Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pokojowi
Autor Wiadomość
elija  
Forumowy prawiczek
Woodstock:)

Wiek: 34
Dołączyła: 09 Sie 2010
Posty: 1
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   Pokojowi

A jak Wam się podobała pomoc Pokojowych? Zastanawiam się co o tym myslicie...
 
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

nie doświadczyłem w żaden sposób ich pomocy ale za to jestem bardzo zadowolony z patrolu medycznego... przesympatyczni ludzie, spokojni, i nawiazywali dobry kontakt z poszkodowanym (patrz ja)... nawet gdy byłem juz po gipsowaniu to i tak chetnie pomagali co bylo bardzo mile...
naprawde szacunek dla tych ludzi;]
 
 
 
Gosia  
Coś już napisał
\m/ yeah! :D


Wiek: 37
Dołączyła: 24 Sie 2009
Posty: 94
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Bardzo się przydali :-) niestety nie byli w stanie nam pomóc,ale chociaż morale podnieśli. Kolega z namiotu obok (poznany na miejscu) cierpiał (i cierpi) na paskudną formę epilepsji... w ciągu jednej doby miał chyba z 5 ataków :-| Pokojowi przybiegali do nas 2 razy, ale niestety nic nie mogli poradzić; chłopak brał swoje lekarstwa sumiennie i nic się nie dało zrobić :/
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

W tym roku nie potrzebowałam żadnej pomocy. Rok temu natomiast byłam dwa razy w punkcie medycznym i bardzo mi pomogli, rozmawiali, całkiem miło to wspominam. ;)
W tym roku jedynie po festiwalu chodzili po polu do osób, które jeszcze zostały, prosząc o niepozostawianie zwłok na polu itp.

Co do pokojowych to widziałam ich tylko przy ASP i kręcących się po polu. Ale w poniedziałek po Woodstocku wyjeżdżałam dopiero o 18 więc byłam świadkiem ich wspólnego sprzątania na polu. Śmieci były wszędzie, a oni zrobili grabie sanitarne i śmieci wylądowały w workach. Odwalili kawał dobrej roboty. ;]
 
 
iwa  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączyła: 25 Kwi 2010
Posty: 244
Skąd: Głogów
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

Ja na szczęście nie potrzebowałam żadnej pomocy, ale podobało mi się jak traktują ludzi"półśpiących", podchodzili i sprawdzali,czy żyją, nie traktowali (często wciętych) z góry:)
Nie zazdroszczę im tylko sprzątania, ale dodam,że my w około własnego obozu (i nie tylko) posprzątaliśmy, wg.mnie każdy tak powinien robić, tego wymaga kultura:)
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Pią 13 Sie, 2010   

A ja widziałem jak co chwilę ktoś z PP podchodził do śpiącego gościa i go przebudzał. W końcu nie wytrzymał wstał i powiedział, że idzie w cień bo kurwa nawet poopalać się nie dadzą :P.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group