Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Linkin Park na Woodzie?
Autor Wiadomość
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   Linkin Park na Woodzie?

Mimo że ich nowe płyty są bardziej rocko-popowe niż tak jak dawniej nu-metalowe, to jednak,LP nadal na koncertach dają z siebie wszystko i robią świetne SHOW.


[video]http://www.youtube.com/watch?v=xT12tgZQ3fw[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=rGtPHbegUiA&feature=related[/video]
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Nie dziękuję . . . Zadzwonimy
 
 
 
DarthMessiah  
Rozkręca sie

Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 183
Skąd: Gniezno
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Linkin Park ma swój styl i jak najbardziej jestem ZA. Mają bardzo dobre kawałki jak : Waiting for the end,The Catalyst,Breaking the habbit,in the end,Faith,Figure 09,Numb,Blackout,somewhere i belong itd. ;) I bardzo dobrze zagrali w filmie Piła VII czy tam VIII ;)
 
 
sekator2020  
Rozkręca sie
Music is my Hot Hot Sex


Wiek: 33
Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 229
Skąd: Brzeg-Opolskie
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

DarthMessiah napisał/a:
Linkin Park ma swój styl i jak najbardziej jestem ZA. Mają bardzo dobre kawałki jak : Waiting for the end,The Catalyst,Breaking the habbit,in the end,Faith,Figure 09,Numb,Blackout,somewhere i belong itd. ;) I bardzo dobrze zagrali w filmie Piła VII czy tam VIII ;)



Tego filmu do dziś nie widziałem,muszę obejrzeć ze względu na Chestera i jego rólkę :-P

LP zmienia się z każdą płytą i ewoluuje a ich muzyka jest coraz bardziej intrygująca i eksperymentalna , ale na koncertach,na szczęście,bardzo często wracają do swoich pierwszych,najbardziej znanych hitów :)
No i mało który facet zdziera sobie gardło aż tak jak Chester.
  
 
 
gownowproszku  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Paź 2010
Posty: 42
Skąd: Gostyń
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

Nie :-|
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

sekator2020 napisał/a:

No i mało który facet zdziera sobie gardło aż tak jak Chester.


Oj ostrożnie z tego typu opiniami,proszę...
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

sekator2020 napisał/a:
Tego filmu do dziś nie widziałem,muszę obejrzeć ze względu na Chestera i jego rólkę :-P


borze
  
 
 
Rudaa  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 12 Sty 2011
Posty: 31
Skąd: z kątowni
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   

z tą nową płyta? proszę nie.... stare utwory mogą być! ale i tak nie przyjadą.
 
 
miśka
Gość
Wysłany: Pią 14 Sty, 2011   :D

Jestem jak najbardziej i oczywiście za. Co prawda Linkin Park się zmieniają ale czy to źle nie należy bać się zmian bo mogą one prowadzić do czegoś lepszego.

ZA ZA ZA ZA ZA ZA ZA!
 
 
wera359  
Forumowy prawiczek
wera

Wiek: 30
Dołączyła: 04 Sty 2011
Posty: 38
Skąd: z daleka
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Zgadzam się Chester jest fenomenalny...:)
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Też jestem fenomenalny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

To może założysz temat "Fenomen Yavy" zamiast tu rozmydlać? ;-) / A.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Sob 15 Sty, 2011   

Oczywiście, że tak!
Nowe utwory to faktycznie nic ciekawego, taka odtwórczość pod publiczkę pod szyldem pseudo-eksperymentów muzycznych, ale stare płyty wniosły bardzo dużo do muzyki rozrywkowej! Kto nie potrafi tego dostrzec jest po prostu(według mnie) muzycznym ignorantem.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Jestem muzycznym ignorantem!! Super :-D

Simon napisał/a:
ale stare płyty

Simon napisał/a:
to faktycznie nic ciekawego, taka odtwórczość pod publiczkę pod szyldem pseudo-eksperymentów muzycznych

W tej kolejności powinieneś to napisać :-)
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Nie mogli grać na pierwszych płytach pod publiczkę, wtedy nawet nie mogli się z tego utrzymywać :-P

[ Dodano: Pon 17 Sty, 2011 ]
Ogólnie nie rozumuje w sposób - mainstream=syf. Bo to nieprawdą by było, jest kilka perełek - i jedną z nich jest właśnie Linkin park.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Pon 17 Sty, 2011   

Simon napisał/a:
jest kilka perełek - i jedną z nich jest właśnie Linkin park.
Tak jest. DevilDriver, Lamb of God, Slipknot czy nawet w niektórych momentach Killswitch Engage. Ostatnio to mnie nawet Aras zaskoczył zespołem Abbaden (chłopaki mają talent. Dobrze im wróże. Byle nie grali w TV) Ale nie Linkin Park. W życiu nie zrozumiem ich fenomenu...
Simon napisał/a:
Nie mogli grać na pierwszych płytach pod publiczkę, wtedy nawet nie mogli się z tego utrzymywać
Nie? Nie grali? Z tego co pamiętam to w tych latach ja zaczynali był znowu "bum" na hip-hop i granie troszkę rockowe. Wpasowali się w to, wykorzystali sytuacje i tyle. Wytwórnie płytowe zrobiły już swoje. Wydrzemnęły na maksa co się dało. Przecież oni po drugim bodajże albumie wydali już jakiś z remixami, a po tym z remixami kolejne remixy z Jay'em Z. Jak to nie jest granie pod publikę to co to jest?
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Cytat:
Nie mogli grać na pierwszych płytach pod publiczkę, wtedy nawet nie mogli się z tego utrzymywać


tak się składa, że start mieli zapewniony dzięki pieniążkom rodziców. Członkowie zespołu pochodzili z zamożnych rodzin. i linkin park od zawsze byli zespołem komercyjnym. Czyli mimo wszystko grali pod publikę.
 
 
 
Simon  
Typowy spamer


Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1106
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ta, Epka w nakładzie 1000kopii której nie można było nawet dostać w sklepie muzycznym, kwintesencja komercji. Przerwanie działalności zespołu dla studiów też pokazywało jak wielkie pieniądze szły do nich z robienia ich muzyki.

Nie zamierzam się spierać też, bo nie studiowałem historii zespołu i nie zamierzam, ale warto pomyśleć zanim się coś napiszę. To, że pochodzili z zamożnych rodzin czyni ich gorszymi muzykami i zespołem grającym pod publiczkę ?

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2011 ]
Chociaż fakt, kapela została bardzo szybko "kupiona" i od razu zaczęli lecieć z odcinaniem sobie kuponów od pierwszej płyty i epki, także rozumiem te zarzuty.

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2011 ]
FeSTeR napisał/a:
Tak jest. DevilDriver, Lamb of God, Slipknot czy nawet w niektórych momentach Killswitch Engage.

Wiesz co, ciężko nazwać mainstreamem którąkolwiek z tych kapel :mrgreen:

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2011 ]
No, może Killswitch Engage troooszeeeczkę. Niektóre utwory Slipknota - szczególnie z nowej płyty.

[ Dodano: Wto 18 Sty, 2011 ]
Ja nie twierdzę, że LP jest 7 cudem świata, znacznie bardziej wolałbym zobaczyć którąś z tych kapel które Ty wymieniłeś, ale zrobili trochę dobrej muzyki. Może nie tony, ale kilka, kilkanaście dobrych kawałków.
 
 
chmuurek
Gość
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Ja jestem ZA. Lp wydali album z remiksami tylko dla tego, żeby wynagrodzić fanom czekanie na 2 album - Meteore. Po za tym na koncertach nie grają utworów z Reanimation, więc?
 
 
Yava BGC  
Typowy spamer
Fuck You ,You Fucking Fuck !


Wiek: 36
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 1113
Skąd: Kołobrzeg/ZG
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

Tak szczerze to wole Limp Bizkit ! LP to gwiazda taka że wołają kosmiczne pieniążki za koncert :roll:
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Wto 18 Sty, 2011   

chmuurek napisał/a:
Lp wydali album z remiksami tylko dla tego, żeby wynagrodzić fanom czekanie na 2 album - Meteore
Skoro tak bardzo kochają swoich fanów to nie mogli tylko dla nich wydać płyty do darmowego ściągnięcia w necie? Albo chociaż za pół ceny?

Sam jestem fanem paru zespołów i nie obrażam się jak nie wydają płyty co rok. I tym bardziej cieszę się, ze nie zatykają mi tego czekania jakąś szmirą z remixami.
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Śro 19 Sty, 2011   

Yava napisał/a:
Tak szczerze to wole Limp Bizkit ! LP to gwiazda taka że wołają kosmiczne pieniążki za koncert :roll:


ta xD jeden zespół lepszy od drugiego xD
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group