Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Niez
Pią 13 Sty, 2012
Słoń D666A
Autor Wiadomość
Dyabeu  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 1
Skąd: Kielce
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   Słoń D666A

Witam chciałbym zapytać was czy kojarzycie tego wykonawce i co sądzicie na temat żeby zagrał w 2012 na PWS . Muzyka jaka sie ona zajmuję to HorrorRap Wielu z was zapewne zneguje ten pomysł lecz myślę że przynajmniej część ludzi jarało by się tekstami o kałużach krwi i pourywanych głowach to jedyny Raper którego słucham tu macie kilka linków
http://www.youtube.com/wa...feature=related



[video]http://www.youtube.com/watch?v=gLdLYuuytEc[/video]

http://www.youtube.com/re...ko%C5%84ca&aq=f ;-)

[video]link[/video] / A.
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Wydaje mi się, że Słoń nie pasuje zwyczajnie na woodstock. Pomijając już fakt, że grywa często i można go zobaczyć praktycznie w każdym większym mieście. Za chwile mi ktoś powie, że to nie ten sam klimat co na festiwalu, być może, ale na pewno to nie jest muzyka na PW. Nie owijając w bawełnę to mnie po prostu sporo jego wersów wkurwia i dostałbym niezłej bomby słysząc go na żywca i to jeszcze w atmosferze kompletnie odmiennej do realiów które stara się przybliżać swoją twórczością.
 
 
qwe999  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 34
Skąd: Police
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Słoń jest spoko, ale średnio, moim zdaniem, pasuje na Woodstock.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Moim też średnio, ale poszłabym z bananem na ryju.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Znam ,lubię..ale co do jego występu na PW mam mieszane uczucia..
 
 
 
Okociimek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2011
Posty: 26
Skąd: Brzesko
Wysłany: Czw 03 Lis, 2011   

Nie zamierzam mieć do czynienia z dresiarzami którzy za Słoniem się napatoczą jak i również Hip hopu którego nie znoszę... Jakby Przyjechał na Woodstock jakiś raper to by go pomidorami obrzucili ;P
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Łona?Proszę bardzo. L.U.C.?Dlaczegóż by nie? Ale Słoń?Panieee,daj pan spokój.To nie przejdzie.Ja jestem jednym z ostatnich,któremu po głowie chodziłoby jakieśkolwiek gatunkowe ograniczanie muzycznej oferty Wooda,ale chwilami-niektórzy forumowicze-zbytnio chcą dopasować własne (bywa,że bardzo specyficzne) gusta do profilu PW i to bywa drogą donikąd.
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

:shock: :-? :?: Serio przeszło Wam przez myśli żeby takie coś było na PW ??
Osobiście nie cierpię czystego rapu, ale rap rock, czy rapcore to już inna bajka.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Ja tam bym był wniebowzięty jakbym Słonia na PW posłuchał ale za cholerę nikt się na to nie zgodzi więc ... ;P

[video]http://www.youtube.com/watch?v=oc6KzGIv2AY[/video] tak by bardziej przybliżyć Twórczość Słonia z lepszej strony bo Twój kawałek jest przeciętny moim zdaniem bynajmniej ;P
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

pogięło was? Ja nie rozumiem jak w ogóle mogła pójść taka propozycja. Znam słonia bo go słucham czasem. Bekier nie pisz takich rzeczy... Dobrze że ty nie wybierasz zespołów na wood :D
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Lake Bodom napisał/a:
pogięło was? Ja nie rozumiem jak w ogóle mogła pójść taka propozycja. Znam słonia bo go słucham czasem. Bekier nie pisz takich rzeczy... Dobrze że ty nie wybierasz zespołów na wood :D


Nigdy bym ich nie chciał wybierać. Woodstock to nie mój festiwal i nie moje zachcianki. A gdybym już musiał to uwierz nie zmusiłbym was do słuchania słonia i wrzuciłbym kapele z których zadowolona byłaby większość. No jedynie Gentlemana bym was zmusił słuchać drugi rok z rzędu bo nie wybaczę jeśli w tym nie zagra :P
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Okociimek napisał/a:
Nie zamierzam mieć do czynienia z dresiarzami którzy za Słoniem się napatoczą jak i również Hip hopu którego nie znoszę... Jakby Przyjechał na Woodstock jakiś raper to by go pomidorami obrzucili ;P

DOKŁADNIE.
 
 
Bekier  
Lubi pieprzyć
Misanthrope czyli dziecko Nienawiści i Pogardy

Wiek: 31
Dołączył: 11 Cze 2011
Posty: 482
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

kaaarolina napisał/a:
Okociimek napisał/a:
Nie zamierzam mieć do czynienia z dresiarzami którzy za Słoniem się napatoczą jak i również Hip hopu którego nie znoszę... Jakby Przyjechał na Woodstock jakiś raper to by go pomidorami obrzucili ;P

DOKŁADNIE.


Czemu mnie nie dziwi iż wiek osób o takim podejściu naprawdę rzadko przekracza 17nastkę?
Rap to nie koks, hajs i dziwki ale zapewne wiecie tylko tyle ile słyszycie od swoich ubranych na czarno rówieśników latających po "sql" w koszulkach zespołów których nie wymienią nawet kilku płyt.

Wątpię iż za Słoniem zjechałoby się dresiarstwo. To raper z trochę innej półki niż hemp gru i firma więc... Naprawdę uwierzcie iż w rapie jest sporo dobrego przekazu, bitu, klimatu. A to co mówi się potocznie nigdy nie jest prawdą. Tak jak gadanie o metalowcach sataniści, tak gadanie o hip hopowcach dresiarze. Szczątka prawdy w jednym i drugim ;)
Za kilka lat jak już będę starym 25 letnim prykiem to się będę bał na Woodstock pojechać bo powiem iż słucham rapu a tu pomidor mi w ryj poleci... Zawsze uważałem iż durne jest to młode pokolenie jakie mamy teraz ale wychowująca się na alternatywnej muzie ma jakieś większe horyzonty myślowe patrząc chodź by na przekaz i inne otoczenie... Jakieś zmuszanie do myślenia... A tutaj nadal widzę podziały i podziały... Bah ;p

[video]http://www.youtube.com/watch?v=t8RgZerhflk[/video]
a teraz mi powiedzcie że Słoń to dresiarstwo i brak mózgu? ;| Nie dam nic z bardziej zawiłym tekstem zmuszającym do myślenia i zauważania metafor bo będzie jeszcze dla was za trudne mimo obrażania fanów Słonia jacy to z nich dresi x]

PS: ah żeby nie było iż bronie tutaj koncepcji "Słoń na PW" bo to iż ja osobiście bym go chciał nie znaczy, że mam wam narzucać swoją wolę i narazić się na późniejsze pier.... na forum jak to było źle i bla bla bla.
Po prostu bronię tutaj rapu i artysty przed potokiem IDIOTYCZNYCH słów x]
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Bekier napisał/a:
Wątpię iż za Słoniem zjechałoby się dresiarstwo. To raper z trochę innej półki niż hemp gru i firma więc... Naprawdę uwierzcie iż w rapie jest sporo dobrego przekazu, bitu, klimatu. A to co mówi się potocznie nigdy nie jest prawdą. Tak jak gadanie o metalowcach sataniści, tak gadanie o hip hopowcach dresiarze. Szczątka prawdy w jednym i drugim ;)


Zgodzę się w 100%.

Co więcej, osobiście pochodzę z "dresiarskiego" społeczeństwa - ludzie od Molesty, Hemp Gru, Pei i innych temu podobnych. Nic do nich nie mam - w końcu razem się wychowywaliśmy, razem biegaliśmy po ulicach i paliliśmy pierwsze papierosy. I powiem, że u mnie jest tak, że jak słyszą "Słoń", mówią "gówno".

Serio - nie powinniśmy Słonia porównywać do innych ekip. Tak jak powiedział Bekier - inna półka.
 
 
 
Gminnionim  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 7
Skąd: Wadowice
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Do Bekier. Czytając Twoje wypowiedzi kwestionowałbym że Ty masz mniej niż 15 lat.
 
 
 
Lake Bodom  
Rozkręca sie

Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 101
Skąd: Osiek
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Uwierz mi Bekier że zjechałoby się. UWIERZ ! Słoń jest jedynym który w nawijał o panterze i sepulturze. Ale to HIP-HOP. Dla tych osbrańców liczy HH i nic więcej. Uważam że współczesny rap jest głupi. I raczej nic tego nie zmieni. pfk, k44, słoń są jedyni których muzyka jest sztuką. Reszta? Banda.... Z resztą słonia nie będzie na woodstocku i uważam że dyskusja na temat tej muzyki która kompletnie nie pasuje na wood i na szczęście jej tam nie będzie, jest zbędna :) 70% raperów to w moim mniemaniu buraki 99% fanów ... hehe, bez mózgi.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Gminnionim napisał/a:
Do Bekier. Czytając Twoje wypowiedzi kwestionowałbym że Ty masz mniej niż 15 lat.


kwestionować - podawać w wątpliwość słuszność czegoś lub zaprzeczać czemuś

Bekierowi pewnie miło, że potwierdzasz, iż ma więcej niż 15.

Cytat:

Dla tych osbrańców liczy HH i nic więcej.


A potem się dziwcie ludzie, że nas wyzywają. Czujesz się dobrze, kiedy słyszysz na ulicy "Brudas"? Nie? To sama bacz na słownictwo.

Cytat:

k44, słoń są jedyni których muzyka jest sztuką.


Nie uważam, żeby k44 był współczesny.

Cytat:

Z resztą słonia nie będzie na woodstocku


Z jaką resztą?

Cytat:

bez mózgi.


bezmózgi, jak już.


Dziecinne. 99% fanów nie znasz, a generalizujesz. Heh, uwielbiam to.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Rzadko się zgadzam z Bekierem ale tym razem i ja mu przyznam racje..nie sądzę żeby niewiadomo ile ludzi się zjechało na Słonia. Poza tym jakby tak przeprowadzić sonde na PW to na pewno by się znalazła spora grupa osób słuchających oprócz rocka, reggae i metalu również hh, więc..wszyscy to bezmózgi? Szkoda gadać. Zresztą Ossie wszystko podsuwmowała.
 
 
 
IRITH  
Lubi pieprzyć

Dołączyła: 24 Sie 2011
Posty: 315
Skąd: Pomorze
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Pomijając już całą dyskusję o "obsrańcach i brudasach" myśle,że taki rodzaj muzy na Woodstock zwyczajnie nie pasuje.
 
 
01Bob  
Forumowy prawiczek
.

Wiek: 39
Dołączył: 12 Sie 2011
Posty: 42
Skąd: Wr
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

vin napisał/a:
na pewno by się znalazła spora grupa osób słuchających oprócz rocka, reggae i metalu również hh

Odważne stwierdzenie. Chyba że piszesz o tych osobach, które słuchają wręcz każdego gatunku muzyki. Tylko wtedy pokaż mi ile z tych osób tak na prawdę korzysta z muzyki, którą serwuje się na PW i potrafi się w pełni bawić (pomijając osoby w głębszej fazie upojenia alkoholowego, bo to również równa się z chęcią do balowania przy wszystkim co grają).
Nie zaprzeczam, że są takie osoby które jednak słuchają czystego rapu, jednak nie sądzę aby to była taka spora część osób przyjeżdżających na PW.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 04 Lis, 2011   

Czy ja wiem czy odważne, mi się wydaje, że naprawdę sporo osób słucha przykładowo rocka i hh czasami też, bynajmniej ja takich znam (zresztą sama słucham czasami ) i uważam, że korzystam z muzyki, którą serwuje PW..chociażby dlatego, że na swój pierwszy PW pojechałam właśnie dla muzyki (klimatu nie znałam, nie jeździli moi znajomi, nie słyszałam opowieści, nie oglądałam filmików).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania