Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
CENY!
Autor Wiadomość
pa10220  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   CENY!

W tym roku moim zdaniem nieźle przesadzili. Ok, gastronomia jeszcze nie aż tak strasznie, ale reszta?! Prysznice 7 zł?! KRYSZNA ZA 7?! Za rok pewnie 8, za 2 lata 9 będzie. Jeszcze dawali tylko 1 kulkę mocy zamiast tradycyjnych dwóch. Piwo lane za 3 zł, ok, ale gdyby tak nie przycinali na tym. 50 gr za kapkę soku?
 
 
Firr  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 15 Mar 2009
Posty: 36
Skąd: Lbn
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wrzątek tak samo- o złotówkę droższy. Masakra jakaś, przesadzają strasznie a podejrzewam że rzeczywiście będzie jeszcze gorzej z roku na rok.
 
 
pa10220  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 24
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Firr napisał/a:
Wrzątek tak samo- o złotówkę droższy. Masakra jakaś, przesadzają strasznie a podejrzewam że rzeczywiście będzie jeszcze gorzej z roku na rok.


kryszna z tym rokiem stała się nieopłacalna. 8 zł za kawę? jedynym plusem były całkiem tanie papierosy, lecz niestety nie palę...
 
 
Magda95  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 05 Maj 2012
Posty: 12
Skąd: żary
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jak zobaczyłam 2 zł za wrzątek to pomyślałam, że to jakiś żart, ale poza tym ceny całkiem w porządku.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Re: CENY!

pa10220 napisał/a:
Piwo lane za 3 zł, ok, ale gdyby tak nie przycinali na tym. 50 gr za kapkę soku?

Bez przesady, 50gr już od paru lat jest. Nie dość, że Wam obniżyli cenę piwa to jeszcze narzekacie...
 
 
 
habalasz?  
Forumowy prawiczek
Ave PS !


Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 18
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Właśnie za 9 zł były klikane lucki , ciekawi mnie czemu tak tanio. Przez nich dużo paliłem : <rotfl3>
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Miałam wielką ochotę wypić kawusie ale jak zobaczyłam,że 8 zeta kosztuje to zrezygnowałam. Drożyzna w tym roku była jak nie wiem. Wrzątek podrożał, piwo (!) podrożało...aż się boję co to będzie za rok.
 
 
 
Alkonałkę  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Piwo ok,gastro też,tylko ta herbata za 4zł trochę mnie z nóg z cięła i wrzątek jak już koleżanka wyżej napisała.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

wisienka20 napisał/a:
piwo (!) podrożało...

No ciekawe z której strony, skoro było za 3zł (przynajmniej obok gastro).
 
 
 
Wolferl  
Coś już napisał
Joanne!


Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2012
Posty: 51
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

habalasz? napisał/a:
Właśnie za 9 zł były klikane lucki , ciekawi mnie czemu tak tanio. Przez nich dużo paliłem : <rotfl3>




To tak jak ja. ;D
Gdybym miała dawac 12 zł, to pewno mniej bym paliła.
 
 
Alkonałkę  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Wolferl napisał/a:
habalasz? napisał/a:
Właśnie za 9 zł były klikane lucki , ciekawi mnie czemu tak tanio. Przez nich dużo paliłem : <rotfl3>




To tak jak ja. ;D
Gdybym miała dawac 12 zł, to pewno mniej bym paliła.


Nie kraczcie,lepiej,żeby taka cena pozostała!! :))
 
 
 
wisienka20  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Cze 2011
Posty: 135
Skąd: Świdnica
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Jaaasiek napisał/a:
wisienka20 napisał/a:
piwo (!) podrożało...

No ciekawe z której strony, skoro było za 3zł (przynajmniej obok gastro).

Puszkowe było za 4 zł ;p a w zeszłym roku 3,70 ;p jakby nie patrzeć drożej ;p a że miała w tym roku ograniczony budżet to mało tego piwa kupowałam...z resztą nie zbyt smakowało.
 
 
 
Alkonałkę  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 9
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

To oczywiste,z roku na rok coraz więcej ludzi,podwyższają ceny-to mają większy zarobek.
 
 
 
fobia666  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 23
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Byłem pierwszy raz w tym roku i jak dla mnie ceny normalne. Żeby zjeść kiełbasę tej wielkości za jedyne 10zł nie widziałem nigdzie. Piwo też w miarę tanio, z resztą były sklepy poza Woodstockiem, wystarczyło się wybrać. Prysznice za 7zł? Byłoby do dupy, gdyby to było jedyne miejsce do mycia. Ktoś nie chciał płacić - szedł do kranów. Pewnie jak za rok podwyższą to też sobie ponarzekam :)
 
 
magn  
Forumowy prawiczek
Rzeczywistość dała dupy.


Wiek: 35
Dołączyła: 24 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Już nie przesadzajmy z cenami, w Lidlu było tanio i co najważniejsze mieli tanie ogórki (w sam raz do wódki;) haha

Hot Dogi Woodstokowe też tanie, jak barszcz, z kumpelą kupowałyśmy jednego giganta za 9zł i ledwo zjadałyśmy!;) Zazwyczaj na masówka ceny dają jak największe, co by się nachapać, a człowiek z braku laku to i majątek wyda, jak go przypili... dlatego nie narzekam, bo były ok. Wystarczy roztropnie wydawać;)
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ja na ceny w gastro nie narzekałam - raz tylko kiełbe w bułce kupiłam i najadłam się na cały dzień, więc 10zł wydane godnie. Resztę żarcia kupowałam w Lidlu, gdzie ceny były naprawdę przystępne i chyba nikt na to nie narzeka. Na piwo nie wydałam ani grosza. Znajomi poczęstowali mnie swym trunkiem i woodstockowy sąsiad dał mi 2 żubry - i to mi wystarczyło na całego wooda. Prysznice? Szczerze - nawet nie wiem, gdzie się znajdowały - KRANY rulez.
 
 
pierna  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 09 Sie 2011
Posty: 57
Skąd: małopolska
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Cytat:
No i prysznice,jak dla mnie przesada,ja osobiście nie skorzystałam,ale kumpel był i po godzinnej kolejce poganiali go w kąpieli w zimnej wodzie za 7 zł XD



ha, bo trzeba wiedzieć, kiedy pod nie wbić :) Byłam co prawda raz przez tydzień (tak, jestem brudasem i jest mi z tym dobrze ;)) , poszłam koło 3 w nocy, było wyśmienicie. W kolejce stałam z 3 minuty, porozmawiałam z jakimś miłym Panem w tym czasie, pod prysznicem woda gorąca, ciśnienie świetne, nikt nie poganiał, zadowolona jestem bardzo :)

Ale żeby nie schodzić z tematu: 2 zł za trochę podgrzanej wody?! o_O Dla mnie to stanowcza przesada! Za 50 groszy dwa lata temu jeszcze była, o ile dobrze pamiętam... Za to zadowolona jestem bardzo z ceny Monsterów. Zajebisty energy drink za 5 zł, prosto z lodówki w upalny dzień- wyśmienita opcja!
 
 
Cru  
Lubi pieprzyć
Asia


Wiek: 31
Dołączyła: 22 Kwi 2010
Posty: 356
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kriszna za siedem złotych :/ Nawet nie jadłam w tym roku, moja przyjaciółka się tam żywiła. Ja tam wolałam podejść do Lidla i za taką samą cenę kupić żarcie na rano i wieczór. Nie jem dużo na Woodstocku, więc było to dla mnie idealne rozwiązanie. Kupiło się pięć bułek i starczyło na cały dzień razem z serkiem ;d

Prysznice drogo, dwa złote w górę. Ale ludzie korzystali. Ja tam chodziłam pod krany i czułam się czysta. W sumie i tak myłam się w tym roku jakoś rzadziej <haha> brudas ze mnie i tyle.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

ale chciwe łachudry z tych krisznowcow!! 7 zeta :/ ale raz i tak musiałem sprobowac :p
prysznice - nie jestem takim burżujem. Wolałem isc pod krany z bańką 5 litrową i tam sobie robić prysznic
 
 
atanvarda  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 14 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Bardziej od ceny przerażały mnie kolejki pod prysznice, więc preferowałam krany. Woda zimna, ale dało się przyzwyczaić. U Krishny nie jadłam, szłam do lidla albo do gastro, a że czasu na jedzenie zbytnio się nie miało, to dużo też nie potrzebowałam. Jedyny zarzut to mam do gastro, że dali mi zimne naleśniki, ale jak się jest głodnym to się wszystko zje ;P
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Już niższych cen nie będzie, wszystko idzie w górę ^^
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group