Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Fotki - szukajcie się
Autor Wiadomość
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
  Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   Fotki - szukajcie się

https://picasaweb.google.com/103205392748256622493/Woodstock2014?feat=directlink
 
 
xxl
Gość
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

niestety nic tam nie ma :(
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

xxl napisał/a:
niestety nic tam nie ma :(



a teraz działa?
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Najn, ale to raczej coś z samą Picassą a nie z tym konkretnym linkiem/albumem :)
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Nie wiem co wam nie działa. Normalnie widać zdjęcia. Albo masz może koleżanko ustawioną galerię tylko dla osób zalogowanych albo coś. (nie wiem nie znam się ale się wypowiem)
 
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Teraz to co innego ;) Serwery gugla miały jakiś zgon wcześniej i tyle.
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

DJPreZes napisał/a:
Teraz to co innego ;) Serwery gugla miały jakiś zgon wcześniej i tyle.


gdyby znowu zezgonił...

https://www.facebook.com/...52540649&type=3
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   Re: Fotki - szukajcie się

sabina napisał/a:
https://picasaweb.google.com/103205392748256622493/Woodstock2014?feat=directlink


Oglądaliśmy właśnie z dziewczęciem cały zestaw i po prostu spłakaliśmy się ze śmiechu :) Masz rewelacyjną zdolność do wyszukiwania świetnych tematów / motywów, gdyby jeszcze połączyć to z lepszym technicznie poziomem, mielibyśmy jeden z najlepszych zestawów woodstockowych zdjęć ever. Bomba!

(przy okazji zobaczyliśmy, jak wiele nas ominęło, bo trochę w tym roku, eeee, spożyliśmy ;) )
 
 
mclarenlbn  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 3
Skąd: lublin
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Posiada ktoś jeszcze jakieś zdjęcia ? Wepchałem ryj przed mnóstwo aparatów, liczę na to, że się gdzieś znajdę :D
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

własnie własnie wlaśnie więcej zdjęć poproszę! a szczególnie pooszukuje pana, który robil zdjęcia dla dziewczyn w maskach, chce zobaczyć jak wyglądałam <haha>
 
 
szermiona  
Forumowy prawiczek

Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Fajnie by było jakby ktoś wrzucił jakieś zdjęcia z błota, bardzo mi na nich zależy, bo chyba tam mam najwięcej zdjęć :)
 
 
matek697  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 21 Lip 2014
Posty: 4
Skąd: 49300
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

Siebie nie znalazłem ale kilka charakterystycznych miejsc/transparentów rozpoznałem.
Mammobus :D Za "Dobzi ludzie" kolega się rozbił z ekipą i tamtędy przechodziłem :)
 
 
Światłeto  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 03 Sie 2014
Posty: 5
Skąd: Warszawa, Polska
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

obok Dobzi Ludzie była nasza ekipka Mińsk Mazowiecki + bliższe/dalsze okolice :D

fajne kadry, Woodstock niby wdzięczny temat do zdjęć ale i tak trochę drygu trzeba mieć, Tobie to spoko wychodzi :)

czy na jednym ze zdjęć jest tratwa? pamiętam, że gadałem z kimś, kto twierdził, że przypłynął tratwą :D
 
 
tvoff  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Paź 2011
Posty: 19
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

http://muzyka.interia.pl/...duze,1782066,9,

chyba się zakochałem w tej pani - może ktoś ją zna ;) ?? Jeśli tu jesteś, odezwij się na PW :)

a swoją drogą - robił ktoś zdjęcia na Nagiej Mili? Podawałem po zakończonym biegu maila jednemu fotografowi ale na razie brak odzewu, a szkoda :D
 
 
sabina  
Coś już napisał


Wiek: 57
Dołączyła: 25 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Jelcz-laskowice
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   Re: Fotki - szukajcie się

argasek napisał/a:
sabina napisał/a:
https://picasaweb.google.com/103205392748256622493/Woodstock2014?feat=directlink


Oglądaliśmy właśnie z dziewczęciem cały zestaw i po prostu spłakaliśmy się ze śmiechu :) Masz rewelacyjną zdolność do wyszukiwania świetnych tematów / motywów, gdyby jeszcze połączyć to z lepszym technicznie poziomem, mielibyśmy jeden z najlepszych zestawów woodstockowych zdjęć ever. Bomba!

(przy okazji zobaczyliśmy, jak wiele nas ominęło, bo trochę w tym roku, eeee, spożyliśmy ;) )


haha...ktoś musi spożywać, aby ktoś mógł pracować :)) jak się dorobię aparatu (bo na razie mam zabawkę), to zrobię cosik lepszego ;))

[ Dodano: Pon 04 Sie, 2014 ]
Światłeto napisał/a:
obok Dobzi Ludzie była nasza ekipka Mińsk Mazowiecki + bliższe/dalsze okolice :D

fajne kadry, Woodstock niby wdzięczny temat do zdjęć ale i tak trochę drygu trzeba mieć, Tobie to spoko wychodzi :)

czy na jednym ze zdjęć jest tratwa? pamiętam, że gadałem z kimś, kto twierdził, że przypłynął tratwą :D


tak, to jest ta tratwa i tratwonicy ;)) wiesz, przekonalam się na własnej skórze, że oprócz drygu trzeba miec także kondycję...co ja się nachodziłam, to moje <olaboga>
 
 
Dibromo  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 26 Lip 2014
Posty: 5
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

A ja szukam zdjęć dziewczyny w krótkich włosach w czarnych ogrodniczkach, cała pomalowana na biało. Widział ktoś?
 
 
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 42
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

mclarenlbn napisał/a:
Posiada ktoś jeszcze jakieś zdjęcia ? Wepchałem ryj przed mnóstwo aparatów, liczę na to, że się gdzieś znajdę :D


Ja będę miał trochę, ale musicie uzbroić się w cierpliwość - dopiero co przyjechałem, klisza/slajd, slajdy w moim ulubionym punkcie wywołują raz w tygodniu, etc. ;)
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 04 Sie, 2014   

niecierpliwie oczekuję na zdjęcia z koncertu Skid Row, bo wielokrotnie byłam na fali i jeśli nie uchwycił mnie żaden aparat to będę w głębokiej rozpaczy :((
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Zdjęć mamy prawie 5 tysięcy. Zewsząd. Ale zanim to ogarniemy, to minie ze sto lat :D
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Ja się zastanawiam, czy moje "Free Viking Rapes" ktoś ogarnął
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

A ja bardzo liczę na zdjęcia z koncertu Volbeat. Byłam gdzieś tam zawsze pod sceną, więc chciałabym bardzo się gdzieś załapać, taka pamiątka by była :(
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga