Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania i odpowiedzi
Autor Wiadomość
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

Pytanie do Moderatora: Kiedy możemy się spodziewać pierwszej ramowej listy zespołów na Woodstocku 2009? Będę wdzięczna za jakieś info ;-)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

justinar napisał/a:
Pytanie do Moderatora: Kiedy możemy się spodziewać pierwszej ramowej listy zespołów na Woodstocku 2009? Będę wdzięczna za jakieś info ;-)

Nie mam pojęcia. Nie ja jestem za to odpowiedzialny pyzatym nie jest to oficjalne forum WOŚP gdzie znajdują się ludzie uczestniczący w przygotowaniach a jedynie forum sympatyków PW :)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

dwa,trzy,cztery tydnie przed pw
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

W zeszłym roku było wiadomo wyjątkowo wcześniej. Zobaczymy jak będzie teraz.
 
 
 
justinar
Gość
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

Oby było wiadomo dosyć wcześnie, nie chcę narzekać, ale np. ja chciałabym znać tę listę z 2 mies. przed... takie życie ;)
 
 
justinar  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 32
  Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   Pytania i odpowiedzi

Za dużo nie wiem o woodstocku, a chcę się ten pierwszy raz wybrać... Dlaczego zawsze jest tyle błota? To przez panów strażaków? :-P :-P ps. Niektórzy wykonawcy lubią upodabniać się do ludzi w błocie. Mowa o NIN ;-)
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 16 Lis, 2008   

Nie ma aż tak strasznie dużo błota ( zależy od pogody) ale zakładam , że chodzi Ci o kąpiele błotne. Kąpiele błotne są ponieważ jest tam jeden taki wielki prysznic grzybek który leje wodą aby stworzyło się błoto i jest ono tylko w jednym miejscu po to aby mogła być kontynuowana tradycja kąpieli błotnych.
 
 
 
Iggy  
Forumowy prawiczek
Ten Woodstock to jest zycie...


Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lis 2008
Posty: 45
Skąd: Radomsko
Wysłany: Pon 24 Lis, 2008   

Dajcie mu spkoj z tymi pytaniami chopok i tak duzo robi i to bezintererownie dajie mam mozliwosc glosowania na zaspoly ktore kochamy i chcemy sluchac ogladac na woodstocku, wiec wielki szacunek i dzieki Dezaprobator, ;-) ;-)
 
 
 
Grabaz_PP  
Forumowy prawiczek
Punk`s Not Dead

Wiek: 34
Dołączył: 10 Lut 2009
Posty: 1
Skąd: Jaroszowiec
  Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   Woodstock 2009

Witam:) W tym roku mam zamir sie wybrać 1 raz na Woodstock słyszałem ze jest zajebiscie...i widziałem tez na filmikach... chciałbym abyście mi pomogli a nawiasem mówiąc podopowiedzieć co mam np tam wziąść itp itd co mi sie przyda a co nie:P POZDRO
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 10 Lut, 2009   

Jak najmniej ciuchów jak najwięcej alkoholu. Namiot karimata śpiwór i kasa. Reszta to wymysły. Swoją droga bez namiotu śpiwora kasy i karimaty też da się dobrze bawić.
 
 
 
Sister Midnight
Gość
  Wysłany: Śro 11 Lut, 2009   

im mniej masz ze sobą tym mniejsze prawdopodobieństwo, ze zgubisz, albo Ci ukradną;]
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

osobiście ja jestem wstanie przeżyć na woodstock'u z kubkiem i dychą w kieszeni na powrót do chaty ;P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 20 Lut, 2009   

skoro wystarcza ci dycha na powrot,znaczy,ze w kazdej chwili mozesz skoczyc do chalupy,jesli ci czegos zabraknie ;-)
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

no nie mam daleko, ale przesiadki są straszne :) zdarzało się, że czekaliśmy 5 godzin na następny pociąg :P
 
 
Bucuch.
Gość
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

ja osobiście tez wybieram się pierwszy raz ze znajomymi i w drodze na PW będę obchodziła urodziny :) czyli zabrać jak najmniej ? ? ? bo ja raczej nie wrócę jak mi czegoś zabraknie .. trochę daleko mam xD
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 08 Mar, 2009   

Zabierz jak najmniej :) Oczywiście, ażdy ma różne potrzeby. Kiedyś spotkałem kolesia, który mówił, że bez butli gazowej z palnikiem nie może żyć. No i faktycznie miał. NO a przy okazji cały dupny plecak innych zbędnych rzeczy.
 
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

Dezaprobator napisał/a:
Zabierz jak najmniej :) Oczywiście, ażdy ma różne potrzeby. Kiedyś spotkałem kolesia, który mówił, że bez butli gazowej z palnikiem nie może żyć. No i faktycznie miał. NO a przy okazji cały dupny plecak innych zbędnych rzeczy.


My teraz mieliśmy taką małą butlę gazową i w tym roku też zabieramy - cudownie ułatwia życie: herbatka, zupka, kawka.. :D Ale faktem jest, że nie ma się co obładowywać. Alkohol kupisz, jedzenie też, bierz tylko jakieś ciuchy, namiot, szczoteczkę i śpiwór. Bez reszty jakoś sobie poradzisz :) Choć ja co roku mam tak obładowany plecak, że potem nie ma go kto nieść ;)
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Śro 11 Mar, 2009   

Mnie tam się czasem przydają jakieś wilgotne chusteczki coby se ręce przetrzeć, coś na głowę żeby słoneczko za bardzo nie grzało i jakaś mała latarenka kiedy w nocy coś niezbędnego się w namiocie zapodzieje :->
 
 
 
darkly666  
Coś już napisał


Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2008
Posty: 77
Skąd: Nakło n. Notecią
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

Chlopaki to chlopaki zabiora ze soba jedna pare spodni moze jakies skarpetki i gaciory i sa szczesliwi ze ida z prawie pusta kostka, a my kobitki jak wiadomo mamy swoje magiczne skarby bez ktorych dnia nie przezyjemy:p Ja co roku probuje sie w kostke spakowac ale jakos nigdy mi sie to nie udaje...;) :-D
 
 
 
użytkowniczka;)
Gość
Wysłany: Śro 25 Mar, 2009   

to i tak pokłony w Twoja strone ze starasz sie spakowac w kostke :lol: dla mnie to nie realne wogole
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Czw 26 Mar, 2009   

darkly666 napisał/a:
Ja co roku probuje sie w kostke spakowac ale jakos nigdy mi sie to nie udaje...;) :-D
A ja odpukać - ciężko, bo ciężko - ale co roku z powodzeniem się w kostkę mieszczę. I o dziwo zawsze oprócz tych niezbędnych, zapakuje do niej także te niepotrzebne rzeczy - i one mi się tam mieszczą :mrgreen:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime