Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gadanina Jurasa ze sceny / Sambodrom
Autor Wiadomość
Kinga1804  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 17 Lip 2014
Posty: 28
Skąd: Kotów
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   Gadanina Jurasa ze sceny / Sambodrom

oglądałam w tym roku woodstock tylko online <zniesmaczony>
wiele osób miało w tym roku obawy co palnie jurek ze sceny czy będzie dalej najeżdzał na PiS
i moje pytanie - jak go oceniacie?
Moim zdaniem wygłosił długą gadkę na zakończenie, i trochę tam odleciał - ale tak jak mówię oglądałam tylko transmisję, więc nie wiem czy czegoś nie powiedział przed czy po.


Do tego pytanie drugie - na którejś transmisji Jurek przed zapowiedzią mówił coś o Sambodromie, że jak się podoba, to może co roku być. To jakaś nowa scena na samochodzie? Nie wiem o co chodzi, bo w tym roku mnie nie bylo, wprowadźcie mnie w temat.
 
 
stasw328  
Coś już napisał

Wiek: 27
Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 53
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Było na naczepie tira jakaś samba sponsporowana przez kogoś - w sumie o nic secjalnego, coś jak krysztowcy, tylko z sambą i tirem zamiast wozu ;) A co do polityki na tym przystanku z każdej sceny było tego aż za dużo :/
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Nawet nie wiedziałam że to się nazywało Sambodrom. Było przez jakiś bank sponsorowane, albo MasterCard, coś w ten deseń. Stało na polu, ludzie tańczyli, grała muza i czasem jeździli np. przez pasaż.

https://www.dropbox.com/s...145358.3gp?dl=0 <- tu będzie krótki 6 sekundowy film jak się załaduje
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

już rzygałem tym upolitycznieniem wood.. chciałem pojechać odpocząć od tego świata a gdzie nie iść to tylko było słychać"jebać pis" itp, Jurek też do tego nawoływał choć oczywiście nie bezpośrednio
nie jestem za pisem ale wcale się nie dziwię że utrudniają skoro organizator tak w żywe oczy nastawia prsestkich przeciwko nim
to powinno być wolne miejsce od przyziemnych spraw a nie narzędzie do manipulacji przez po..

co do tej naczepy to mnie to drażniło, może jakby dali w innym miejscu to spoko, ale strasznie mieszały się dźwięki z Dużą Sceną
 
 
outi  
Lubi pieprzyć


Wiek: 39
Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 331
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

Zastawili jeden z "węzłów" komunikacyjnych pasaż-scena-patelnia i ciężko było (po pijaku) to obejść dookoła ;]
 
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 03 Sie, 2016   

Ja się starałem go ignorować, człowiek słucha całe dnie o polityce chce pojechać na festiwal a tam organizator swoje frustracje wylewa ze sceny, słabe. Jak leżałem w namiocie słyszałem jak chłopaki obok przez te przemowy zaczeli gadać o polityce, zamiast spokojnie chłonąć klimat... no i jeszcze zapraszają hejt stop czy jakoś tak a sami hejtują ze sceny. To sambo coś tam słabe, mało rokendrolowe...
 
 
Hellu  
Coś już napisał
tanio sprzedam uran (tylko czeczenom)


Wiek: 28
Dołączył: 05 Kwi 2014
Posty: 83
Skąd: Opole
Wysłany: Sob 06 Sie, 2016   

Chciałbym pozdrowić sąsiada z lasku między pasażem a playem krzyczącego w czasie przemowy "zamknij pizdę, owsiak". To my biliśmy Ci brawo. XD
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Nie 07 Sie, 2016   

No lekko nie były. Wysiadło mi gardło i przesiedziałem w obozie zakończenie.
Obozowicze wrócili z minami średnio zadowolonych ludzi z wiecu politycznego. Nie mam pretensji. Jebali na cały ten festiwal. Juras atakowany jako figura, a że poczuł się wolny z myślą "chuja a nie niebezpieczny festiwal" to po nich poleciał. Nie dziwię się w ogóle.

Weźcie pod uwagę że to trochę sporty stres na jedną osobę. - bo to często o nim piszą.
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pon 08 Sie, 2016   

ale to koło zamknięte które Jurek napędza
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

clover93 napisał/a:
ale to koło zamknięte które Jurek napędza


Napędzają się nawzajem, ale skoro Jurek jest kreowany (szczególnie przez tvn) na takiego porządnego, to on powinien pokazać klase a nie iść dalej w tą dziecinadę... Momentami było to wręcz żenujące... nie tyle głupie co już żenujące...
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Nie wiem, czy Jurek jest w stanie obrazić kogokolwiek bardziej, Oni sami siebie obrażają obrażają.

To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.
Chociaż z tym kołem jest trochę racji. Ognia z dupy nie było i myślę że nie przesadą będzie, przytoczenie powiedzenia "kto sieje wiatr,ten zbiera burzę"

Klasę pokazali miażdżąc żywcem wszystkich przeciwników festiwalu - po, czyli na filmach yt, na sali i rozmowie z mediami. Czy to wam umknęło? Z Francuską flagą poszło video na całą Europę. To dobrze świadczy. Przeciwnicy sami z siebie zrobili bandę kretynów.

[ Dodano: Śro 10 Sie, 2016 ]
Nie wiem, czy Jurek jest w stanie obrazić kogokolwiek bardziej, Oni sami siebie obrażają obrażają.

To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.
Chociaż z tym kołem jest trochę racji. Ognia z dupy nie było i myślę że nie przesadą będzie, przytoczenie powiedzenia "kto sieje wiatr,ten zbiera burzę"

Klasę pokazali miażdżąc żywcem wszystkich przeciwników festiwalu - po, czyli na filmach yt, na sali i rozmowie z mediami. Czy to wam umknęło? Z Francuską flagą poszło video na całą Europę. To dobrze świadczy. Przeciwnicy sami z siebie zrobili bandę kretynów.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

zokolic napisał/a:
To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.

Myślę, że najlepsze podsumowanie całego tematu.
 
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

Jaaasiek napisał/a:
zokolic napisał/a:
To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.

Myślę, że najlepsze podsumowanie całego tematu.


Jak Komorowski przyjeżdżał też mu chcieli zamknąć ten festiwal? nie róbmy z gościa męczennika, ludzie
 
 
zokolic  
Lubi pieprzyć
Otwarte od 8 do 16


Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 362
Skąd: Kołaczkowo
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

nexus napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
zokolic napisał/a:
To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.

Myślę, że najlepsze podsumowanie całego tematu.


Jak Komorowski przyjeżdżał też mu chcieli zamknąć ten festiwal? nie róbmy z gościa męczennika, ludzie


Zamień się z nim. Prosta sprawa, zorganizować festiwal na pół miliona ludzi, w państwie prawa i sprawiedliwości.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 10 Sie, 2016   

zokolic napisał/a:
nexus napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
zokolic napisał/a:
To nie od dziś chcą zamknać ten festiwal. Myślę że po latach mogą facetowi puszczać nerwy.

Myślę, że najlepsze podsumowanie całego tematu.


Jak Komorowski przyjeżdżał też mu chcieli zamknąć ten festiwal? nie róbmy z gościa męczennika, ludzie


Zamień się z nim. Prosta sprawa, zorganizować festiwal na pół miliona ludzi, w państwie prawa i sprawiedliwości.


Tylko jak zaczynał to premierem był zdaje się Oleksy :) A to człowiek z jego bajki :) Teraz to już wszystko idzie z górki... siła rozpędu... tyle pary ile dały Przystankowi rządy SLD i PO to już nie do zatrzymania :) Za Bronka nawet wojskowe samoloty latały. Tego wieloletniego wsparcia Państwa nie da sie unicestwic ot tak. Ten festiwal jest zakorzeniony w polityce, a to co teraz owsiak robi ze sceny to tylko spłata zobowiązań dla tych, którzy tak mu pomogli. Może myśli, że w ten sposób powstrzyma dobrą zmianę? Chyba raczej nie... Jak "prezydęt" Komorowski stawał na duzej scenie to potem nosił walizy z Belwederu.
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 11 Sie, 2016   

Cytat:
Zamień się z nim. Prosta sprawa, zorganizować festiwal na pół miliona ludzi, w państwie prawa i sprawiedliwości.


jak ja kocham takie argumenty, jak piłkarz kopnie krzywo piłkę i ktoś to skrytykuje to też mówisz, żeby się zamienił z tym biednym piłkarzem, albo polityk palnie jakiś farmazon... wbij sobie do głowy że tutaj nie ma nic charytatywnie to jest biznes sprawny i fajny ale dalej biznes i gadanie o polityce to też właśnie czysty koniunkturalizm wbrew pozorom i jak ktoś napisał, straaaasznie miał pod górkę za sld i po ;-)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

nexus napisał/a:
Cytat:
Zamień się z nim. Prosta sprawa, zorganizować festiwal na pół miliona ludzi, w państwie prawa i sprawiedliwości.


jak ja kocham takie argumenty, jak piłkarz kopnie krzywo piłkę i ktoś to skrytykuje to też mówisz, żeby się zamienił z tym biednym piłkarzem, albo polityk palnie jakiś farmazon... wbij sobie do głowy że tutaj nie ma nic charytatywnie to jest biznes sprawny i fajny ale dalej biznes i gadanie o polityce to też właśnie czysty koniunkturalizm wbrew pozorom i jak ktoś napisał, straaaasznie miał pod górkę za sld i po ;-)


Ale że PiS od lat próbował dowalić Owsiakowi (szczególnie gdy rządził) to nie jest jakieś bajanie tylko czyste fakty. Co prawda bardziej próbowali uderzyć w WOŚP, ale w woodstock także. A że SLD czy PO to była lepsza władza niż PiS/PC (bo to w sumie jedna i ta sama partia - to tak na marginesie dla tych co mówią że niby Nowoczesna = PO) też nie ma co ukrywać.
 
 
 
clover93  
Lubi pieprzyć


Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 328
Skąd: Tarnów
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

skoro wychwala i nawołuje wszystkich by głosowali na przeciwników to oczywiste że mu nie pomagają a utrudniają, sam to napędza
 
 
nexus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Cze 2016
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

tak mu utrudniają życie, że WOŚP jest pokazywane w tej złej reżymowej TVP ;-) właśnie tego nie rozumiem, jak mu PiS śmierdzi to dlaczego nie przeniesie WOŚP do TVN czy Polsatu, zasięg odbiorców podobny... jedyne w czym PiS utrudnił życie Owsiakowi to "impreza masowa podwyższonego ryzyka" czyli w normalnym języku więcej kasy na ochronę można się zgadzać lub nie ale takie mamy prawo...
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 12 Sie, 2016   

A moim zdaniem to czcze gadanie Owsiaka jest tylko po to by utwierdzić nas w przekonaniu, że płot (który organizatorowi jest na rękę) jest winą złych rządów autorytarnych despotów a z drugiej strony ta agitacja ma na celu "ułatwić" powrót do władzy opcji przychylnej, dającej samoloty i $$$$$ :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 14 Sie, 2016   

clover93 napisał/a:
skoro wychwala i nawołuje wszystkich by głosowali na przeciwników to oczywiste że mu nie pomagają a utrudniają, sam to napędza


Gdzie nawoływał do głosowania na kogokolwiek? PiS o ile dobrze mi wiadomo próbował dowalić już w czasach gdy rządził po raz pierwszy - i tu nie chodzi tylko o pokazywanie finału w tej czy tamtej telewizji. Materiały anty-WOŚP w mediach propisowskich ukazują się także nie od wczoraj.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga