Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Krystyna Pawłowicz
Autor Wiadomość
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   Krystyna Pawłowicz

Polityk PiS Turbokatoliczka autorka "ciekawych" tez o Jurku Owsiaku oraz Orkiestrze

Każdy po ostatnim finale chyba wie kim jest ta "kobieta"
dlatego wpadłem na pomysł może na ASP ją pokazać jej jak bardzo się myli ?


Tylko nie wiem czy to już nie jest walka z wiatrakami być możne dla niej za późno :(
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

Czego jak czego,ale poczucia humoru nie można ci,Marcinie,odmówić. Wiele scen jestem sobie w stanie wyobrazić,ale Krystynę Pawłowicz wkraczającą w tą "Jaskinię rozpusty i wszelkiego bezeceństwa...?" Nie bardzo.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

I powie nam, że nie mamy pojęcia o świecie, że się nie znamy i że jesteśmy świniami taplającymi się w błocie więc nie ma o czym dyskutować z nami. Dziękuję, jej miejsce jest w jednym szeregu z Rydzykiem, Frondą, Ziemkiewiczami, Terlikowskimi czy ONR.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
I powie nam, że nie mamy pojęcia o świecie, że się nie znamy i że jesteśmy świniami taplającymi się w błocie więc nie ma o czym dyskutować z nami. Dziękuję, jej miejsce jest w jednym szeregu z Rydzykiem, Frondą, Ziemkiewiczami, Terlikowskimi czy ONR.

Ona się zna,przecież jest wykształconą osobą. <haha>
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Sob 18 Sty, 2014   

Na drzewo, a nie na Woodstock.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   

Jak dla mnie to każdy powinien mieć okazję do wypowiedzenia się, problem leży chyba jednak w tym, że ta pani ma już wyrobione zdanie na temat Woodstocku. Z tego powodu ona sama pewnie nie bardzo będzie się nawet garnąć żeby tam przyjechać :D
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Nie no błagam, tu trzeba dyskutować jak odciągnąć WOŚP od zapraszania urzędujących polityków a nie, że "każdy powinien mieć okazję do wypowiedzenia się".

Zresztą to żart chyba był, czyż nie?
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Sal_P, a zapraszają jakiś urzędujących polityków? na asp nie zachodzę, ale wydawało mi się, że poza prezydentem żadnego aktywnego polityka tam nie było.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

W 2011 (czyli w trakcie kampanii!) byli jeszcze Jan Ołdakowski i Jerzy Buzek.
Jak dla mnie o czterech za dużo (bo prezydentów było dwóch ;p). Fakt, w 2013 nie było już żadnego i niech tak zostanie. Prawdopodobnie nikogo od niczego odciągać nie trzeba, ale ja się zwyczajnie boję, że oni tu zajrzą i się zasugerują - a to już co najmniej druga taka propozycja w tym "roku woodstockowym" ;p
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Prezes Panią zaprosił,ale do fundacji :):)
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
w jednym szeregu z Rydzykiem, Frondą, Ziemkiewiczami, Terlikowskimi czy ONR.

Ziemkiewicz choć bardzo prawicowy, to jednak zdaje się być w miarę obiektywny i jego nawet chętnie na ASP bym zobaczył
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Ziemkiewicza lubię i szanuję. Terlikowskiego średnio znam ale źle mi się nie kojarzy. Moim zdaniem porównanie ich z Pawłowicz czyli typowym muło-klakierem jacy są obecnie w otoczeniu Kaczyńskiego jest stanowczo nie na miejscu.
 
 
 
Bochenek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 44
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Nie 26 Sty, 2014   

Jakiś prawicowy publicysta/polityk to fajny pomysł. Niech zobaczą jak tu jest naprawdę.
Na Ziemkiewicza z chęcią bym się wybrał.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
I powie nam, że nie mamy pojęcia o świecie, że się nie znamy i że jesteśmy świniami taplającymi się w błocie więc nie ma o czym dyskutować z nami. Dziękuję, jej miejsce jest w jednym szeregu z Rydzykiem, Frondą, Ziemkiewiczami, Terlikowskimi czy ONR.


Głupiś, jeśli porównujesz Pawłowicz do ONR.


Nie, tej bym na Woodstocku nie zdzierżył. Ona jest po prostu kretynką w czystym tego słowa znaczeniu. I generalnie dobrze by było, gdyby każdy polityk, niezależnie od poglądów, trzymał się z daleka od PW.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Nie porównuję. Stawiam w szeregu. Poziom głupoty podobny ale skierowany w inną stronę.

aqu32 napisał/a:
Ziemkiewicz choć bardzo prawicowy, to jednak zdaje się być w miarę obiektywny i jego nawet chętnie na ASP bym zobaczył


Kefir napisał/a:
Ziemkiewicza lubię i szanuję. Terlikowskiego średnio znam ale źle mi się nie kojarzy. Moim zdaniem porównanie ich z Pawłowicz czyli typowym muło-klakierem jacy są obecnie w otoczeniu Kaczyńskiego jest stanowczo nie na miejscu.


Nie no proszę Was, czy ktoś w ogóle czytał oszczerstwa jakie wypisywali przed 22 finałem na temat WOŚP i samego Jurka Owsiaka? Tefałenom i Gazetom Wyborczym się zarzuca manipulację a Ci dwaj jawnie wypisywali kłamstwa, no to sorry, mają więcej wspólnego z Krysią niż się Wam wydaje.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Nie ma ludzi nieomylnych. Tutaj mogę mieć od niech nieco odmienne zdanie co nie znaczy, że mam oceniać każdego przez pryzmat jego poglądów na WOŚP i buca Owsiaka, który zresztą mnie też nieprzeciętnie denerwuje od paru lat. Do tego WOŚP i Owsiak nie są świętymi krowami o ile wiele ich argumentów mogło być (nie czytałem ich wypowiedzi ale przypuszczam co mogło w nich być) bzdurami to i orkiestra i jej prezes moim zdaniem nie są tak świetni jak się im samym i społeczeństwu wydaje.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Nie oceniając przez przekonania tej Pani, w skrócie: to przekracza moją wybujałą wyobraźnię. Ni widzę tego jak przyjmuje zaproszenie ani nie widzę jej w roli samego gościa ASP.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 27 Sty, 2014   

Kefir, publiczne zarzucanie komuś deprawację młodych ludzi, przyzwolenie na narkotyki, propagowanie satanizmu, sekciarstwo i co najważniejsze KRADZIEŻ to jest wg. Ciebie pomyłka? ;)

Pawłowicz robi dokładnie to samo, tylko dokłada słowa, że Owsiak chce doprowadzić Kościół do upadku (no bo przecież nie ma księży na Woodstocku, tam modlimy się do Jurka albo budujemy sobie wielki garnek pełen spaghetti).
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Jaaasiek napisał/a:

Nie no proszę Was, czy ktoś w ogóle czytał oszczerstwa jakie wypisywali przed 22 finałem na temat WOŚP i samego Jurka Owsiaka? Tefałenom i Gazetom Wyborczym się zarzuca manipulację a Ci dwaj jawnie wypisywali kłamstwa, no to sorry, mają więcej wspólnego z Krysią niż się Wam wydaje.

Nie, nic takiego nie czytałem, szczerze mówiąc to nawet nie wiem gdzie teraz Ziemkiewicz pracuje, kiedyś zdaje się w publicznej go widywałem.
Ostatni raz kiedy spotkałem się z jego opiniami to był program 'Młodzież kontra' i tam wyraźnie ważył swoje opinie. Wiem, że kiedyś trzymał mocno z JKM-em co jak dla mnie do chlubnych rzeczy nie należy, no ale z czegoś trzeba żyć ;] Jakbyś miał jakieś źródło pod ręką to z chęcią się z nim zapoznam.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

http://www.youtube.com/watch?v=1DYrg2cPBFE

choćby tutaj, szpileczkę zawsze trzeba wbić, bo co... może przesadziłem z tym 22 finałem, bo Ziemkiewicz to raczej przez ostatnie lata paszkwile wypisywał nt. WOSP, w tym roku dychnął, ale były to podobne dyrdymały jakie wygaduje Pawłowicz

wystarczy poczytać te durne komentarze pod wywiadem, żeby zobaczyć przekrój typowych właśnie czytelników frondy, dorzeczy czy gazety polskiej.
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 28 Sty, 2014   

Faktycznie, tutaj pieprzył trzy po trzy.. wiadomo, każdy ma prawo do swojej opinii, no ale niech w tym będzie chociaż trochę logiki opartej o fakty, a nie ocenianie wośp prawie wyłącznie przez pryzmat światopoglądowy.
a co do komentarzy to wiadoma sprawa, ten kanał odwiedzają przede wszystkim prawicowi wojownicy
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group