Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
namioty śpiwory materace
Autor Wiadomość
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   namioty śpiwory materace

miłej zabawy ; )
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Z zeszłego Woodstocku mam duży 4 osobowy namiot. Podstawa 240 x 300 cm, wysokość 170 cm. Został okazyjnie zakupiony na allegro za 100 zł kilka miesięcy przed Woodstockiem. Dwa miesiące temu zakupiłem matę sampopomującą (około 70 zł) i duży, porządny śpiwór (około 100 zł). Sprzęt biwakowy warto kupić kilka miesięcy przed Woodem. Można spokojnie trafić na okazję...
 
 
 
Dzika Wózkowa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 29
Skąd: Włocławek
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

marcinin napisał/a:
Z zeszłego Woodstocku mam duży 4 osobowy namiot. Podstawa 240 x 300 cm, wysokość 170 cm. Został okazyjnie zakupiony na allegro za 100 zł kilka miesięcy przed Woodstockiem. Dwa miesiące temu zakupiłem matę sampopomującą (około 70 zł) i duży, porządny śpiwór (około 100 zł). Sprzęt biwakowy warto kupić kilka miesięcy przed Woodem. Można spokojnie trafić na okazję...


Trzeba jeszcze wiedzieć że sie jedzie kilka miesięcy przed. Nie trafiliście na żadne promocje w marketach w ostatnim czasie? My poszukujemy...
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

No i przede wszystkim nożyk porządny. Ja zawsze biere SwissTool Victorinoxa. Jedyny minus, to brak nożyczek. A tak to nie do zdarcia, jak to szwajcary.
 
 
 
KosmyK94  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Cze 2013
Posty: 13
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja w zeszłym roku w tesco za namiot 4-osobowy zapłaciłem 49 zł :)
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja mam namiot za 55 zeta kupiony w Jysku. Wytrzymał cztery Woody i tripa po wybrzeżu gdzie codziennie do środka był pakowany rower. Bez większych podtopień i podarć. Podejrzewam że wytrzyma jeszcze drugie tyle.
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

oglszam, ze w biedrze sa za 15 pln materace dmuchane jedno osobowe. jakies welurowe. doopy nie urywajom ale mozna ogarnac
 
 
 
cipciak  
Lubi pieprzyć
Grindmaniac!


Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 312
Skąd: Żarów
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

tylko nie sołtysik napisał/a:
oglszam, ze w biedrze sa za 15 pln materace dmuchane jedno osobowe. jakies welurowe. doopy nie urywajom ale mozna ogarnac


zara pójdę obadać czy w mojej też są, jak będą kupie dla testu wrzuce foty :D
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Was też wkurwiają te piszczące pompki do materaców?
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja się w tamtym roku pierwszy raz przygotowałem i pojechałem z całym sprzętem, a potem się okazało że większość potrzebnych rzeczy była dostępna w Lidlu i to wyjątkowo tanio...
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

A dla tych, którzy mają już namiot i czasem im się dobrze powodzi, a nawet i przelewa polecam impregnacje materiału. po takich słonecznych uctockach i innych wypadach nic dziwnego, że w końcu materiał przepuszcza, bo przez promieniowanie UV od słońca traci swoje właściwości. sam używam Nikwax TENT GEAR 30-40zł raz na 2 lata i nie budzę się w kałuży i nie muszę się bawić z foliami na każdy wyjazd...
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja mam wątpliwości czy taniemu namiotowi impregnacja coś da...
 
 
 
Dzika Wózkowa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2014
Posty: 29
Skąd: Włocławek
  Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

marcinin napisał/a:
Ja mam wątpliwości czy taniemu namiotowi impregnacja coś da...


Mój tani namiot przeciekał nawet podłogą. Miało to swój plus, bo jak nas zalało na górce to większość wody sama wypłynęła <prysznic>
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

swój 4os, 5 lat temu kupiłem za niecałą 100, więc nie jest to nic dobrego, po 2 sezonach przy opadach zaczęło mi się powodzić, i po impregnacji było ok. teraz już nowy śodek zakupiony i w weeckend będzie profilaktycnza impregnacja. ale faktycznie nie na wszystkie może działać...ale czemu by nie spróbować
 
 
Ivan  
Coś już napisał
HOPEfan.tv


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 68
Skąd: Poznań
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja ma od hm 5 lat -> CAMPUS VAIL 4, kupiony za jakieś 500 zł wtedy. Do dzisiaj daję radę, trochę przed sezonem impregnatem i cały czas wyjazdowy daję radę :) bez najmniejszych obaw :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja spałam w 2 taniochach. W jednym ktoś złamał pałąk przy przedsionku, więc tropik nie był napięty - w namiocie była powódź, woda przechodziła również przez podłogę. Drugi miał beznadziejne rurki i po 1 dniu przestał spełniać swoją funkcję - zwyczajnie się złożył. Potem sypiałam w wielkim starym namiocie kumpeli i był świetny. Nie chciałam kupować marketówy ze względu na złe doświadczenia (2 pierwsze namioty to ten typ). Impregnat mam w domu, bo był używany na wyjazdach w góry (na butach; jest uniwersalny), słusznie przypomnieliście mi że można go użyć również na namiocie.
I mam małe pytanie - czym wbijacie śledzie? Ziemia bywa twarda, moje japonki się nie nadają, podobnie jak glany (bieżnik).
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

kizia napisał/a:
czym wbijacie śledzie? Ziemia bywa twarda, moje japonki się nie nadają, podobnie jak glany (bieżnik).

Kamieniem, młotkiem, butem...chociaż brałem również udział w zawodach we wbijaniu śledzi czołem, ale to chyba już ostateczność ;)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

No nie wiem czy opłaca się specjalnie brać młotek :P Buty, jak mówiłam, mam nieprzystosowane :P
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

no jak glanem nie potrafisz wbić śledzia, to lepiej weź młotek...albo po protu poproś kogoś , na pewno znajdzie się obok ktoś kto potrafi potraktować śledzia z glana tak żeby mu się już wychodzić nie chciało
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Ja mam 4 osobowy namiot, świeżutko kupiony za 200zł. Wymiary 215 na 460 w sumie. Wysokość od 120 do 145 ;)
Śledzie wbijam saperką. Materacy nie biorę, tylko karimatę i śpiwory. W tym roku nawet poduszki :D
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

kiedyś jeździłem na wooda tylko z kostką i wystarczyło żeby się spakować. a teraz, masakra, samochód, namiot, śpiwory, materac, pompka(oczywiście elektryczna podłączana po zapalniczkę samochodową), łopata, młotek, piła, siekiera, gwoździe, kuchenka do gotowania, krzesełka rozkładane, latarki ze 2 i masę innych rzeczy, którę użyję w sumie raz a potem leżą w aucie, ale jak życie na chwilę ułatwiają....jednak im starszy, tym głupszy i wygodniejszy się robie...tak sobie myślę, że jak kiedyś mi przyjdzie do głowy jechać na wooda i zapłacić 200zł za tiocamp to znak, że trzeba przestać się tam pojawiać...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania