Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
TSA
Autor Wiadomość
szuler000  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   TSA

Może TSA? Co myślicie?
 
 
 
Mala92  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 07 Maj 2010
Posty: 106
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Jestem na TAK!
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Pon 03 Sty, 2011   

Yep!
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

..jestem zaaaa;-))...
 
 
 
anka18  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Mar 2009
Posty: 27
Skąd: Nysa
Wysłany: Wto 04 Sty, 2011   

Parę lat temu miałam okazję być na ich koncercie, bawiłam się świetnie więc jestem na tak
 
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Śro 05 Sty, 2011   

Było by zajebiście. Przegapilem ich jak grali u mnie w mieście ;/
 
 
maciek341  
Forumowy prawiczek
NIKT

Wiek: 30
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 7
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: Czw 06 Sty, 2011   

TSA jest jedną z najlepszych kapel heavy metalowych w Polsce, jestem jak najbardziej za pojawieniem się tego zespołu na Przystanku!!!!
 
 
byku0224  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Cze 2010
Posty: 6
Skąd: Wleń
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Jak najbardziej! xD
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

byłam na ich koncercie i też jestem na tak :)
 
 
 
Gość
Gość
Wysłany: Nie 23 Sty, 2011   

Ta juz to widze jak przyjada na woodstock tym bardziej jak w tamtym roku na Festiwalu Ryska Marek Piekarczyk powiedzial: nie przyjezdzajcie na to gowno czyli woodstock tylko tu
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Pią 28 Sty, 2011   

Można mieć tylko nadzieję, że może zmienią zdanie, ale to tylko nadzieja - matką głupich, a każda matka kocha swoje dzieci*. *almost
Swoją drogą to nieładnie ze strony Marka, że on jako hipis weteran :-? noszący koszulki z pacyfą robi swary praktycznie o drobnostkę - ponoć powodem było to,że Jurek czegoś nie dopilnował we wstępnych ustaleniach dawno temu i przepadło... :-?
 
 
TSA
Gość
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011   

Pisałem dwa lata temu, pisałem rok temu, napisze i teraz :)
TSA na Woodstocku raczej nigdy nie zagra, rozmawiałem na ten temat z Piekarem i z Januszem Niekraszem. W sumie nie chodzi tu o jakieś zgrzyty na linii Owsiak - TSA, a raczej o poważne traktowanie siebie na wzajem.

Z TSA jestem dość blisko, w zeszłym roku tylko zaliczyłem ich kilkanaście koncertów, często rozmawiam z Markiem i z pozostałymi muzykami, a więc mogę powiedzieć, że troszkę ich znam i nie dziwie się im w sumie, że nie chcą na Woodstocku zagrać.

Co oczywiście nie znaczy, że sam nie chciałbym ich zobaczyć na scenie Woodstockowej. Przeciwnie, jest to jedno z moich muzycznych marzeń.

pozdrawiam
 
 
futuristka666  
Rozkręca sie
Kwasożłop


Wiek: 114
Dołączyła: 24 Cze 2010
Posty: 255
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 29 Sty, 2011   

TSA napisał/a:
Pisałem dwa lata temu, pisałem rok temu, napisze i teraz :)
TSA na Woodstocku raczej nigdy nie zagra, rozmawiałem na ten temat z Piekarem i z Januszem Niekraszem. W sumie nie chodzi tu o jakieś zgrzyty na linii Owsiak - TSA, a raczej o poważne traktowanie siebie na wzajem.

Z TSA jestem dość blisko, w zeszłym roku tylko zaliczyłem ich kilkanaście koncertów, często rozmawiam z Markiem i z pozostałymi muzykami, a więc mogę powiedzieć, że troszkę ich znam i nie dziwie się im w sumie, że nie chcą na Woodstocku zagrać.

Co oczywiście nie znaczy, że sam nie chciałbym ich zobaczyć na scenie Woodstockowej. Przeciwnie, jest to jedno z moich muzycznych marzeń.

pozdrawiam


Bieda.
 
 
hexen666  
Forumowy prawiczek
hexen666

Wiek: 30
Dołączyła: 29 Sty 2011
Posty: 1
Skąd: Dubeczno
Wysłany: Pią 04 Lut, 2011   

jestem zdecydowanie na tak ! ;)
 
 
 
CZL
Gość
Wysłany: Pią 04 Lut, 2011   

TSA jakby chciało to by mogło zagrać, bo przecież w tym roku Woodstock nie nakłada się datami na Festiwal im. Ryśka Riedla
 
 
eN_eL  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 08 Lut 2011
Posty: 3
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 08 Lut, 2011   

jestem ZA ! Miałam okazję być na ich koncercie, ale niestety grali Oni w małym mieście i ludzie jak nie byli narąbani to pod sceną szwędały się jakieś 'starsze kobiety' a wiem że można było by się pobawić więc jestem jak najbardziej za zobaczeniem ich na PW ;D
 
 
pacyfka  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 11 Kwi 2010
Posty: 16
Skąd: uć
Wysłany: Pią 11 Lut, 2011   

chociaż bardziej kojarzą mi się z wolnym brzmieniem mocnych gitar, to jednak mają w sobie to "coś" ;) jestem za
 
 
 
Gość
Gość
Wysłany: Czw 17 Lut, 2011   

[quote="CZL"]TSA jakby chciało to by mogło zagrać, bo przecież w tym roku Woodstock nie nakłada się datami na Festiwal im. Ryśka Riedla[/quote]

Wypowiedz z tamtego roku to bardziej chodzilo o to, ze piekarczyk byl przyjacielem Ryska i dla niego jest Festiwal Ryska wazniejszy, no ale racja w tym roku bym mogl przyjechac, wiec chyba nie tylko o to chodzi
 
 
Rimmel  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 103
Skąd: Gorzyce
Wysłany: Pią 18 Lut, 2011   

To raczej mało prawdopodobne, że zagrają ale gdyby tak się jednak stało ucieszyłbym się niesamowicie. Gdzieś słyszałem wersje, że za całym tym konfliktem stoi Nowak, ponoć to właśnie on namieszał kiedy TSA już było niemal umówione, aby na Woodstocku zagrać.
 
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Nie 20 Lut, 2011   

Tak Andrew już latach osiemdziesiątych mieszał, był też jakiś koncert bez niego jak Stefan o mało nie zszedł z nerwów - grał jednocześnie to, co Nowak i on. A Andrzej leżał sobie spokojnie w szpitalu z zatruciem pokarmowym na własne życzenie.
 
 
MałySzatan  
Forumowy prawiczek
Czuj, Myśl, Kochaj i Żyj!

Dołączyła: 04 Mar 2011
Posty: 31
Skąd: Radom
Wysłany: Sob 05 Mar, 2011   

Zdecydowanie tak!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group