Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Gastro na Woodstocku
Autor Wiadomość
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   Gastro na Woodstocku

Jak oceniacie jedzenie w tym roku na PW?


Jak dla mnie na plus było to, że było dużo różnych stanowisk, nie było monopolu, ceny też były w miarę przystępne.

Tyle chwalenia, z opinii znajomych jednak sporo osób miało duże problemy żołądkowe. Jakie są Wasze odczucia?
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Ja bez żadnych problemów i zastrzeżeń, papu w miarę dobre i tanie. Co prawda spróbowałem tylko burgera, kebsa i kilka pierogów, bo reszta to to było jedzonko na ciepło z lidla, lub kiełby z grilla. I trzeci raz wybierałem się do kriszny bo nigdy nie byłem, ale znowu się nie odważyłem. :d
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Ja od wielu już lat nie zachodze na stanowiska gastronomiczne. Dla mnie być na Przystanku = jedzenie u Hare Kryszna do bólu, tak by zapamiętac ten niepowtarzalny smak na cały nastepny rok :)
 
 
magdam  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Sty 2012
Posty: 36
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

kebab, pizza, zupa pomidorowa, pierogi -> wszystko na plus, zadnych rewolucji zaladkowych. jak miałabym narzekac to tylko na to ze pizza mogla by byc o 3zl. tansza a zupa bardziej gorąca
 
 
Kosmita_777  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 23 Lip 2015
Posty: 11
Skąd: z odległej planety
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Słabo - tak jak to co było w mieście.
Sprzedawcy postawili na bezmyślne klepanie schematu. Kiełbasa (produkt kiełbasianopodobny), golonko, karczek, zapiekanka. Żadnej wołowiny, ryb ani drobiu
tym bardziej wege - tylko kryszna.
Jakaś sałatka np z dodatkiem mięsa by się przydała.
Rozwodniony leszek - podobno ten w puszkach, woodstockowy też.
Brak zimnej wody.
Jedzenie kryszny samo w sobie nie jest złe ale przez to że jednokolorowe - mało apetyczne i dziwnie często goni do klopa.
Zadowolony jestem z lodów (które są świetnym środkiem na kaca) w dodatku dobre.
Nic tylko wybrać się do miasta na dobre żarełko.
Telepizza którą zawsze uważałem za najgorszą w mieście - totalne zaskoczenie bo świetna.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Lody przynajmniej jednego dnia były srakogenne. Kilka osób z obozu które je jadły dostało sraczki, a w menu tego dnia tylko lody właśnie nas łączyły.
 
 
 
Piotreck  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Sie 2015
Posty: 3
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

pierogi ruskie zajebiste
 
 
Gocha  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 23
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Kebab mi nie smakował w tym roku, w zeszłym był lepszy. Najwięcej jadłam gyrosu z frytkami i surówką, choć pod sam koniec to już więcej surówy dawali niż frytek. Próbowałam jeszcze zapiekanek i były ok.
 
 
Artemis  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Brzesko
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Zawsze mało jem na Woodzie, ale Kryszna zawsze raz obowiązkowo. Smaczna i sycąca jak zawsze.

EDIT: Dobra, przypomniała mi się jedna wada - wolałem żółty ryż ; >
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Kosmita_777 napisał/a:


(...)Brak zimnej wody(...)




Zimna woda była w nieograniczonej ilości obok w kranach. Po co kupować coś, co jest obok za darmo?!?
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Artemis napisał/a:
Zawsze mało jem na Woodzie, ale Kryszna zawsze raz obowiązkowo. Smaczna i sycąca jak zawsze.

EDIT: Dobra, przypomniała mi się jedna wada - wolałem żółty ryż ; >

Dziwna sprawa z tym ryżem, ja jadłem u Kriszny w tym roku z 8 razy przez trzy dni i ten ryż był raz żółty a raz biały, chyba coś im się w kociołku nie wymieszało dobrze.
Też wolę żółty.
 
 
Artemis  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 17
Skąd: Brzesko
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

8 razy? Zjadasz całe? Gdyby mnie ktoś pytał, czy to jest możliwe, to zdecydowanie bym zaprzeczał : d
 
 
zygmunt  
Rozkręca sie


Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 130
Skąd: z brzuszka mamusi
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Artemis napisał/a:
8 razy? Zjadasz całe? Gdyby mnie ktoś pytał, czy to jest możliwe, to zdecydowanie bym zaprzeczał : d

To mój główny posiłek na woodzie, jak barszcz i karp na wigilię, cały rok czekam by móc skosztować <rotfl3>
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

W tym roku propos gastro najlepiej zapamiętam .. namiot Lubuskiego! Pyszne, ciepłe żarcie za cenę .. kilku minut w kolejce :)) Rewelacja! Szczególnie czwartkowe flaczki ;))
Oczywiście nie obyło się bez dwu wizyt u Krysznowców. W strefie gastro nie stołowaliśmy się w ogóle, przywilej przywożenia własnej turystycznej kuchenki <haha>
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Pizza była mała :( ale to jedyna rzecz którą jadłem w gastro koło Kryszny.

Gastro koło dużej - tortilla z warzywami, kupiłem na próbę, zmarnowane 10 zeta
bigos - genialny <3
mega hot dog - <3
kielba w bulce - smakowo slabo, ale w 2 osoby sie mozna jedna najesc
kebab - nawet przypominal w smaku kebaba, tylko ciut za maly jak na cene

Dlaczego nie było drobiu itd? to już nie jest wina organizatorów gastro tylko sanepidu, który go nie dopuszcza do gastro na woodzie :(
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Kryszna sprawdziła się jak co roku. Tylko zawsze trafiałem na biały ryż. Gastro przy scenie wspominam dobrze - dobry schabowy, szaszłyk i kebap, chociaż kebap ciut mały jak za taką cenę. Raz próbowałem lodów (przepyszne) i gotowanej kukurydzy (rewelacja!). W ostatni dzień spróbowałem makaronu ze szpinakiem (średnie to było).
 
 
 
Bochenek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 44
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Szama była w miarę dobra, ale też zależy co.
Bigos - okej, prawie jak domowy.
Hotdog xxl - też w porządku, parów nie szczędzili.
Kebab na dużym - tu raz miałem problem, bo dostałem tak tłuste mięso, że aż kapało od spodu bułki tłuszczem, nie dało się tego zjeść. Plus taki, że mięsa bardzo dużo napchane. Za to kebab na małym jak najbardziej zjadliwy.
Gyros - pycha, ale porcja mniejsza niż rok temu. Mało mięsa i frytek, a cena 15zł.. Żebym się najadł musiałbym zjeść dwa, a 30zł to jednak trochę dużo, bardziej opłacalne coś w bułce.
Ogólnie na plus, dla mnie mogą być również za rok.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Wszystko cacy ale żeby foli nie mieli ameliniowej ?! i tak oto lazłem z tym hot dogiem do namiotu jak z fajka pokoju normalnie xd
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Kryszna jak zwykle na tak:) ani ja ani moj chlop nigdy nie mielismy zadnych rewolucji zoladkowych...co do gastro skusilismy sie na mega hot doga w ktorym byla ochydna parowka, moj chlop zje kazdy rodzaj parowek nawet najtanszych z biedry ale to cos bylo straszne...jedlismy jeszcze w guciu i flaki podobno ok a schaboszczak tez jadalny...
 
 
 
Roni1133  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 39
Skąd: Opolski
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Jedzenie w Miare nie musialem latac do kibla wiec spoko :) cos tylko nie umiem sie przykonac do Jedzenia w Wiosce Krysznej :D

Shorma z Ziemniakami - Smaczna duzo Shormy i Ziemniaków
Kebab Kolo Duzej - Slaby malo miesa a jak dali duzo miesa to az tluszcz sie wylewa :)
Kebab z Frytkami Kolo Duzej- Niezle Ale raz byl wiecej frytków a mniej miesa a potem na odwrót ale dobrze wspominam i nawet dużo surówki było
Pizza z telepiza - Nie poleca cena kosmiczna a jak ja zobaczylem to na 2 gryzy byla jedyny plus duzo sosu :)
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Pon 03 Sie, 2015   

Jedzenie spoko - bułka z kiełbą i hot dg xxl dla mnie nie do przejedzenia, trzeba było za mnie dojadać. Zapiekanka i ziemniaczki z kefirem też spoko. Ogólnie wydaje mi się, że wybór większy niż w zeszłym roku - nawet pizza była! Natomiast Lidl mnie troszkę zawiódł w sobotę - nie dokładają już wtedy żadnych rzeczy i świeci pustkami, a chciałam kupić jakąś szamę na drogę powrotną.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group