Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszka Holland
Autor Wiadomość
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   Agnieszka Holland

Na 20. Przystanku Woodstock gościem Akademii Sztuk Przepięknych będzie Agnieszka Holland - światowej sławy reżyserka, pierwsza w historii kobieta-prezydent Europejskiej Akademii Filmowej.
Więcej o Pani Agnieszce przeczytacie na http://www.filmweb.pl/person/Agnieszka+Holland-241
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

Wstyd się przyznać, ale nie znam zbytnio jej twórczości - widziałem chyba tylko "W ciemości". Mimo to uważam, że to bardzo ciekawa opcja na ASP, jestem zadowolony. Znając życie, to raczej nie wpadnę, ale wszystko jeszcze może się zdarzyć.
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

Super! I tacy właśnie ludzie powinni pojawiać się w ASP! Jest jednym z reżyserów genialnego serialu "The Wire", gdzie bardzo "ciekawie" przedstawiła Polaków mieszkających w USA. :D Mam nadzieję, że spotkanie nie będzie o zabójczej porze i uda mi się wpaść.
 
 
tutejszy  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: po sąsiedzku:-)
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

Spotkania są z reguły w godzinach okolopołudniowych, tak, że na pewno uda się wpaść będąc względnie trzeźwym ;)) Melduję się, to może być bardzo ciekawe.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Maj, 2014   

O tak, jeśli rozmowa będzie o twórczości to jak najbardziej. Obawiam się jednak, że wątek urokliwej córki będzie wątkiem przewodnim, dlatego ja spotkanie odpuszczę i ewentualnie obejrzę pozniej w necie. Czas przeznacze na zakupy w kostrzynie- mam nadzieje że będzie mega upał w tym roku i będę mógł się ochłodzic przepysznym tyskim przeleżałym w biedronkowej zamrażarce ;)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 02 Maj, 2014   

No i to jest propozycja. Będę.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

ia_nn napisał/a:
Obawiam się jednak, że wątek urokliwej córki będzie wątkiem przewodnim,

A czym tak wyróżnia się jej córka, poza faktem, że otwarcie mówi o tym, że jest lesbijką?
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 20 Cze, 2014   

aqu32 napisał/a:
ia_nn napisał/a:
Obawiam się jednak, że wątek urokliwej córki będzie wątkiem przewodnim,

A czym tak wyróżnia się jej córka, poza faktem, że otwarcie mówi o tym, że jest lesbijką?


Też nie jestem w stanie złapać co ów iann miał na myśli ;)
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Ta antypolska komunistka, nie podziękuje. Co do najlepszego serialu jaki widziałem "The Wire" to reżyserowała tylko jeden epizod, więc nie ma się czym podniecać.
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Pro Polska Kapitalistka!!!!!!!!!!!!!!!11111111111111111 tylko wolny rynek
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Wto 01 Lip, 2014   

Dobra rezyserka, ceniona w kraju i zagranica. Z pewnoscia ma wiele ciekawego do powiedzenia na temat swojej pracy.
Kogo obchodzi jej corka? Kim jest, poza bycie corka swojej mamy?
No coz takie czasy celebryci rodem z tanca z gwiazdami czy innego dziadostwa.
Agnieszka Holland jest glownie rezyserka, a nie matka swojej corki, i zapewne z tego powodu ja zaproszono.
Skoro Holland w Polsce spotyka sie z taka krytyka ( antypolskosc i cos tam jeszcze) to nie ma co sie dziwic pol miliona ludzi sciagnelo ''Last Minute'', bo tam wychwala sie prawdziwie polskie tradycje ;)
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

benyk33 napisał/a:
Dobra rezyserka, ceniona w kraju i zagranica. Z pewnoscia ma wiele ciekawego do powiedzenia na temat swojej pracy.
Kogo obchodzi jej corka? Kim jest, poza bycie corka swojej mamy?
No coz takie czasy celebryci rodem z tanca z gwiazdami czy innego dziadostwa.
Agnieszka Holland jest glownie rezyserka, a nie matka swojej corki, i zapewne z tego powodu ja zaproszono.
Skoro Holland w Polsce spotyka sie z taka krytyka ( antypolskosc i cos tam jeszcze) to nie ma co sie dziwic pol miliona ludzi sciagnelo ''Last Minute'', bo tam wychwala sie prawdziwie polskie tradycje ;)


Nie ma co brać na poważnie tego co pisze stado owiec, zarzucanie antypolskości etc jest tak skrajnie głupie, że można to tylko odbierać jako żałosny bełkot. Ci ludzie nie wiedzą co piszą, tylko powtarzają jakieś frazesy podłapane w internetach. Brak umiejętności samodzielnie wyciągania wniosków.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

a podobno ''cogito ergo sum''
 
 
Keiran  
Forumowy prawiczek
Brodaty chemik


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lis 2011
Posty: 36
Skąd: Opole
Wysłany: Pią 04 Lip, 2014   

zgodnie z wszelkimi zasadami logiki: mimo że "cogito ergo sum", to nie zawsze "sum ergo cogito" <haha>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Ja pamiętam ją m.in. z występu u Wojewódzkiego - wygadana i inteligentna osoba, na ASP wręcz idealna.
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Dj Kid napisał/a:
Ta antypolska komunistka, nie podziękuje. Co do najlepszego serialu jaki widziałem "The Wire" to reżyserowała tylko jeden epizod, więc nie ma się czym podniecać.

Nie jeden tylko trzy jak już coś, a teraz będzie reżyserować kilka epizodów z House of Cards, więc śmiem twierdzić, że jednak zna się na swoim fachu. Ale w sumie komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat swoich jedynych słusznych poglądów.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Elsanka napisał/a:
komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat


znajomośc fachu nie wyklucza posiadania poglądów. Ja np. jestem dość dobry w swoim fachu a jednocześnie posiadam poglądy

To idźmy dalej: pani AH jest "cenioną reżyserką". To na pewno. Niewykluczone, że jest też dobrą reżyserką choć jedno z drugim nie zawsze idzie w parze.

natomiast to, że jest ponoć znana z wypowiedzi antypolskich i skrajnie lewackich oraz że ma komunistyczne korzenie jest NIEZALEŻNE od informacji z poprzedniego akapitu.

Przeanalizujmy rozmowę typu: - Holland to komunistyczne, antypolskie ścierwo, - O nie, nie, to ceniona reżyserka, światowy człowiek.

Otóż nie trzeba mieć doktoratu z logiki by przyuważyć, że posługujemy się tu taką oto argumentacją: - Grzesiek jest strasznie niski. - O nie, nie, przecież on NIGDY nie kupuje w Żabce.

Te argumenty się nie konfrontują, one się mijają

Dla mnie pani Holland dotychczas nie istniała, nie wiedziałem o niej praktycznie nic (nie oglądam lewizora). Natomiast to, że występuje na ASP jest dla mnie sygnałem, że jest to człowiek, który głosi słuszne, zaakceptowane przez telewizor poglądy. Jest taka jakie byłoby dziecko spłodzone wspólnymi siłami przez Roguckiego, Wojewódzkiego i ks. Bonieckiego w brzuchu Gronkiewicz-Walc. Więc wiem, że jej nie lubię
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

MWzWM napisał/a:
Elsanka napisał/a:
komu ja to mówię... komuś kto ocenia cenioną reżyserkę przez pryzmat




natomiast to, że jest ponoć znana z wypowiedzi antypolskich i skrajnie lewackich oraz że ma komunistyczne korzenie


A konkretnie?
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

pampers
Teraz będzie szukał w internetach... Zarzucam komuś brak konkretów samemu nic nie precyzując. Szczyt bezmyślności.

mwzwm
której telewizji tej lewacko-komuszej czy tej faszystowsko-katolicko-talibowskiej ? Czy jeszcze innej jedynie słusznej i niezależnej ? ;) Ogólnie czytając twój potok myślowy, przekonałeś mnie do jednego, jesteś rycerzem internetu !
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

tam w tym moim cycacie jest słowo "ponoć". Krótkie, a i nie do końca niezrozumiałe słowo. Wystarczy się zadumać co znaczy.

Napisałem też (zgodnie z logiką słowa "ponoć"), że się nie znam na pani Oląnd więc prośba o jej cycaty świadczy jedynie, że ktoś nie rozumie najprostszych zdań które czyta i na które, z całym młodzieńczym zaangażowaniem, próbuje odpowiadać.

Ani trochę mnie zatem nie dziwi, że ów ktoś lubi postaci, które nakazuje lubić telewizor. Oni tam dbają o to by każdy, nawet młody i moralnie zaangażowany, zrozumiał przekaz
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Bardzo łatwo kategoryzujesz, łatwo też zostawiasz sobie otwarte furtki a ponoć ponoć bywa sugestywne.

Swoją drogą to że ktoś nie ogląda tv nie oznacza, że myśli niezależnie a jego analiza rzeczywistości jest wielopoziomowa i niezwykle krytyczna.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime