Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Powodzie w Polsce.
Autor Wiadomość
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   Powodzie w Polsce.

Ostatnio czytałem w agorze, że za owe wielkie deszcze prowadzące do powodzi odpowiadają nieznane samoloty które po przelocie zostawiają za sobą tajemniczą smugę z której powstają następnie chmury deszczowe z ktorych leje i mamy powodzie. baa nie są to zwykłe smugi kondensacyjne tylko to muszą być jakieś tajemnicze chemikalia rozpylane przez obce mocarstwo! co sądzicie o teorii ojców paulinów z jasnej góry?
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Popierdoliło w dyńkę równo ojców paulinów.

Przecież wszyscy wiedzą, że to przez bobry.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

ale oni są zakonem musza mieć chody u Boga więc może to oni wiedzą lepiej?
 
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

a to nie przez wulkan ?
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

harry napisał/a:
a to nie przez wulkan ?
Eyacośtam? Wątpie... On tylko nie dał polatać, ale żeby od razu powódź....
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 37
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

no wiem ze nie. smieje sie. prawda jest taka ze to przez rzady kraju polskiego gdzie przez 13 lat nie zrobili nic. i oto powodz :)
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

harry napisał/a:
no wiem ze nie. smieje sie. prawda jest taka ze to przez rzady kraju polskiego gdzie przez 13 lat nie zrobili nic. i oto powodz :)
oczywiście chodzi Ci o to że nie zrobiły nic by zabezpieczyć nas przed samolotami obcych mocarst rozpylającymi jakieś chemikalia nad naszym pięknym krajem?
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Wiem, że się śmiejesz XD.
Dostali lekcję w 1997. Wyciągnęli wnioski? Niestety nie.
Tylko czemu my za to teraz musimy cierpieć?
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

mieszkam na 4 piętrze więc mi powódź nie straszna :P
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
mieszkam na 4 piętrze więc mi powódź nie straszna :P
To nie ma się z czego śmiać. Wiele osób straciło cały swój dobytek życia.
A j****ne k***sy sprzedawali chleb za dychę.
Jakbym miał piekarnie to bym za darmo oddawał. Po kosztach bym leciał.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

harry napisał/a:
a to nie przez wulkan ?


Ejawamchujadampolatać okazał się ostatnio być złym tłumaczeniem, to to podobno tak na prawdę Ejawamteżkurwadampopływać

w ogóle to: powódź mamy przez bobry, oł keeej?!
a co oo. Paulini ćpają to ja nie wiem, ale artykuł rzeczony w pierwszym poście był niezwykle interesujący, wręcz przekonywujący. wniosek z tego taki, że ojcowie mogliby się podzielić z nami tym co mają, a to na pewno wpłynie pozytywnie na rozbudowę populacji pajonków w Austraii.

bez sensu? 8-)
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni my czyli ludzie. Nie szanujemy ziemi, natury itp to mamy za swoje, nie martwcie się będzie jeszcze gorzej.
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Mala92 napisał/a:
Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni my czyli ludzie. Nie szanujemy ziemi, natury itp to mamy za swoje, nie martwcie się będzie jeszcze gorzej.
następny bullshit. Eyachujawamdampolatać wyrzucił podczas trwania swojej erupcji więcej szkodliwych substancji do atmosfery niż człowiek od początku rozwoju ery przemysłowej czyli końca XIX wieku.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Mala92 napisał/a:
Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni my czyli ludzie. Nie szanujemy ziemi, natury itp to mamy za swoje, nie martwcie się będzie jeszcze gorzej

pesymistka, ale już Cie lubie
Sister Midnight napisał/a:
a co oo. Paulini ćpają to ja nie wiem,


też nie wiem ale mogli by się podzielić bo to chyba ostry klepak a sami powinni zmniejszyć dawkę o połowę
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Mala92 napisał/a:
Za wszystko jesteśmy odpowiedzialni my czyli ludzie. Nie szanujemy ziemi, natury itp to mamy za swoje, nie martwcie się będzie jeszcze gorzej.


bla bla ba. może rozróżnijmy powódź jako naturalny kataklizm i głupotę ludzi, którzy raz po raz nie mogą sobie do tępych pal powbijać, że jak raz zalało teren, to trzeba kuuuurwa coś zrobić zaraz jak wyschnie a nie czekać kolejnych kilka/naście lat na układanie doraźne worków.. z resztą jest tyle terenów, gdzie nie powinno być zezwoleń na budowy, że głowa mała.. ale że kasa wpada do kieszonki to urzędasy się na wszystko zgadzają.. "tępe chuje!"
dziękuję za uwagę, to mówiłem ja, Jarząbek
 
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
bla bla ba. może rozróżnijmy powódź jako naturalny kataklizm i głupotę ludzi, którzy raz po raz nie mogą sobie do tępych pal powbijać, że jak raz zalało teren, to trzeba kuuuurwa coś zrobić zaraz jak wyschnie a nie czekać kolejnych kilka/naście lat na układanie doraźne worków.. z resztą jest tyle terenów, gdzie nie powinno być zezwoleń na budowy, że głowa mała..

i tu pojawia się głupota ludzka w pełnej krasie, ludzie są tak głupi że nigdy nie słyszeli o ubezpieczeniach i zdrowym rozsądku przy budowaniu więc niech mi teraz nie gdadają w telewizorni że jacy to oni smutni biedni i wogóle bo sami się na to narazili nikt im nie kazał tam się budować
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

My co najwyżej jesteśmy odpowiedzialni za wymieranie gatunków i wycinkę lasów deszczowych.

Mała? Tsunami w Azji parę lat temu to też nasza wina?

Trzeba działać a nie gadać! Panowie i panie ministrowie wyciągnijcie lekcje i dofinansujcie obszary zagrożone powodzią. Nie wiecie jakie to spójrzcie jak przebiegała w tym roku. Nie wiecie skąd brać kasę? Po kiego grzyba Wam wypłata 10 000 zł. Ja mam 1300 i daję radę.
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Tsunami to było przez ruch płyt, a ja i tak sądzę że ludzie sobie sami krzywdę robią a przy tym i naturze ale to moje zdanie.
Oczywiście że głupota ludzka. Była już powódź jak widać nikogo to nic nie nauczyło. Nie wiem najlepiej to sobie samemu może zrobić wał przeciwpowodziowy bo tak to jakoś nie widzę żeby nasza władza coś zrobiła.
 
 
kamil90  
Coś już napisał

Wiek: 33
Dołączył: 08 Cze 2010
Posty: 96
Skąd: zielonka
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

"mądry polak po szkodzie" ale coś mi mówi że nie dzisiejsze to przysłowie raz ich zalało się nie nauczyli teraz ich zalało i zapewne tez się niczego nie nauczą
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

kamil90 napisał/a:
i tu pojawia się głupota ludzka w pełnej krasie, ludzie są tak głupi że nigdy nie słyszeli o ubezpieczeniach i zdrowym rozsądku przy budowaniu więc niech mi teraz nie gdadają w telewizorni że jacy to oni smutni biedni i wogóle bo sami się na to narazili nikt im nie kazał tam się budować


ament.

Mala92 napisał/a:
Tsunami to było przez ruch płyt, a ja i tak sądzę że ludzie sobie sami krzywdę robią a przy tym i naturze ale to moje zdanie.


noo a powódź przez tajemnicze samoloty, rozpylające coś nad Polską.. proszę Was.. kataklizm, to kataklizm, to natura, nie da się tego powstrzymać.. można ewentualnie przewidzieć i zabezpieczyć..

kamil90 napisał/a:
raz ich zalało się nie nauczyli teraz ich zalało i zapewne tez się niczego nie nauczą


a jakże. i tak wszyscy będą mądrzejsi od samego Boga, więcej woda nie przyjdzie!
 
 
 
FeSTeR  
Po co tyle piszesz ?
Thrash'em All


Wiek: 38
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 1765
Skąd: Nakło nad Notecią
Wysłany: Śro 09 Cze, 2010   

Sister Midnight napisał/a:
to natura, nie da się tego powstrzymać.. można ewentualnie przewidzieć i zabezpieczyć..
Jakby natura chciała to dawno pozbyła się tego raka jakim jest człowiek.

Słyszałem kiedyś hipotezę naukowca pewnego, że natura odnawia się raz na ileś tam tysięcy tysięcy lat. Wszystko co waży więcej niż 25 kilogramów umiera.

Może natura ma nas już dosyć serwując nam powodzie, wulkany itp.?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang