Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Narkotyki na Woodstoku
Autor Wiadomość
amorel  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 9
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   Narkotyki na Woodstoku

Ogólnie to sie nigdy w życiu nie zetknałem z narkotykami ..no moze tylko z trawką i tak z ciekawosci pytam może ktos z was zetknał sie tam z narkotykami?
 
 
leeloo1990  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 6
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Miałam nieszczęście zetknąć się z osobami, które kontakt z narkotykami miały aż zbyt intensywny :roll: No ale wiadomo, jak się taka kupa ludzi zbierze to wśród nich będą i ćpający i pijący na umór, złodzieje, agresorzy i inne pałętające się tałatajstwo.
 
 
Lola  
Rozkręca sie
Amen.

Wiek: 34
Dołączyła: 03 Paź 2008
Posty: 164
Skąd: inąd.
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

w moim obozie też parę osób paliło trawkę. nic więcej.
 
 
 
wiewiórka oi  
Forumowy prawiczek
JABOL PUNK


Wiek: 36
Dołączyła: 13 Lis 2008
Posty: 33
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

Trawkę to ja sama paliłam :) ale nic więcej. Miałam też na tyle szczęścia nie widzieć nikogo kto by coś gorszego cisnął, ale jak wiadomo ludzi jest od cholery, więc kto przyjeżdża z zamiarem zaćpania się, to to zrobi... No cóż, ludzie są różni.
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 15 Lut, 2009   

a widziałem ludzi biorących psychotropy wciągających palących. Nigdy nie widziałem nikogo ze strzykwą. Generalnie woodstock to nie jest zbieranina złych ludzi tylko obraz naszego społeczeństwa. Jak ktoś ćpa na osiedlu to jak jedzie na wood to też tam ćpa i odwrotnie - raczej osoby , które nie ćpają na co dzień na woodstocku też nie należą na największych narkomanów.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

trudno żeby w nawale tylu osób nikt nie zażywał narkotyków nawet tych najcięższych...
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Śro 25 Lut, 2009   Narkotyki

Zaciekawiło mnie to...Jaki macie stosunek do ludzi ćpających ? Uwarzacie, że robią coś złego ? Czy raczej zlewa wam to(w końcu nie wasze zdrowie, nie ?). Wiem, że woodstock jest NIBY antynarkotykowy, ale pomimo to jest tam wielu entuzjastów trawki. Jak są tam postrzegane narkotyki ?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

oby tylko trawki.. jak dla mnie, dopóki się mnie nie czepiają, to niech robią co chcą.. większość z tych ludzi wie dobrze co robi i z czym wiążą się narkotyki, więc jest to ich wybór - mniej lub bardziej świadomy.. każdy ma swój rozum
ja poza trawką nigdy nic nie tknęłam i z takimi ludźmi się nie zadaję, wole się schlać i rano niech mnie zabije mega-kac, ale narkotyki - NIE
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Trawka to nie narkotyk. Ale i tak trzeba uważać :) NIe chciałbym aby ktoś w moim otoczeniu brał w żyłę. Jak będzie palił albo wciągał jakoś to przezyję.
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

A ja nie ukrywam, że nie przepadam, gdy ktoś w moim towarzystwie coś pali, wciąga, najogólniej rzecz ujmując "bierze". Choć na woodstocku jestem bardziej tolerancyjna, więc dopóki cała wioska się nie spali w jednym czasie, to pewnie nic nie powiem.
Może traffka to nie narkotyk i może nie szkodzi, jeśli pali się ją od czasu do czasu. Ale gdy po wieloletnim jej paleniu ktoś biega w nocy z nożem po korytarzu akademika, to już nie jest normalne...
 
 
 
PianA  
Moderator
chlap chlap


Wiek: 40
Dołączył: 11 Kwi 2008
Posty: 666
Skąd: gliwice
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Chcesz to bierzesz co chcesz, nie chcesz nie bierzesz i tyle w tym temacie.
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

no. do poki nikt nikogo nie zmusza do niczego to jest dobrze. sprawa juz sie komplikuje jesli ktos kogos do czegos namowi. mnie mama namawia zebym przestal pic. i to juz zle. bo to wszystko polega na wlasnej woli. o.
 
 
 
Eclaircie  
Rozkręca sie
Trochę słodyczy,ale z pieprzem proszę!


Wiek: 33
Dołączyła: 30 Paź 2008
Posty: 208
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

dokładnie. niech każdy robi co mu się podoba. Jeśli mój znajomy da sobie przy mnie w żyłe,automatycznie już nie jest moim znajomym,bo ja nie chce na to patrzeć. wciąganie jeszcze ogarniam a palenie jest ok ,także tyle na ten temat ;)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

ja wciagam i moi znajomi tez. tyle ze tabake. hehehhe wlasnie czas na relaks.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

noo tabaka dobra jest ;P ale jeżeli chodzi o narko to ja nie preferuje :) tak jak ktoś napisał, wole mieć rano kaca po wypitych hektolitrach alkoholu niż brać te gówna. Jeżeli chodzi o samą trawkę, to mam kumpli którym po nieustannym palnie we łbach im się poprzewracało. Do tego również mam stosunek raczej sceptyczny. W moim towarzystwie narkotyków nikt nie bierze a jak by brał został by skrytykowany ;)
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

pewnie masz na mysli gulina z tym paleniem heheh i przestawianiem w glowie. choc moge sie mylic.
 
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

no jego, mucha, dosię, jezusa... starzy dobzi kumple, którzy są już tylko znajomymi...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

no niestety, większość ludzi uważa trawę za niegroźny "umilacz" ale niestety i ona potrafi po jakim czasie z człowieka debila zrobić.. a szkoda niektórych
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Sister Midnight napisał/a:
no niestety, większość ludzi uważa trawę za niegroźny "umilacz" ale niestety i ona potrafi po jakim czasie z człowieka debila zrobić.. a szkoda niektórych

Jak każda używka. Alkohol też może z człowieka debila zrobić a jednak nie jest zabrniony.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

dlatego tyle ludzi domaga się legalizacji marihuany w Polsce;] a alkohol.. no cóż, nie można wszystkiego ludziom zabronić, z resztą jak widać, większość rzeczy nie musi być legalna, żeby można było z tego korzystać..
 
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   

Ja znam ludzi którzy palą trawkę naprawde od czasu do czasu i pomimo że nie jestem tego zwolenniczką, to powiedzmy że jest to ok. Ale znam też ludzi, którzy na początku też mówili, że trawa to umilacz, że to jak piwko itd - i przegieli. Przegieli i to ostro, bo od trawy albo im się mózgi zlasowały, albo poszli o krok - albo i kilka - dlaej. Ci ludzie niestety przeważają i to właśnie dlatego jestem przeciw... Ale jak to Piana powiedział:
PianA napisał/a:
Chcesz to bierzesz co chcesz, nie chcesz nie bierzesz i tyle w tym temacie.

:->
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group