Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Skid Row
Autor Wiadomość
necropetar  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   Skid Row

Jak wrażenia po koncercie Skid Row? Muszę powiedzieć, że przed koncertem spodziewałem się glam rockowego pitu-pitu bo tak naprawdę nie znałem innych kawałków poza "In a darkened room" :) ale teraz muszę zwrócić honor. Naprawdę fajny koncert i było kilka numerów naprawdę czadowych jak "Kings of demolition", "We are the damned" czy "Slave to the grind". No i świetny kontakt z publiką :)
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 17 Sie, 2014   

Jeden z lepszych moich koncertów na tegorocznym PW :) Byłam kilkakrotnie na fali, raz nawet przez całą jedną piosenkę :o nie zapomnę tego uczucia do końca życia! :))
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Czw 21 Sie, 2014   

Ja tez pierwszy raz na zywo ich widzialem,choc juz niezle zrobiony bylem i podobalo,za 2miesiace wybieram sie na ich koncert,tym razem w klubie,no i zobaczymy jak przed mala publika zagraja
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 25 Sie, 2014   

Nie wiem, czy to Budka tak mnie zmęczyła, czy co, ale postałam przez 3 numery i zwinęłam się do namiotu stwierdzając, że dupy mi nie urywa. A fakt, że trochę na nich czekałam...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 06 Wrz, 2014   

Słabo, zabrzmieli jak jakiś garażowy zespolik - zespół niestety nie jest w stanie uciągnąć renomy, którą sobie wypracowali w latach 90. Pisałem o tym w innych tematach, napiszę znowu - 1000 razy lepszym wyjściem byłoby zaproszenie Sebastiana Bacha Solo - czyli byłego wokalisty Skid Row, który na żywo robi dużo lepszą robotę.
 
 
 
radek15pl3  
Forumowy prawiczek
Wiking

Wiek: 29
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 1
Skąd: Skwierzyna, Wrocław
Wysłany: Czw 11 Wrz, 2014   

Popieram. :) Poza tym, co do kontaktu z publicznoscia; jak dla mnie bylo stanowczo za duzo gadania ze strony Sollingera, a gadka w stylu, ze pokazujemy, ze umiemy/mozna sie bawic za darmo w ogole byla calkiem nie za miejscu (a byla w ktoryms momencie taka, tylko za cholere nie pamietam jak dokladnie brzmiala). Nie spodobalo mi sie jego podejscie, poza tym zaobserwowalem, ze wyszedl przed pierwszym utworem na scene (jeszcze z tylu) bez kurtki, zalozyl ja, tylko po to, zeby po paru minutach pierwszego utworu ja "widowiskowo" zdjac i rzucic w pizdu. :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group