Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Haydamaky
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   Haydamaky

ukraiński zespół grający mieszankę ska, reggae, rocka, dubu i tradycyjnej muzyki ukraińskiej. Sami nazywają siebie "Ukrainian Dub Machine", a muzykę, którą grają, "Hucuł-Punk", "Karpatian-Ska" i "Kozak Rock".



Info z oficialnej strony Hare Krishna.
KLIK

[video]http://www.youtube.com/watch?v=p05tDEyJbAk[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=UXWMFspdKZk[/video]
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

no kurwa, jak nie dotrę (bo grają w środę) to będę załamany :) toż to jedno z woodstockowych marzeń :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

:O,cóż za radość.Już myślałam,że ta scena dała już z siebie bardzo dużo i wiele więcej nie wciśnie,a tu proszę:D Duża scena powinna być małą :D
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

Ja jebie :D najciekawszy koncert wooda. Ale pięknie ! :) Krishna zgniotła dużą, ale w sumie mówiłem to już kilka zespołów do tyłu ;p
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

kijana napisał/a:
Ja jebie :D najciekawszy koncert wooda. Ale pięknie ! :)

Oni to nawet z Biednarkiem mogą grać,a pójdę :D
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

Biednarka nawet bym nie zauważył :) Fajnie fajnie, będzie mega skocznie.
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

Już dawno miałem ochotę ich usłyszeć i o proszę, będzie okazja! :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 16 Kwi, 2013   

Muzyka muzyką, ale jak dla mnie występ zespołu mającego w repertuarze takie piosenki jak ta: [video]http://www.youtube.com/watch?v=nkowgkmB4_4[/video] jest lekkim nietaktem. Nie mówię już, że grając na woodstocku grali tą piosenkę na znak "polsko-ukraińskiej przyjaźni" co jak dla mnie zakrawa wręcz o chamstwo (może to mocne słowo - ale naprawdę inaczej się tego nazwać nie da). Sama nazwa zespołu też kojarzy się źle (polecam poczytać coś niecoś o hajdamakach). Mnie na tym koncercie na pewno nie będzie.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

KazikHansen napisał/a:
Muzyka muzyką, ale jak dla mnie występ zespołu mającego w repertuarze takie piosenki jak tajest lekkim nietaktem. Nie mówię już, że grając na woodstocku grali tą piosenkę na znak "polsko-ukraińskiej przyjaźni" co jak dla mnie zakrawa wręcz o chamstwo (może to mocne słowo - ale naprawdę inaczej się tego nazwać nie da). Sama nazwa zespołu też kojarzy się źle (polecam poczytać coś niecoś o hajdamakach). Mnie na tym koncercie na pewno nie będzie.


Masz rację! Ich występ na PW jest z pewnością wstępem do kolejnych najazdów na RP! Chcą muzyką uśpić naszą czujność! A istnienie zainicjował tajny ruch ds.chamstwa dla Polski na podstawie faktów dawnych. Dobrze,że nas uświadomiłeś.
Wikingowie też nas rabowali,zakaz zgrania zespołom ze Skandynawii! należy wprowadzić! Póki co protestować swoją nieobecnością!
Nieobecność na Woodstocku! Jest zbyt blisko granicy-to się kojarzy! Poza tym jak można po tym wszystkim spokojnie bawić się miedzy Niemcami?! Nie jedź na Woodsotck,protestuj!:D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Chyba ktoś mnie źle zrozumiał. Jak dla mnie jeśli ktoś w piosenkach śpiewa o Banderze (a głównie o to mi chodziło pisząc "chamstwo") i gra o nim piosenkę na znak "polsko-ukraińskiej przyjaźni" to jest to po prostu śmianie się ludziom w twarz. Nie mówiłem nic o Niemcach czy Skandynawach, bo nie o to mi chodziło - do samych Ukraińców też nic nie mam, ale w momencie kiedy jawnie dopuszcza się na ukraiński nacjonalizm (bo taką ideologię prezentował Bandera, który zainicjował całą akcję w wyniku której poniosło śmierć wielu Polaków, ale także i Ukraińców - żeby nie było że tylko o to mi chodzi) na festiwalu, który rzekomo promuje jakąś taką ogólną tolerancję (nie wiem jakie jest pozostałe przesłanie zespołu, ale jak dla mnie już ta piosenka świadczy że coś niedobrego jest na rzeczy), to ja bym np. prosił o występ jakiegoś zespołu pokroju Konkwista 88. Teraz mi pewnie ktoś wyjedzie, że śpiewanie o Banderze i o tym że UPA (ten trzeci syn z piosenki, który "poszedł do Bandery" - no bo jak interpretować to inaczej) to byli dzielni wojownicy o wolność i że Ukraińcy też mają prawo do bohaterów - ale niech mi ktoś powie - którzy bohaterowie dopuszczali się ludobójstwa na szeroką skalę?
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Tylko czemu grają wiele koncertów w Polsce, nagrywając piosenki z Polskimi artystami, grając na koncertach Punky reagge live. Hmm :)
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

Bo mało kto zna rosyjski (ukraiński) żeby zrozumieć ich teksty?
Bo przez "poprawność polityczną" w szkołach nie uczą o UPA i innych zbrodniach naszych wspaniałych sąsiadów?
Jak dla mnie to niech wypierdalają i mam nadzieję, że przypadkiem nie zawędruję pod scenę kriszny kiedy oni tam będą.
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Śro 17 Kwi, 2013   

To chyba do szkoły nie chodziłeś. A no tak, nikt nie zna w Polsce ukraińskiego języka, a Voo Voo, Biednarek, czy tam Pablo Pavo nie wiedzą o czym śpiewają. Pierdolenie :)
 
 
blitecat  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Suwałki
Wysłany: Czw 18 Kwi, 2013   

kusturica, leningrad, haydamaky i kiril... polskich zespołów oczywiście nie liczę :) słowiańsko w tym roku, jak najbardziej jestem za!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime