Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Koncerty nadprogramowe
Autor Wiadomość
Rosa  
Lubi pieprzyć
Co ty wiesz o sztuce!?


Wiek: 34
Dołączyła: 05 Wrz 2011
Posty: 455
Skąd: Narnia
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   Koncerty nadprogramowe

Czyli ani te na dużej, ani na małej, ani na krisznowej, również w obrębie pola, często organizowane spontanicznie. Ja na ten przykład miło wspominam ,,koncert" z dnia 31 lipca pod kontenerem przy drodze na ASP, gdzie jacyś panowie zacinali kawałkami Dżemu (jeden gitarzysta z długimi blond włosami solo na elektryku, drugi rytmiczny na pudle w koszuli z Matką Boską, oraz perkusista tłukący pałeczkami w co popadnie).
Kolejny, dzień lub dwa później - zespół Armia Dzieci na scenie PJ - dzieciaki tak dały w pióra, że Arka Noego mogłaby się od nich uczyć ;D
Na koniec jeszcze inny, w sumie takie wspólne śpiewo-granie w namiocie Play podczas tej mega ulewy - dzięki wszystkim tam obecnym za świetną zabawę!
 
 
malkusso  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Wszytko, tylko nie obrazaj Arki Noego, zaluje ze nie bylo ich w tym roku. Ja to wspominam calonocne granie na perkusji-kranie, to to byly koncerty! ;)
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Ja wspominam środowo-nocne śpiewanie z sąsiadami czego się dało, po którym wysiadł mi głos prawie całkowicie... Budzę się w czwartek rano i co...? Śpiewać trzeba dalej! :D Koncerty na kranach były świetne, dodawały uroku chwili siedzenia w tym wybornym "pachnącym" miejscu :)
 
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

W drodze na gastro po prawej od głównej ulicy, trochę wgłąb namiotów zbudowane było podwyższenie z drzew. Razu pewnego zastałam koncert tam, idąc coś zjeść. Panowie udawali, że grają muzykę, która leciała w tym czasie z Dużej Sceny- jak dla mnie takie akcje to kwintesencja Wooda :)
 
 
malkusso  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Skierniewice
Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

Albo koles który grał na perkusji dokladnie na przeciwko duzej sceny, w lasku. Robił show, ty bylo jakos chyba w srode
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

ten koleś na perce grał chyba codziennie, w pon jak przyjechałam to już go słyszałam wieczorem, później już tak nie chodziłam ale poniedziałek, wrotek, środa wieczorami grał na bank. Całkiem sporo osób się tam gromadziło, choć koleś nie grał jakoś zajebiście. Nawet pogo było z tego co pamiętam. czasem tylko muzę puszczali na fulla i była niezła biba :D
 
 
dydaa  
Rozkręca sie
:D


Wiek: 32
Dołączyła: 01 Mar 2012
Posty: 274
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: Pią 10 Sie, 2012   

też byłam na "koncercie" przy kontenerze ;p bardzo fajne grali ;p pamiętam jeszcze wspólne śpiewanie Strachów na górce asp ;p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group