Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kefir
Sob 08 Gru, 2012
Przenosiny PW?
Autor Wiadomość
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   Przenosiny PW?

http://www.gazetalubuska....STOCK/121019899

Jak sądzicie?
 
 
 
soSerious  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Gru 2011
Posty: 2
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   Zawsze z czymś "wypalą"...

jeee :( zlóżmy się wszyscy po 2 zł i będzie...
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Niech przeniosą, chwała im za to, byle bardziej na "środek" :) Jest tyle fajnych terenów do zagospodarowania na tego typu imprezę że głowa boli. Najlepiej blisko jakiegoś jeziorka, rzeki czy innego tego typu obiektu.
 
 
Anarchia  
Coś już napisał


Wiek: 27
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 73
Skąd: Z Katowic :D
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Szczerze mówiąc i tak nie sądzę by go przenieśli. Chodziaż jak dla mnie to nieważne gdzie, ważne by był!
 
 
 
Roxi  
Lubi pieprzyć
Born to be alive!


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lut 2012
Posty: 535
Skąd: Rosja!
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Zmartwiony z S napisał/a:
Najlepiej blisko jakiegoś jeziorka, rzeki czy innego tego typu obiektu.


Czy ja wiem czy było by to dobre rozwiązanie? Wydaje mi się, że alkohol + pływanie w wodzie nie skończyło by się dobrze. Ale jeśli ten zbiornik wodny miałby się znajdować parę kilometrów od terenu Przystanku, to ok - bo Ci bardziej pijani raczej by sobie darowali tak długą przechadzkę.

Ale wracając do tematu - tak jak już Melissa napisała - Przystanek Woodstock będzie się odbywał w Kostrzynie do 2014 roku, taka jest umowa z miastem.
 
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Mi się wydaje że nie przeniosą bo to by więcej kosztów wygenerowało :P No i wszyscy już się przyzwyczaili do tej miejscówki :P
 
 
 
hydrozagadka  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 7
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Jakby był gdzieś koło Łodzi to by było idealnie
 
 
 
Marry  
Rozkręca sie
SPAM.


Dołączyła: 12 Sie 2011
Posty: 142
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

jak dla mnie PW może i być na jakimś wypizdowiu, ważne, żeby był :D aczkolwiek do Kostrzyna zdążyłam się przywiązać ;p a co do jeziorka czy rzeki to wg mnie zły pomysł ;D
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

A jeszcze niedawno Jurek mówił stanowczo "Niczego nie przenosimy". Nie znam się na tym, ale czy te "niebezpieczne niewybuchy" przez 9 lat nikomu nie przeszkadzały, i nagle zrobiły się niebezpieczne ? Z jednej strony róbta co chceta bylebyście robili, z drugiej zaś Kostrzyn to fajna miejscówka i każdy już zna te tereny, można powiedzieć ze czuje się jak u siebie...
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Ważne żeby w ogóle był a gdzie to już inna sprawa. Wiadomo, każdy by chciał jak najbliżej, chociaż jechanie na PW przez całą Polskę też ma uroki (gorzej z powrotami:P). Inną sprawą jest to, że ktoś kto już był zna te tereny, wie gdzie co jest itp. To też ma swoje plusy.
 
 
 
diablica85
Gość
Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

wszystko ma swje plusy i minusy, stary teren ludzie znają a nowy muszą dopiero poznać.

a przenieść gdzieś blisko rzeki/jeziora??? raczej nie za dory pomysł dla ludzi którzy piją alkohol - mogłoby się to dla niektórych niezbyt dobrze skończyć niestety...
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Ja tam co woodstock mam bombe i jeszcze mnie nie wysadziło.
A tak na poważnie to ciężko z odpowiednią miejscówą. Po pierwsze dobre połączenie pkp, po drugie miasto na tyle duże żeby się kilka marketów na zakupy znalazło, tak wiem, że Lidl ale piwa tam nie uświadczysz, po trzecie niezbyt blisko dużego ośrodka miejskiego coby się pacanów jakiś z ciekawości nie nazłaziło. Poza tym wiadomo, tenren infrastruktura itp. itd. W Kostrzynie ludzie już znają Woodstock i Woodstock zna Kostrzyn.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Kefir napisał/a:
Ja tam co woodstock mam bombe i jeszcze mnie nie wysadziło.



hahaha padłem :D

Kefir napisał/a:
W Kostrzynie ludzie już znają Woodstock i Woodstock zna Kostrzyn.


zwłaszcza to pierwsze. dla innej wiesi mogłoby to się okazać zbyt wielkim wyzwaniem.. te tabuny ludzi walających się po wszystkich wolnych przestrzeniach..
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

diablica85 napisał/a:
a przenieść gdzieś blisko rzeki/jeziora??? raczej nie za dory pomysł dla ludzi którzy piją alkohol - mogłoby się to dla niektórych niezbyt dobrze skończyć niestety...


Oxx napisał/a:
Wydaje mi się, że alkohol + pływanie w wodzie nie skończyło by się dobrze.


Otóż drogie Panie, nie owijając w bawełnę - jeśli ktoś jest na tyle tępym kretynem by pływać po pijaku to nawet lepiej, że się utopii. Im mniej imbecyli tym lepiej dla wszystkich.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Zmartwiony z S napisał/a:
diablica85 napisał/a:
a przenieść gdzieś blisko rzeki/jeziora??? raczej nie za dory pomysł dla ludzi którzy piją alkohol - mogłoby się to dla niektórych niezbyt dobrze skończyć niestety...


Oxx napisał/a:
Wydaje mi się, że alkohol + pływanie w wodzie nie skończyło by się dobrze.


Otóż drogie Panie, nie owijając w bawełnę - jeśli ktoś jest na tyle tępym kretynem by pływać po pijaku to nawet lepiej, że się utopii. Im mniej imbecyli tym lepiej dla wszystkich.


Wydaje mi się, że ten festiwal jest jednym z najbardziej cenionych w Europie właśnie ze względu na temat bezpieczeństwa. Nie sądzę, żeby komuś zależało, by szczególnie psuć ten wizerunek na siłę, a organizacja festiwalu przy jeziorze (które, powiedzmy szczerze, jest groźną rozrywką dla pijanych) byłaby chyba zwyczajnym strzeleniem sobie samobója. Bo kiedy stanie się wielka tragedia, to media nie będą patrzyły na to,czy ktoś był pijany, czy zaćpany. Oni na wstępie rozszarpią organizatorów, którzy nie zadbali o zabezpieczenie terenu ;)

Co do tematu przenosin Przystanku. Jeśli te niewybuchy faktycznie stanowią takie zagrożenie to zmiana lokalizacji jest całkiem realna. Jak ktoś wcześniej wspomniał, można zbierać symboliczne cegiełki po 2zł na pokrycie kosztów tych całych badań terenu. Myślę, że to miły i solidarny gest. Woodstockowicze nie wyszliby na takich co to by tylko wszystko brali i przyjeżdżali na gotowe :D
Zastanawiam się, co tam sam Jurek może mówił na blogu na ten temat, o ile mówił.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Czegoś nie rozumiem. Oni za te pół miliona co roku badają ten sam grunt? Nie da się zbadać raz a dobrze? A może co roku jakieś nowe niewypały tam dorzucają? Pogubiłem się ;p Może ktoś, kto się na tym zna, mi wyjaśni.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Radosław Lubor napisał/a:
Oni za te pół miliona co roku badają ten sam grunt? Nie da się zbadać raz a dobrze?


"Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu."

Markujemy tu robotę, tę, tę, tę

Chyba, że rzeczywiście inna przyczyna, w co wątpię :D
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

kometta, widzę że z Ciebie istna siedemnastoletnia spec dziewczynka od wizerunku i bezpieczeństwa :) Wszystko byłoby ok gdyby nie jeden fakt, nie widzisz może hipokryzji mówiąc o jakże niebezpiecznym jeziorku, a następnie o takim małym szczególiku - TEREN FESTIWALU TO BYŁY POLIGON! Nie wiem czy również w tym temacie jesteś rozgarnięta, aczkolwiek biorąc pod uwagę powyższe raczej bardziej wolałbym kilku debili topielców niż tłum rozerwanych osób i to całkiem nie winnych.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

no tak, ale ile to już przystanków odbyło się w Kostrzynie i co, wcześniej o tym nie wiedzieli? Bodajże w 2010 roku właśnie z powodu niewypałów przenieśli Wioskę Motocyklową kawałek dalej i dwa kolejne PW się odbyły mimo tamtej sytuacji. Co do jeziora to i tak i nie. Nie, bo po co stwarzać "okazję" do nieszczęścia, zawsze się znajdą debile. Z drugiej strony większość uczestników jest dorosła i powinniśmy być jakoś tam w miarę ogarnięci, nawet na woodzie <haha> i z pewnych rzeczy zdawać sobie sprawę np. że kąpiel w jeziorze po pijaku nie jest wskazana. Organizatorzy muszą zapewnić w jakiś sposób bezpieczeństwo, ale nie są w stanie zapewnić go każdemu z osobna. Wystarczy trochę zdrowego rozsądku i pilnowania się nawzajem i powinno być dobrze. A jak ktoś jest debilem to nic się na to nie poradzi, jak się nie utopi to się zaćpa albo wypadnie z pociągu z własnej głupoty i organizatorzy nikły wpływ mają na to.
 
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

Do tego trzeba naprawdę być schlanym, by pójść na dno. A to na szczęście, takich meneli, jest jakiś odsetek. A wokół masa ludzi, a przecież to woodstock - czyli antyteza znieczulicy. Z miejsca wyciągną czy przypilnują.

Dla mnie na tym zawsze opierało się bezpieczeństwo na PW. Na jednej wielkiej rodzinie, gdzie zawsze ktoś dojrzy, czy wszystko w porządku, ci, co na nogach przypilnują słaniających się, każdy sobie pomoże.

A jezioro dla ochłody w taki festiwal to poezja :D
Chociaż rozumiem obawy.

Pomijając, że wydaje mi sie, że festiwal zostanie w Kostrzynie. Co roku tak to wygląda, teren przecież się nie zmienił, ani ostatnio nie mieliśmy wojny. Zbyt wielka jest to promocja Lubuskiego na cały kontynent i nie tylko, i zbyt wiele programów się z tym powiązało, by odpuścili, więc wszystko się załatwi na pewno.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pią 02 Lis, 2012   

kometta napisał/a:
Radosław Lubor napisał/a:
Oni za te pół miliona co roku badają ten sam grunt? Nie da się zbadać raz a dobrze?


"Polska
Mieszkam w Polsce
Mieszkam w Polsce
Mieszkam tu, tu, tu, tu."

Markujemy tu robotę, tę, tę, tę

Chyba, że rzeczywiście inna przyczyna, w co wątpię :D


Czy zadaliście sobie trud przeczytania artykułu z pierwszego postu?
Teren badali co roku tylko teraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska nie chce dać kasy.
A muszą sprawdzać bo ziemia pracuje, się osuwa, woda wypłukuje piasek, ludzie kopią doły itp. itd.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime