Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Na Woodstock samochodem
Autor Wiadomość
Stolarz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   Na Woodstock samochodem

Cześć mam takie pytanie otóż jadę na Woodstock pierwszy raz i od razu samochodem jak wygląda sprawa z parkowanie tam samochodu i czasem nie będzie tak gdy pójdę się bawić pod scenę auto nie zostanie pisane lub zniszczone
 
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 43
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Zwykle na pole można wjeżdżać do wtorku, wyjazd z pola wyłącznie od niedzieli.
Kilku kumpli jeździło autami, nigdy nic złego z samochodami się nie działo. jedynie dużo kurzu.
jo!
 
 
Stolarz  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 26 Maj 2014
Posty: 5
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Czyli jeszcze w sam wtorek wjadę na pole ?
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Tak
 
 
 
Keiran  
Forumowy prawiczek
Brodaty chemik


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 36
Skąd: Opole
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Z wjazdem we wtorek bywa różnie. Wszystko zależy od tego, ile osób będzie już na polu. W 2012 przyjechałem samochodem we wtorek ok. południa i już nie mogłem wjechać - policja blokowała wjazd. Bezpieczniej będzie, jak przyjedziesz w poniedziałek lub jeszcze wcześniej :P
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

W tamtym roku we wtorek około 8-9 jeszcze można było wjechać na patelnię, więc warto być we wtorek bardzo wcześnie, a najlepiej w poniedziałek. I raczej nie zalecane jest zostawienie samochodu przy samej ścieżce/ciągu komunikacyjnym. :)
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

Rok temu jechałem samochodem i na polu byłem we wtorek około 9. Wjechałem bez problemu, a i miejsca w lasku na środku od cholery :D
 
 
K2  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 43
Skąd: na Pragie w lewo!
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

A ja jednak polecam pociąg. Nie ma problemu z wjazdem i staniem godzinami w korku przy wyjeździe. No i atmosfera niezapomniana! :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 29 Maj, 2014   

K2 napisał/a:
A ja jednak polecam pociąg. Nie ma problemu z wjazdem i staniem godzinami w korku przy wyjeździe. No i atmosfera niezapomniana! :)


Powrót pociągiem to jedno z najgorszych przeżyć w moim życiu. Od kiedy w zeszłym roku przyjechałem na Wood samochodem, to nie zamierzam tego zmieniać, atmosfera w pociągu w zasadzie się nie różni od tej na polu moim zdaniem, za to problem powstaje kiedy nie uda Ci się wsiąść do pociągu, bo będzie już przepełniony, a nawet się do niego nie dopchasz - miałem tak dwukrotnie, przez tłok na peronie. A co do tych rzekomych korków - nie stałem w korku więcej niż 15-30 minut i nie trzeba być specjalnie błyskotliwym żeby wpaść na pomysł jak to zrobić (a mimo to poza mną widziałem tylko jeden samochód woodstockowy robiący coś podobnego). Mam nadzieję że w tym roku też mało kto wpadnie na ten pomysł :D
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

My w zeszłym roku pojechaliśmy furą i to była najlepsza decyzja na świecie. Parking 15 minut piechtą od sceny, można się przekimać w aucie, a jak się wyjedzie zaraz po ostatnim koncercie, to i korków nie ma ;)
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

Samochód to wygodna sprawa. Trzeba tylko pamiętać o tym, żeby przyjechać przed zamknięciem Woodsa (chodzi o wjazd pojazdów). I najlepiej zaopatrzyć się w prostownik, wtedy jest darmowe ładowanie telefonów i muzyka non stop.
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

Co roku wracam pociągiem i macie racje z tlokiem i kolejkami, to oczywiste. Mimo to w niedzielę jest dobra biba, tak na polu, jak w drodze na perony i w pociągu. Mi tam ten pierwiastek woodstocku pozwala nie narzekać na coraz dalej idącą majnstremizację.
 
 
ser-o  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Pomorze
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Czasem trochę tęsknie do pociągowych klimatów, zawsze jest gruba impreza. Jednak ostatnie dwa lata wygodnictwo wzięło górę. Wszystko pod ręką, nie trzeba nic dźwigać, najebać można się już od poniedziałku <haha> Poza tym jest taniej, nawet jak w zeszłym roku pojechaliśmy Cadillakiem <rotfl3> wyszło nam w piątkę 300PLN za gaz. I zawsze stajemy w okolicach kurwidołka, dzięki temu nie ma problemów z wyjazdem nawet w niedzielę rano.
 
 
bebecha  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Cze 2012
Posty: 18
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Halo halo, mam takie pytanie, jeśli jade autem na wooda i nie chce parkować na polu to ile biorą opłaty za parking ??
 
 
 
shvedeq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Znajomi w zeszłym roku płacili 30 albo 35 zł za dobę
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

bebecha napisał/a:
ile biorą opłaty za parking ??

z racji pracy i w sumie tez lenistwa już od 4 lat jeżdże autem, 2 razy na polu, 2 poza polem, bo za późno przyjechałem...w okolicach wooda jest duzo miejsc gdzie mozna zaparkować autem i nie płacić miejscowym za kawałek pola. Odpukać nigdy z autem nic się nie stało.
 
 
Czesiek  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 107
Skąd: Borek Szlacheki
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Ja rok i dwa lata temu parkowałem na Chillout'cie i płaciłem 15 zł za dobę
 
 
Raczkins  
Na pewno offtopuje
...po co się bać, skoro w duszy gra muzyka...


Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lis 2010
Posty: 628
Skąd: Żywiec
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

myśmy w ubiegłym roku zaparkowali Ogóra przy samym rondzie jak sie idzie na pole - taki ten mały parking. przyjechaliśmy w czwartek ok 10. było miejsce.... za parking nie zapłacilismy ani grosza :D
 
 
 
joohny1990  
Forumowy prawiczek
Szolony Rudy


Wiek: 33
Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 28
Skąd: Wadowice
Wysłany: Czw 12 Cze, 2014   

Ej a gdzie polecacie żeby stanąć autem?
gdzieś na uboczu, w lasku i jak z drogami od lasu :P
jeżeli ktoś jechał przez las to poproszę mapke:P
jedzie ktoś autem w niedziele już z małopolski?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Autem najlepiej w cieniu. Chociaz my nigdy nie mamy cienia, wiec nasza fiesta robi za kuchenkę turystyczna xd
 
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 13 Cze, 2014   

Ossie napisał/a:
Autem najlepiej w cieniu. Chociaz my nigdy nie mamy cienia, wiec nasza fiesta robi za kuchenkę turystyczna xd


Wydaje mi sie ze najlepiej na takich zorganizowanych parkingach np. w okolicy shella. Zawsze ktos tam jest nikt nie bedzie chodzil na jakies wlamy(bynajmniej nigdy nie slyszalem). Znajomi od kilku lat zostawiaja bez problemu. Mozna takze wjechac i rozbic sie na samej stacji benzynowej . Ceny pewnie jakes 20-30 za dobe. Osobiscie nie parkowalbym przy drogach laskach gdzie morze ludzi plynie w obu kierunkach.
Ja kilka lat temu zaparkowalem w drodze do miasta. Ktos na terenie swojej posesji zorganizowal parking. Dawali prysznic i kawke, tez cos ok 30. W tym miejscu prowadzili skup puszek, moglem zobaczyc na wlasne oczy dokonnia woodstockowiczow. Koles mowil ze co roku maja ok 2 ton, a w Kostrzynie byly 3 skupy zlomu wowczas.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime