Wjedziemy mam nadzieję? Bo w samochodzie chcemy spać więc to bardzo ważne. :D
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Mitarashi napisał/a:
czyli z waszych wypowiedzi rozumiem, że 25 wjadę na pole bez najmniejszego problemu? <zawstydzony>

[ Dodano: Czw 09 Lip, 2015 ]
http://gorzow.tvp.pl/2076...i-i-kanalizacja <zdziwiony>


25 bez problemu :)


butalbital napisał/a:
Na Woodstocku już bywałam, ale w tym roku 1 raz jadę autem, dopiero 28 dotrzemy. Wjedziemy mam nadzieję? Bo w samochodzie chcemy spać więc to bardzo ważne. :D


28 na główne pole będzie problem, ale wczoraj w Się Kręci Jurek mówił o jakimś polu (od nazwiska właściciela) gdzie nie powinno być problemu, o ile nie będzie zapełnione.
 
 
Mitarashi  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 11 Lip 2013
Posty: 15
Skąd: Konin
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

czyli Auta nie muszę usuwać z pola w czasie trwania festiwalu? <rotfl3>
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Czw 09 Lip, 2015   

Mitarashi napisał/a:
czyli Auta nie muszę usuwać z pola w czasie trwania festiwalu? <rotfl3>


Nie, tylko nim nie jeździj w czasie jak masz polu zaparkowane :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group